Kaip išauginti plaukus: 6 patarimai vyrams

13 lapkričio 2018

Kada nori augti plaukus, bet jūs niekada turėjo drąsos eiti per su juo? Vos prieš keletą trumpų metų, tik tam tikro tipo žmogus būtų pagautas su ilgais plaukais ar Epas barzda. Šių dienų, ne tiek daug. Ilgi plaukai ir ilgi barzdos yra toks populiarus, kaip jie kada nors buvo. O dabar, kad vis daugiau žmonių yra imlūs jiems, jūs mažiau tikėtina, kad bus teisiami už tai, kad tiek. Kokia laikas būti vyras!

Kaip auginti plaukus ir atrodo gerai daro

Jei jau galvoti apie auga jūsų plaukus, nėra geresnio laiko nei dabar pradėti. Jūs nustebsite, kaip lengvai ji yra nutempti ilgi plaukai atrodo.

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš jums pradėti auga, kad liūto karčius.

load...

1. Forma plaukus iki

Jūs galite tiesiog tegul jūsų plaukai pradėti auga ant jo paties be jokių stilius kokia, bet tai tikriausiai nesiruošia atrodo gražiai. Įsivaizduokite, kaip jūs ketinate ieškoti, jei jūsų plaukai auga greičiau ant nugaros ir šonų jūsų galvos vietoj viršuje. Tai reikštų, kad jūs dėvėti kuojos, ir tai niekada gera idėja.

Taigi, kaip jūs sustabdyti nuo vis iš liūdnai '80s kefalių? Laikydami nugarą ir šonus šiek tiek trumpesnis nei savo pradžią - tik už šiek tiek. Kai jūsų plaukai ant įgijo keletą papildomų colių poilsio, galite sustabdyti turintys jūsų plaukai sutvarkius ir tegul gamta imtis savo kursą.

2. Priprasti prie tam tikru draugiškas Kpinkować

Jūsų tėvai, seneliai, tetos, dėdės, ir gana daug niekam tai dešimtmetį senesnis nei jūs tikriausiai erzinti jums šiek tiek savo ilgus plaukus. Nevartokite ją asmeniškai. Jie ateina iš tų laikų, kai ji nebuvo priimtina vyrams augti iš savo plaukus.

load...

3. Būti švelnus su savo plaukais

Jūs žinote, ką ilgi plaukai blogiausias priešas yra? Jūsų šiurkštus elgesys. Nuolat šukuojant ir trina savo plaukus, taip pat džiovinimo maždaug su rankšluosčiu, mažins plaukus laikui bėgant ir sukelti sruogų atitrūkti. Be to, jei jūs ketinate traukite savo plaukus atgal, naudokite tik tinkamas plaukų ryšius. Susiejimas savo plaukus su gumine juosta yra receptas prie katastrofos - jūsų plaukai bus pertrauka.

Daugiau:

4. Gerai pagalvokite apie tuos aukštos įtampos šukuosena

Ar auga jūsų plaukus taip, kad jūs galite dėvėti Pintinės, Drei ar vyro bandelė? Jūs galbūt norėsite apsvarstyti, nes šukuosena, kad traukos plaukus gali sukelti nuplikimas laikui bėgant. Tai vadinama traukos alopecija, ir tai gali sukelti nepataisomą žalą jūsų plaukų folikulus.

Geriausias būdas išvengti traukos alopecija nuo įtakos jums yra atokiau nuo aukštos įtampos šukuosena. Bet jei jūs nustatyti dėvėti plaukus tam tikru būdu, kad išsitraukia jį atgal, nešioti jį kaip laisvi, kaip įmanoma. Jei stiliaus plaukus skauda tada kuriate per daug įtampos ir jūsų šukuosena gali sukelti plaukų slinkimas (alopecija traukos).

load...

5. Šampūnas jūsų plaukai, tačiau nepamirškite kondicionierių

Šampūnu plaukus, žinoma, yra gera idėja. Jis saugo jūsų plaukai tepalas nemokamai, galite atsikratyti riebalų kurti ir Jus kvapo šviežia. Tačiau, kai naudojama per daug, šampūnas gali sukelti plaukus išdžiūti ir tapti sugadintas. Paprastai šampūnu vieną kartą per dieną po to, kai treniruotės yra geras dažnis.

Apsvarstykite galimybę naudoti gerą kondicionierių, taip pat. Ne tik kondicionierius suteiks jūsų plaukams spinduliavimo spindesį ir šilkiniai sklandžiai tekstūros, jis taip pat alsuoja vertingų maistinių medžiagų, reikalingų palaikyti stiprią plaukų bei sveiką galvos odą.

6. Visada su savimi turėkite plaukų kaklaraištis patogu

Kai jūsų plaukai tampa oficialiai ilgas, ji taip pat tampa vis labiau erzina. Nebent jums patinka šepečiu plaukus nuo jūsų akis kaskart pasukite galvą, jūs norite, kad būtų galima traukti jį atgal tuos laikus, kai turėjau pakankamai su savo plaukais. Jūs galite naudoti ekrano užsklandą, jei norite (manau profesionalų futbolo žaidėją) arba galite susieti jį atgal su elastinga plaukų kaklaraištis. Tiesiog atsiminti, kad negalima traukti jūsų plaukai per trumpas.

Tegul jis auga

Dabar, kad žinote, šiek tiek apie tai, kaip auga jūsų plaukai, jūs esate pasirengę suteikti jai pabandyti. Beveik bet vaikinas gali nutempti ilgi plaukai atrodo, jei jie likti nuošalyje nuo dviejų no-Nos: kuojos ir moussed-iki 80-ųjų roko žvaigždė.

load...