Kaip atsikratyti plaukų atskirai - grooming įrankiai ir patarimai

15 lapkričio 2018

Šalinama atgal plaukus skutimosi yra gana greitas sprendimas nixing visus hair- rūšių iš persikų pūkelis su visų jėgų plaukuotas. Itdoesn't reikalauja salone ar SPA paskyrimą ir, jei padaryta teisingai, yra neskausmingas. Su visais skustuvai ir Kirpėjai rinkoje tipų turite savo galimybes gauti smooth- net nuo jūsų pačių.

ManGroomer galutinis Pro atgal skustuvas

Mes jį gauti, prašydamas padėti pašalinti nepageidaujamus atgal plaukus gali būti ne klausimas jums reallywant paklausti niekam. Net jei jūs turite ką nors manote, labai komfortą, jums gali nenorėti, kad ypatingą kažkas žinoti visus savo viliojimo paslapčių.

load...

Įveskite ManGroomer Ultimate Pro Atgal skutimosi. Tai įkraunama do-it-yourself atgal Skutimosi įtaisas, kuris turi rankeną, kad įsitvirtins ir galia trūkimo mygtuką skustis per papildomą storos plaukai. Jis turi du keičiamus areštas skutimo galvutes. Platus diskas didesniems plotams ir folija kūno Kirpėjo laikyti jį išlaikė.

Daugiau apie vyrų kūno skutimosi:

Razorba

Pageidaujamas skutimąsi? Razorba Atgal Skustuvai taip pat leidžia do-it-yourself grooming.A vadovas skustuvas yra tiesiog prijungti prie savo vyriškas pavadintas Kirpėjai karo plaktukas, duslintuvą ir Classic. Jų SUM3X galia, kuri yra elektrinis skustuvas su karo Hammer pastatytas, todėl jūs turite dvi galimybes skutimosi, kuris gali būti maitinamas iki drėgnos arba sausos.

load...

Jūs tiesiog turite patikrinti suderinamumą, nes kiekvienas modelis šiek tiek skiriasi, dėl kurių pavadinimo prekės ženklą skustuvai gali būti naudojamas. Jie taip pat atliekame savo dvigubą peilių papildomą widerazor, ožkų, kurios gali būti workedin bet jų shavers.What apie taikant skutimosi kremo ar gelio sau? Jie turi tas, kuriam su Razorba Stud Stamper (palyginti kainas), teptuką, kuris gali būti naudojamas su bet kokia jų nugaros Skustuvai.

Daugiau apie vyrų viliojimo:

BaKblades didelė burna do-it-yourself atgal plaukų skustuvas

Tai veikia naudojant visiškai ištraukiamu, lengvas prietaiso witha Patent- patvirtintą keturių colių pločio saugos ašmenys su pretenzijų sumažinti gauti cut.No skutimosi kremas arba gelis čia reikia riziką. Pageidautina naudojant veidrodį, todėl jūs galite aiškiai matyti, atgal skustuvas vyksta su dantimis, su kuriomis susiduria odą, o vilkdami jį per plaukus.

Daugiau:

Daugiau apie plaukų šalinimas:

load...

Rasti pagalbininkas

Paprasčiausias dalykas padaryti, tai paprašyti kieno nors šiek tiek pagalbos. Nors ji gali būti nepatogus, tai labiausiai ekonomiškas būdas. (Na, jie gali tikėtis vakarienė po šio projekto.) Jei kas nors mielai tai padaryti savo viliojimas, nustatykite juos sėkmės su šiais patarimais sklandžiai ir švarų skutimąsi, įskaitant tai, kaip užkirsti kelią po skutimosi nelygumus ir skustuvo bėrimas. Kaip skustis Atgal plaukuotumas jūs negalite nori pradėti su mechanine skustuvu, jei jūs neturite visiškai pasitiki savo įgūdžius. Pabandykite elektrinį skustuvą, padarytą dėl vyriškų viliojimo kaip Philips Norelco Bodygroom (skaityti peržiūrą). Jis gali būti naudojamas šlapias arba sausas, ateina su CLIPPER priedais ir turi hipoalergicznych skutimosi folija, kad manimi švelnus odai, kai skutimosi plaukus visiškai išjungti. Daugiau »

Atgal epiliacija

Priešpilnis, skirtingai nuo skutimosi, pakelia plaukus nuo folikulo. Ji užima daugiau laiko ir gali būti nemalonus skausmo departamento, tačiau tai dažnai verta gauti savaičių sklandžiai plikasis odą. Skutimosi reikia padaryti kiekvieną porą dienų laikyti atgal plikasis. Jei nugaros vašku dažnai, laikui bėgant ji gali sugadinti folikulus taip plaukai nustoja auga arba grįžta prabangiau.

Jūs tikrai negali vaškas savo nugarą. Techniškai kažkas galėtų padaryti darbą, bet aš tikrai rekomenduoju eiti į profesionalus, kurie padės jums plikasis gana greitai, ir jūs haveless galimybę šalutinio poveikio su kvalifikuotų tech. Štai ką jums reikia žinoti apie nugaros epiliacija.

Pasakyk man daugiau:

load...