Ką niekas nesakys apie šukuoseną

11 lapkričio 2018

Tapusi kosmetologė visada buvo vamzdžio tiek svajoti man. Aš pradėjau naudojant garbanoti geležies ilgai, kol buvau paauglys, aš savo paties plaukus Prom, ir mano mažasis seserų draugai pamušalu save iš mano buto duris, kad jų plaukai sušukuoti už kiekvieną šokį ir funkcijos. Iki to laiko buvau mano ankstyvųjų 20-ųjų, buvau stiliaus plaukai mano draugų vestuvėms, tada draugų-of-draugais. Galų gale, aš iš tikrųjų buvo ieškoma po ir stiliaus plaukai iki visiškai nepažįstamais žmonėmis, o ant ilgą laiką draugas ir globėjas stumtelėjimas, aš nusprendžiau tapti bent 30 metų amžiaus kosmetologė.

Aš busted mano uodega grožio mokykloje nuo pirmos dienos. Pažodžiui. Trys mėnesiai į grožio mokykloje buvau hobbling aplink kaip buvau 100 metų baisi skausmo nuo bjaurus atveju bursitas mano klubo sąnarius. Tai buvo nepakeliamas.

Aš greitai sužinojo, kad bursitas buvo pirmasis daugelio pamokų aš norėčiau sužinoti apie darbą grožio pramonėje. Tai ne kaip spalvingi kaip atrodo iš svajonė. Ne avantiūra.

load...

Nors aš ne atgrasyti niekam dirba kosmetologijos srityje, yra keletas dalykų, kad aš ir keli stilistai, jog aš kalbėjau, pageidaujantys mes žinojome apie "darbą", kol mes dove galvos pirma. Būti sąžiningas, nepaisant visko į šį sąrašą, puikus Kirpėjas turi tiek daug aistrą darbui ji ir žmonių ji paliečia, kad darbo akcentai kiek nustelbti lowlights (pun intended).

Valandos yra šiurkštus

Darbas kosmetologijos gali reikšti keletą gana JT spalvingi valandas. Žmonės paprastai gauti savo plaukus padaryti, kai jie neveikia, o tai reiškia, anksti ryte, vakarais ir savaitgaliais yra norma. Anksti šeštadienį ryte yra tipiškas, ypač jei jūs gaunate į vestuvių darbą, ir dirba taip vėlai, kaip 10:00 val yra visiškai normalu mokyklos naktį.

load...

Apie plius pusėje, kai jūs įtraukėte į savo laiku ir sukūrė gerą tvirtą klientų, kuriame daugiau patogūs valandas yra galimybė, bet retai jis Kirpėjas atsiplėšti nuo naktų ir savaitgaliais. Jei jūs manėte, kavos buvo nemokamas paslaugas klientui, jums buvo klaidingi. Tai išlaikyti stilistai visur miega.

Bonus taškų su savo mėgstamą Dailininkė: didžiojo puodelio kavos dovana tikriausiai padaryti savo dieną.

Jūsų kūnas bus sužeistas

Kaip aš išmokau anksti savo karjerą kosmetologijos, skausmai ir skausmai stovi ant savo kojų visą dieną ir pasikartojantis judesio pjovimo, dažymas, ir stiliaus plaukai bus padaryti jūsų kūno skausmas. Aš asmeniškai kovojo bursitas į mano klubus ir sausgyslių mano riešo, alkūnės, peties ir metų. Daugelis mano stilistas draugais turėjo riešo kanalo operacijos, pečių pakaitalus, artritas, ir metų kineziterapijos kovoti su nusidėvėjimą ant savo kūno. Atsižvelgiant laisvo laiko išgydyti nėra už stilistas, kad reikia užsidirbti pragyvenimui variantas.

load...

"Esminis nugaros skausmas nuo pernelyg trumpas, spaudimas mano pjovimo vertus taip blogai ten, kur aš negaliu tekstą labai gerai, naudokite indų valgyti, ar rankena pirkinių krepšį", buvo keletas skausmai ir skausmai dalijasi Kirpėjas Audrey Sadler Holsinger.

Jūsų prastos Skaudantys pėdų

Kalbant apie jūsų kūnas kentėti, įrašiau specialų lizdą šiame sąraše Jūsų kojų, specialiai. Bus ne tik jūsų kojos skausmas ne ilgos dienos pabaigos, tačiau stresas jums įdėti savo kojas per darbo metus imsis savo rinkliava. Jei tik turi būti mielas ir dėvėti kulniukai į darbą, jums gali sumokėti didelę ilgalaikę kainą. Oh, ir jei jums patinka dėvėti sandalus ar šlepetės, būti pasirengę už savo skausmų kojos taip pat harrying. Taigi spalvingi.

Embrace savo vidinį ir išorinį Sasquatch

Oi, apie grįžo namo po ilgos dienos ir barsto į visus plaukus džiaugsmai dirbote visą dieną ilgai, kaip pasakos plinta vokeliai dulkių.

"Sakyčiau, labiausiai unglamorous dalis važiuoju namo ir vis dar turintys visas savo klientus nuo tos dienos, plaukų visame jus, įskaitant jūsų liemenėlė" stilistas Deanna pupelių pasidalino su manimi.

Daugiau:

Jūs rasite plaukus keisčiausių vietų, kai esate plaukų stilistas, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų liemenėlė, kojinės, jūsų pietums, ir jūsų piniginei viduje. Bet pažiūrėkite į šviesiąją pusę, rasti plaukus savo maisto restorane tampa kur kas mažiau bjaurus, kai jūs pripratęs prie įtraukti į jį. Be to, jūs tikriausiai buvo vienas, kad mesti jį vistiek.

Ar aš sakiau, klaidas?

Jūs greičiausiai bus naujienų klaidų pareikštinės bent kartą per savo karjerą kaip hairstylist. Nors ką galiu pasakyti, po daugiau nei 7 metus pramonėje, turiu dar atrasti bylą (Manau, kad esu vienas iš nedaugelio), turėjau daug klientai ateina pas mane galvos utėlių patarimų. Dauguma stilistai jums pasakys, kad jie jau atrado galvos utėlių daug kartų savo karjerą. Erkės yra dar vienas bendras klaidą rasti apie savo klientus galvų, svarbu, kad jūs esate pasirengę juos pašalinti, jei jums rasti vieną.

Plaukų gijų

Būdamas psichologas stresą

Kai mes baigė grožio mokyklą aš gerai prisimenu mūsų mokyklos direktorių sakydamas: "Sveikiname! Jūs esate dabar kosmetologė ir terapeutas." Mes visi juokėsi, bet jis buvo ne juokauja.

Yra kažkas apie stiliaus plaukus, kad gauna žmonės išsiliejo jų viduriai apie savo gyvenimą detales, ir atsižvelgiant į visus vietos Gandai apie gali būti slegiančios. Žinios apie žmonių neištikimybes, Drama, ir bendrą streso savo gyvenimą gali būti itin svarūs ant stilistai "smegenis. Tai gali būti kova pašalinti save nuo visų dramos.

Nors gandai traukinys gali būti varginantis, jūs taip pat nuolat būti informuotam, kaip hairstylist. Tai gali praversti, laikas nuo laiko.

Veikia verslą

Tam tikru karjerą kaip kosmetologė taško, dauguma stilistai bus žengti ne dėl jų pačių, ir atidaryti saloną ar išsinuomoti kėdę ir paleisti savo verslą. Veikia verslą buvo, iki šiol vienas iš sudėtingiausių dalykų aš kada nors padaryta. Suprasti, kur jūs pinigai eina, kiek imti klientas, mokėti mokesčius, išlaikyti išlaidų žemyn, ir rasti kambarį biudžeto mokėti sau yra tikslas, kurio nebuvo pasirengusi, kai aš pradėjau.

Jūs taip pat pastebėsite, kad visi jūs kada nors žinoma bus pasirengę nemokamai šukuosena. Sunku draugai ir šeima įsivaizduoti, kad pjovimo ir stilius Plaukai yra "darbas", jau nekalbant apie taip, kaip jums užsidirbti pragyvenimui, kai atrodo, kad tokio linksmo ir spalvingi, ką reikia padaryti visą dieną.

Ar vartojate Punch?

"Mano mėgstamiausia yra kicking rėkia mažylis", juokavo stilistas, Hélène Kullen. Deja, riksmai kicking vaikams nėra juokiasi klausimą į kirpykla. Su laiku jūs išmoksite numatyti štampus, ir su šiek tiek sėkmės, pritrūko kraujo bus mesti.

Turint tai sakė, kai kurie iš mano mėgstamiausių MMA kirpimo baigėsi apkabinti ir gyvis iš mano prizas kovoja tiek klientui. Taigi dramatiškas!

Kelionė jaukus su savo klientais

Asmeninė erdvė tiesiog nėra dalykas, kai dirbate kosmetologija. Yra visai daug neliesti vyksta, kai jūs esate plaukų stilistas. Žinoma, jūs ketinate paliesti žmonių galvų, kaklų ir pečius. Ką aš nesitikėjau buvo visi alkūnės kadrai aš patekti į skrandį ir tarpkojo, nepatogios galvos iki krūtinės iškilimų, kurie atsitinka aplink šampūno dubenėlį, ir kartais klientai, kad gauti Creepy ir jaustis kaip neliesti atgal. Ne kietas, keblus-feely vaikinas. Ne kietas.

Kai būsite uždaryti ir asmens su žmonėmis, gausite iš pirmų rankų į jų higiena. Kirpėjas, Brenda Ramsey pasidalino savo didžiausią salonas skaudama vieta ", visada klientas, kuris turi grandinės dūmų prie durų, pasiimti milžinišką nutempti jų dvokiančios lazda, tik liesos juos atgal į šampūno dubenėlį ir juos pradėti kalbėti. Iš Žinoma, tai tarp hacks ir kosulys savo veidą ", sakė ji. Ji yra teisinga. Taip atsitinka pernelyg dažnai.

Pro "patarimas: nemokama mėtų savo stiliaus stoties yra puiki idėja.

load...