Juodojo plauko priežiūros patarimai

14 lapkričio 2018

Nesvarbu, ar jūs mados savo plaukus į atskirų nerijos ar pasirinksite sintetinių pratęsimų, siekiant gauti ilgiau nešioti iš šukuosena, rūpintis savo nerijos ne tik saugo juos ieško didelis, tai taip pat būtina išlaikyti jūsų garbanos sveikatą. Šios priežiūros patarimai yra skirtos įsitikinkite, kad jūsų pynės atrodo Pasakų tol, kol jums dėvėti juos, o taip pat išlaikyti savo sveiką spynos!

Naktis priežiūros

Naktį, kaip ir beveik bet šukuosena, tai gera idėja, kad padengti savo pynės prieš miegą. Šilkinis arba glotnus šalikas veikia gerai, arba pabandyti Ypač didelis plaukų gaubtą. Jei miega su plaukų danga yra ne jūsų dalykas, šilkinis užvalkalas yra tobula. Nors jūs neturite jaudintis dėl sausumo problemas, jei jūs dėvėti plėtinius, galite išvengti garbanos ir sutrumpinti jūsų nerijos gyvenimą, jei juos apsaugoti naktį.

load...

Pirkti BRAID Bonnet Amazon

Išsimaudyti

Tiesiog todėl, kad jūsų plaukai yra apipinti nereiškia, kad tai nereikalauja techninės priežiūros. Taip, jums sutaupyti daug laiko, kai traukiant savo išvaizdą kartu, nes Jūsų šukuosena jau padaryta, bet jūs vis dar turite išvalyti savo galvos odos ir plaukų reguliariai.

Išlaikyti savo tinklelio išvaizdą Atidumas kuo ilgiau, pabandykite tai labai švelnus valymo būdą:

  1. Įdėkite nedidelį kiekį šampūno į savo rankas.
  2. Patrinti abi rankas kartu su forma putoja.
  3. Naudojant pirštais kamuoliukus, taikyti putoja tik savo galvos.
  4. Su sukamaisiais judesiais, patrinti šampūnas į galvos odą, yra atsargūs, kad jūsų pirštai po jūsų nerijos.
  5. Kruopščiai nuplaukite, leisdami žemyn judesio vandens traukti pamuilės per nerijos.
  6. Tolesni su kondicionieriaus, jei jūsų nerijos esate savo plaukus, bet tai nėra būtina su plėtiniais.
  7. Išspauskite vandens perteklių iš jūsų nerijos.
  8. Išdžiovinkite su minkštu rankšluosčiu arba dar geriau, senas marškinėliai, nuspaudžiant juos skyriuose. Netrinkite jiems išdžiūti.

Būti švelnus su jūsų Valsčiaus

load...

Jei turite švelniavilnių gyvūnų plaukų palei savo Valsčiaus, visuotinai žinomas kaip "kūdikių plaukus", tai neturėtų būti įtrauktas į jūsų nerijos. Šie plaukai yra linkę būti minkštas ir trapus, o traukiant juos labai stipriai galima nepataisomai sugadinti folikulus. Vietoj to, juos palikti už jūsų nerijos.

Daugiau:

Be to, nereikia nerijos sandariai kartu Valsčiaus ne visiems. Skausmas arba ploni ausele, kad apkarpyti palei savo Valsčiaus yra įspėjamieji ženklai, kad stilius yra per trumpas.

Taupyti reikia,

Net reguliariai šampūnu, jūsų galvos oda gali niežulys dėl sąlyčio arba kaip reakcija į sintetinių priedų. Purškalai pagaminti specialiai nerijos yra puikus Pagalba šiais laikais. Ne tik jūs galite purkšti savo galvos gauti atleidimą, taip pat galima purkšti kartu su savo pynės ilgis pridėti blizgesį.

Braid purkšti išbandyti:

Kitas variantas tikrai niežulys galvos odos sutraukia tokių kaip Sea Breeze. Tiesiog kreiptis į vatos gumulėlius ir DAB išilgai bet erzina, atvirose vietose savo galvos. Sutraukiamųjų yra tik jūsų galvos odą; bandyti ne gauti jį ant savo plaukų.

load...

Nepalikite jų per ilgai

Nes pynės kad gyvenimas būtų lengvesnis, tai norisi, kad nori palikti juos gerai praeityje jų svarbiausias. Tai už plaukų nelaimės potencialą! Jei paliktas per ilgas, jūsų plaukai gali pradėti loc, ir ji bus tikrai kenčia nuo tinkamo drėkinimo stoka. Kuo didesnis tavo pynės, tuo trumpesnis jų gyvenimo trukmė, todėl jūsų šukuosena gali trukti kur nuo poros savaičių iki aštuonerių maks.

Be to, prieš pereinant į kitą rinkinį nerijos, nepamirškite, kad jūsų plaukai pertraukos. Tegul jūsų garbanos kvėpuoti, pynė nemokamai, bent savaitę ar dvi. Tuo tarpu, apdaila jūsų galai, jei reikia, drkinamuoju giliai kondicionavimas gydymo ir pasirinkti stilių, nedėkite jokių streso dėl savo Valsčiaus.

Tai lengva įsimylėti su mažai priežiūros gyvensenos nerijos suteiks jums. Rūpinkitės jais tinkamai ir plaukus po, ir jūs galite sportuoti šį stilingą išvaizdą ištisus metus.

load...