Jei praleidžiate plaukus, nustokite sudaryti šias penkis įžeidžiančias klaidas

14 lapkričio 2018

Jūsų plaukai yra jūsų pasididžiavimas ir džiaugsmas, kad, kai ji pradeda plonas arba iškristi, tai gali būti sunku spręsti. Daugeliui vyrų, pradinis reakcija yra naudoti storinančius plaukų produktus ar keisti šukuosenas, stengiantis nuslėpti problemą. Deja, šios pastangos gali būti ne tik beprasmiška, bet jie iš tikrųjų gali padaryti jūsų plaukų slinkimas blogiau, arba bent jau, labiau pastebimas.

Jei pradeda prarasti savo plaukus, mano, kad tai žadinant skambutis, kad jums gali tekti atidžiau pažvelgti į savo kasdieniame viliojimo įpročius. Čia yra penkių viliojimo klaidų vyrai padaryti, kad gali padaryti jūsų plaukų slinkimas labiau akivaizdu.

Top 5 viliojimo klaidų, kad paryškinti plaukų slinkimas

Grooming yra daugiau nei tiesiog kasdien būtinybė - daugeliui vyrų, tai yra pasididžiavimo reikalas. Jūsų šukuosena kalba jūsų asmenybę ir tai turi įtakos, kaip žmonės suvokia jums. Kai jūsų plaukai pradeda plonas arba iškristi, galite pradėti pritraukti kitokį dėmesio. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti yra padaryti jūsų plaukų slinkimas labiau akivaizdu, ar ką nors pagreitinti šį procesą.

load...

Ką vyrai dažnai nesugeba suprasti, kad yra daug veiksnių, kurie prisideda prie plaukų slinkimas - veiksniai, kurie peržengia genetikos ir amžiaus. Jums gali būti sukrėstas sužinoti, kad kai kurie iš jūsų kasdien viliojimo įpročius iš tikrųjų gali būti padaryti savo plaukų slinkimas blogiau. Jei norite sustabdyti plaukų slinkimą į savo takelius, nebedaryti šiuos penkis viliojimo klaidų:

Klaida # 1: Naudojant ilgis užmaskuoti tūrio trūkumas.

Kai jūsų plaukai pradeda plonas, jums gali būti linkusios augti jį taip pridėtinės ilgis gali apimti kai kurie iš jūsų nuplikimas srityse. Ką dažniausiai baigiasi vyksta, tačiau tai, kad auga jūsų plaukai per ilgi šonuose gali padaryti retinimo plaukų ant jūsų galvos labiau akivaizdu viršuje. Vietoj to, pabandykite trumpesnį viskas per stilius kaip Buzz supjaustyti nuslėpti savo retinimo sritis.

load...

Klaida # 2: Overusing plaukų produktus.

Kai jūs pradedate prarasti savo plaukus, jūsų pirmoji mintis gali būti rankų ant produktų, kurie padės jums atgauti kai tūris jūs praradote. Problema yra ta, kad daugelis plaukų produktai yra tokia sunki, jie galų gale sveria plaukus žemyn, paliekant ji ieško buto ar atskirti sruogas. Jei nuspręsite naudoti plaukų produktus, venkite kremai ir pastos naudai lengvas purkštuvu arba šviesos užlaikymo putėsiai.

Klaida # 3: maudymas šampūnu per dažnai.

Šampūnu plaukus tikriausiai dalis jūsų kasdienio higienos ritualu, bet tai gali būti padaryti jūsų plaukų slinkimas blogiau. Ką jūs negalite žinoti, yra tai, kad šampūnu plaukus per dažnai gali atimti ją iš natūralių aliejų, kurie Sveiką ir sudrėkinta. Užuot šampūnu kasdien, pereiti į kiekvieną-kitos dienos ir tiesiog skalauti plaukus ant dienų tarp. Jei turite riebiai plaukus, galite pabandyti naudoti sausą šampūną.

Klaida # 4: Naudojant per daug šilumos.

Jei naudojate blow-džiovintuvas kasdien, jums gali būti kenkia jūsų plaukai net nesuvokdami. Daugelis vyrų padaryti laikydami blow-džiovintuvas pernelyg arti jų plaukų klaidą - tai gali sukelti jūsų šaknys išdžiūti, paliekant plaukus ieško plonas ir Plonas. Vietoj to, naudokite savo blow-džiovintuvas ant mažos ugnies nustatymo ir laikykite jį bent aštuonių colių toli nuo savo galvos.

load...

Klaida # 5: kompensavimas su Niechlujny barzda.

Jei plaukai ant galvos pradeda plonas arba iškristi, galite pagalvoti, kad auga barzda bus atitraukti nuo jūsų plaukų slinkimas. Netvarkingame, susivėlęs barzda suporuotas su nuplikimas galvos, tačiau tik ketina padaryti ką blogiau. Jei norite augti veido plaukai, visiškai įsipareigoti save pradedant nusiskuto arba buzzed galvos ir tada augti gerai Sutvarkyta barzda stiliumi, kad papildytų savo asmeninį skonį.

Daugiau:

Priimti šiuos sveikus įpročius sulėtinti plaukų slinkimą

Iki mesti penkis viliojimo klaidų virš jūsų aptartus gali padaryti jūsų plaukų slinkimas mažiau akivaizdi, bet ten daugiau galima daryti iš tikrųjų jį sulėtinti arba pakeisti jį? Absoliučiai! Padaryti paprastus pakeitimus į savo plaukų priežiūros rutina ir kitų kasdienių įpročių gali padėti jums sulėtinti ar net pakeisti plaukų slinkimas. Čia yra keletas sveikų įpročių galite pradėti šiandien išlaikyti savo spynos sultingas ir blizgantis:

Plaukų slinkimas yra labai paplitusi, turinčių įtakos beveik du trečdaliai vyrų, kol jie pasiekia 35 metų amžiaus, tačiau tai nėra kažkas, jūs turite tik apsiversti ir priimti. Kaip žmogus, jūs turite teisę inicijuoti pokyčius savo gyvenimo būdą ir savo kasdienių įpročių, kuri galėtų efektyviai sumažinti arba atvirkštinio plaukų slinkimas. Jei kyla plaukų slinkimas, taip pat būtų protinga kreiptis į gydytoją, siekiant nustatyti geriausią gydymo kursą, kuris padės regrow plaukus arba bent jau neleisti savo plaukų slinkimas nuo blogėja.

load...