Ištirta DHT ir vyrų plaukų slinkimas

10 lapkričio 2018

Jei pastebėjote plaukus pradedant plonas arba plikti, tai lengva pabrėžti per tai, kas sukelia tai, kad taip atsitiktų. Ar tai pabrėžti? Bloga mityba? Nelaimingas genetika? Ar tai gyvenimo būdas veiksnys galite nustatyti per elgsenos pokyčius?

Realybė yra tai, kad plaukų slinkimas vyrams pirmiausia sukelia dihidrotestosteronas (DHT), vyrišką steroidinis hormonas, kuri jungiasi prie receptorių savo galvos ir - genetiškai jautriems vyrams - yra atsakingas už plaukų slinkimas.

DHT gali atrodyti sudėtinga, tačiau jos vaidmuo plaukų slinkimo yra gana lengva suprasti, kai jūs turite pagrindinių žinių apie tai, kaip Jūsų organizmas pagamina DHT ir DHT turi poveikį į plaukų folikulus.

load...

Šiame vadove mes paaiškinti, kas DHT yra, kaip tai gaminama savo kūną, ir variantų, kurie yra prieinami apriboti neigiamą poveikį DHT savo Valsčiaus.

Kas yra DHT?

DHT, arba dihidrotestosteronas, yra androgenas, pagamintos kaip testosterono pašalinis produktas. DHT yra gana galingas vyriškas lytinis hormonas, kuris yra atsakingas už tokius dalykus kaip formavimo vyrų genitalijas nėštumo metu.

Trumpai tariant, DHT yra vienas iš daugelio hormonų, kurie daro vyrai, gerai, vyrai. Tačiau ji skiriasi nuo kitų vyriškų lytinių hormonų, tokių kaip testosteronas keliais svarbiais būdais.

Jūsų organizmas gamina DHT kaip testosterono pašalinis produktas per 5α-reduktazės fermento - fermento, kuris konvertuoja tam tikrą procentą savo testosterono į DHT audiniuose, pavyzdžiui, odos, kepenų, prostatos ir plaukų folikulus.

load...

Jei esate genetiškai jautrios plaukų slinkimas, DHT gali prisijungti prie receptorių jūsų plaukų folikulus ir sukelti juos trauktis, susilpninti ir galiausiai žūva. Šis procesas vadinamas "mažinami", ir galiausiai veda prie visiško galo plaukų augimo DHT įtakos plaukų folikulus.

Įdomu tai, kad DHT yra svarbus hormonas plaukų augimą kitų kūno sričių, ty pats hormonas, kuris yra atsakingas už sukelia vyrų modelio nuplikimas yra taip pat atsakingas už neapykantos plaukų augimą ant krūtinės, nugaros ir kitose srityse.

Nuo DHT yra pagrindinis hormonas, atsakingas už plaukų slinkimo vyrams, efektyviausias būdas sulėtinti ir užkirsti kelią plaukų slinkimas yra blokuoti DHT.

Jūs galite tai padaryti tuo folikulų lygio naudojant vietiškai DHT blokavimas šampūnas arba purškiant laikyti DHT išjungti savo plaukų folikulus. Tai daugiausia veiksmingas, tačiau jis nėra visiškai blokuoti DHT iš privalomas receptorius galvos odą.

Labiau veiksmingas būdas blokuoti DHT yra blokuoti jį prie šaltinio. Narkotikų kaip Finasteride yra pagaminti blokuoti testosterono konversiją į DHT, prisijungdamas prie 5α-reduktazės fermento, užkirsti kelią savo kūną gaminti bet kokį pirmoje vietoje DHT.

load...

Mes eiti į išsamiau apie Finasteride ir žemiau kitų DHT blokatoriais. Nes dabar, tik atsimenu, kad, nors veiksniai, pavyzdžiui, streso ir dietos gali turėti didelį poveikį jūsų plaukams, jūsų plaukų slinkimas yra greičiausiai sukelia genetinio jautrumo dihidrotestosterono.

Finasteridas ir dihidrotestosterono

Duomenys iš tyrimą paskelbtas Amerikos dermatologijos akademija leidinyje rodo, kad finasteridas, kartu su minoksidilas, yra efektyviausias gydymas prieinamas lėtėja ir sustoti vyrų modelio nuplikimas.

Finasteridas priklauso vaistų, vadinamų 5α-reduktazės inhibitoriai kategorijas. Jis veikia prisijungdamas prie 5α-reduktazės fermento ir blokuoja fermentą iš konvertuoti savo testosterono į DHT.

Geriausias būdas galvoti apie Finasteride yra kaip hormonų skydas, saugantis jūsų testosterono, kaip jis iš pradžių buvo, visi kartu sustoti DHT gamybą. Vietoj tik blokuoja DHT savo galvos, jums blokuoti jį į originalų šaltinį.

Daugiau:

Nepamiršti, anksčiau, kai jau minėjome, kad DHT jungiasi prie receptorių prostatoje? Finasteridas iš tikrųjų buvo iš pradžių sukurta kaip prostatos augimo gydymui. Tai buvo ne iki medicinos studijų laikotarpį, "Merck", narkotikų kūrėjas, atrado ji taip pat sustojo vyrų modelio nuplikimas.

Vidutiniškai, paros dozė 1mg finasterido blokai DHT gamybą pakankamai sustabdyti labiausiai plaukų slinkimas. Tam tikrais atvejais, tai taip pat gali sukelti miniatiūrinę plaukų folikulus pagal DHT pažeistus pradėti augti atgal.

Jei pradeda pastebėti plaukų slinkimas ir nori imtis veiksmų, efektyviausias metodas yra pasikalbėti su gydytoju, naudojant mūsų paprastą interneto procesą pamatyti, koks gydymas galimybės yra jums tinka.

Kas yra šalutinis poveikis blokuoja dihidrotestosterono?

Nes didžioji dalis, blokuoja DHT negamina jokių pastebimų šalutinį poveikį daugumai vyrų. Dauguma žmonių, kurie vartoja narkotikus, kaip Finasteride ir aktuali DHT blokatorių nepatiria jokių neigiamų pasekmių - vietoj to, jie pastebi storesni ir sveikesni plaukai.

Tačiau kai kurie vyrai patirties neigiamą poveikį iš DHT blokatorių, su Finasteride gana dažna priežastis. Žemiau, mes išvardyti pagrindinius šalutinį poveikį blokuoja DHT, nuo teigiamų šalutinių poveikių potencialiems praradimas:

Jei konkuruoti išbandytų sporto, turėtumėte žinoti, kad šis poveikis testosterono gamyba reiškia, kad finasteridas gali būti uždraustos narkotikų sąrašą.

Atrodo baisu, tiesa? Nors minėti šalutiniai poveikiai, atrodo baisu, realybė yra tai, kad didžioji dauguma žmonių, kurie naudoja DHT blokatorius, kaip Finasteride negaunu sunkų šalutinį poveikį.

Norėdami įdėti dalykų perspektyvos atžvilgiu, 2016 tyrimas Finasteride japonų vyrų nustatė, kad iš 3,177 vyrų pateiktų finasteridas, tik 23 turėjo neigiamą reakciją. Net penkis kartus reguliariai dozėmis, užkirsti kelią plaukų slinkimas, šalutinis poveikis pasireiškia retai.

Taip pat verta paminėti, kad retais atvejais seksualinių šalutinis poveikis pasireiškia, jie beveik visada sustabdyti kai jūs pleiskanoti finasteridas. Tai labai retai bet neigiami simptomai išlieka, jei jūs neturite aktyviai imtis DHT blokavimą.

Jei blokuoti dihidrotestosterono?

Jei pradeda pastebėti plaukų slinkimas, vaistai, kurie blokuoja DHT yra labiausiai galingas ginklas turite savo arsenale, kad sulėtinti ir sustabdyti ją.

Nesvarbu, ar į juos, galiausiai jūsų pasirinkimas. Kas aišku, kad kuo anksčiau pradėti blokuoti DHT, tuo sėkmingesnis jūs būsite užkirsti kelią tolesniam plaukų slinkimas. Kai plaukai dingo, ne DHT blokavimo suma gali atnešti ją atgal ir duoti jums tai, ką jūs vieną kartą turėjo.

Geriausias būdas pradėti blokuoti DHT gamybą yra naudoti Finasteride, kartu su minoksidilas ir šampūno, kad gali blokuoti DHT savo galvos.

load...