Grybų plaukų vaško produktai, skirti genitalijų zonai

15 lapkričio 2018

Gaktos plaukai vaškas tikrai turi būti pakankamai stiprūs, kad pašalinti storą, šiurkščių plaukų, bet pakankamai švelnus odai šiame subtilus zonoje. Čia mes turime kai kurių geriausių produktų apsvarstyti kovos su DIY bikini vašku arba pridedant prie savo estetika kambaryje, jei esate profesionalas.

Parissa anketa vaško juostelės veidui ir bikini

Yra minkštas gatavų juostelės yra puikus pradedantiesiems. Vietoj šurmulio su pašildymo vaškas ir taikant jį su lazda, produktas jau iš anksto pagamintas ant juostelės. Jie yra apie taip paprasta, kaip ji pasireiškia, nes jūs negalite taikyti tai per storas, o bet lipnumas nusiplauna lengvai, todėl yra mažai valymas.

load...

16 juostos (8 dvipusis) gali kiekvienas būti naudojamas daugiau nei vieną kartą, pakankamai sitting- daryti bikini vašku. Jūs negalite gauti daugiau sandorį su rinkiniu, įskaitant odos raminantis azulenas aliejumi, ypač jei esate pradedantysis ir nenorite investuoti daug.

Apskritai, plaukai turėtų būti apie ¼ ", bet ne ilgiau kaip ½" vaškavimo. Bet tai dar svarbiau įsitikinti, kad tai pakankamai trumpas, naudojant iš anksto pagamintas juostas kaip tai sunkiau pakelti ilgus plaukus. Ir dėl to, kad vaškas yra kambario temperatūros, patrinti juosteles tarp delnų, kol jie šiltą teisę prieš išleidimą ant plaukų.

Satino sklandžiai calandula aukso sunku vaškas

Sunku vaškas gerai privalumus. Kaip vėlai, tai buvo mūsų eiti į Brazilijos vaško, nes "tai turtingas ir nuostabus". Nuo medetkų ir arbatmedžio buvo naudojamas šimtmečius, kaip priešuždegiminė, ji tikrai padės nuraminti odą. Ji dar turi problemų su jautria oda ir rupi ar garbanotais plaukais nebuvo rungtynės šį aukso berniukas. Geriausia dalis, tai yra sunku vaškas (sužinoti daugiau), todėl nėra juostos naudoti.

load...

Sunku vaškas, taip pat turi būti pašildomas iki tinkamą konsistenciją. Ji reikia klijuoti ant aplikatoriaus nesukeldama išjungtas. Instrukcijas pamatyti vaizdo įrašą: Kaip naudotis Hard vaškas.

Jūs turite padaryti šiek tiek investicijų su gali šildytuvo, ir aksesuarai. Tačiau, tai verta kaina ir labiau ekonomiškai efektyvi, ilgainiui nei mažų rinkiniai, jei jūs planuojate toliau jį naudoti.

GiGi Brazilijos vaškas mikrobangų formulė komplektas

Tai profesionalus produktas, pagamintas pašalinti bikini plaukus, bet vietoj pirkti didelį vaško skardinę ir šildytuvą, tai microwavable. Rinkinys taip pat ateina su priedais ir klijavimo. Jūs gaunate viską, ko jums reikia be didelių investicijų. Ir jei jums patinka vaškas ir baigsis, galite pirkti, kad atskirai.

Daugiau:

Nepamirškite sekti visus gamintojo nurodymus ant prepping odą ir naudojant sistemą. Būtinai taikyti vašką, nes stora pakankamai užtikrinti, kad yra pakankamai aprėpties ir įsitikinkite, kad jis visiškai rinkinių. Jei traukti ją išjungti per anksti, jūs negausite plaukus. Traukdami jį išjungti per vėlu bus tik nulaužti ją. Jūs gausite pakabinti jį, nes praktika daro puikus!

load...

Visada žinoti temperatūros. Microwavable vaškas turi tendenciją šilumos netolygiai ir atvėsinkite. Todėl įsitikinkite, kad naujo šilumos, kiek reikia įsitikinkite, kad tai teisingas nuoseklumas.

Shoba cukrumi komplektas

Mes pripažinti, tai ne vaškas, bet cukrumi želė ir ji veikia taip pat, kaip šalinti plaukus nuo šaknų su kai kurių pagrindinių pliusų. Jei praleidote šiek tiek plaukus, gelis gali būti pakartotinai kreipėsi be didelių rūpesčių per daug dirginimas ir gali būti valomi su vandeniu. Tai visi gamtos, mažiau dirgina nei epiliacija, be parabenų, dažiklių, kvapiųjų medžiagų, benzino, dervų, ir vaškų. Jūs galite tiesiog valgyti ingredientų, nors aš tikiu, kad jūs mieliau išsaugokite jį gauti sklandžiai.

Jūs gaunate viską, ko jums reikia de-pūkelis, įskaitant žavinga džinsinio juostelėmis, kurios stiprus svorio padeda sumažinti skausmą. O kadangi jie skalbti ji taupo pinigus per perka vienkartinius juosteles palieka mažiau sąvartynuose.

Tai taip pat microwavable, bet ateina didokas gali taip nėra atvėsti taip pat greitai, kaip kai kurie mini rinkiniai produktai daryti. Tačiau jūs vis tiek turite būti atsargūs, išlaikyti jį tinkamą konsistenciją, kad jis pašalina plaukus.

Starpil vaškas

Šis Europos vaškas, kuris ateina blokais iš Ispanijos laimėjo mumis per su savo aukštos kokybės, kad daro procesas, kaip patogiai, kaip įmanoma, o taip pat atsižvelgiant plaukus trumpas, kaip 1mm ilgio. Ji nenutraukė ar crack jai ir natūralus (pateikta kairėje) ji bandė turi tikrai švarų kvapą. Nors ji ateina kitų puikių kvapų, pavyzdžiui, rožių žiedlapių ir šokoladu.

Būdamas profesionalus vaškas tai parduodami dideliais kiekiais, ir jūs taip pat reikia turėti šiltesnis ir pirkti atskirus skardines įdėti blokus. Deja, tai nėra parduodami parduotuvėse, bet tik internetu.

load...