Geriausias kiekvieno kūno tipo 2019 m. Moterų šukuosena

9 lapkričio 2018

Kai esate ieško nauja šukuosena pakeisti į savo išvaizdą, yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti. Jūsų natūralių plaukų tekstūra ir veido forma gali padėti susiorientuoti, bet ar laikyti savo bendrą kūno formą?

Tai kažkas, daugelis moterų neturi galvoti apie tai. Jūsų kūnas tipas yra veiksnys, nes Jūsų šukuosena gali paryškinti tam tikras funkcijas arba geras būdas, o sumenkinimas kitiems. Nesvarbu, ar esate ūgio ar smulkus, lieknas arba Kreivi, yra keletas dalykų, kuriuos jūs norėsite atsiminti prieš jums nuspręsti dėl kito gabalo.

load...

Apskritai, svabiausia rasti pusiausvyrą nuo galvos iki kojų. Galbūt net rasti, kad jūs patenka į daugiau kaip vienos kategorijos, todėl jūs norite rasti aukso vidurį, kuris yra gana lengva.

Be to, kai jūs matote savo stilisto konsultaciją, būti tikri, kad ji trunka jūsų kūno tipas atsižvelgti. Atlikite pasikonsultuoti prieš sėdi kėdėje ir gauti išsigelbėti iki. Tai suteiks jums abiems geriau suprasti, kuria kryptimi eiti, jei matote visą savo kūną.

Dėl ūgio, sporto moterims

Tall Moterims, kurių sporto statyti gali išsisukti su beveik bet šukuosena. Galite paprastai eiti ilgas, trumpas, banguotas, tiesus, ar kas trokšta tavo širdis. Tai tikriausiai nėra padėti jums padaryti bet kokius sprendimus, nors.

load...

Kadangi jūsų kūno tipas yra toks universalus, sutelkti dėmesį į ieškant stilių, kuris tinka jūsų plaukų storio ir tekstūros. Jūsų veido forma taip pat gali vaidinti svarbų vaidmenį nukreips jus į stilių.

Ką išvengti

Jei turite platesnius pečius, trumpos šukuosenos gali akcentas juos, ypač jei turite mažesnį biustas. Yra daug nesimatytų mažiau moteriškas ir daugiau vyriškas rizika, todėl keep that in mind. Ilgesnis supjaustyti leidžia jūsų plaukai sušvelninti pečių ir savo bendrą išvaizdą.

Dėl ūgio, lieknas moteris

Kai esate aukštas ir lieknas, smakro ilgio ar ilgiau, plaukai yra dažnai jūsų Geriausia. Jis gali atrodyti moteriška nei trumpa šukuosena ir likučius iš savo kūno ilgio. Veido kadravimo sluoksniai ir kirpčiukai taip pat gali suminkštinti ilgesnį veido ir kaklo.

Puiki išvaizda šiai kūno tipą yra minkštas, pečių ilgio bangos. Tai ypač aktualu, jei jūs neturite daug kreives. Bet kokio ilgio žemiau smakro ir pridedant apimtis willoffset savo lieknas paveikslą.

load...

Taip pat galite eiti su ilga tiesi arba garbanotais plaukais. Jei norite eiti trumpesnis, galvoti apie ilgą bob, kad šlakas savo pečių.

Ką išvengti

Dauguma ūgio moterys nori išvengti tikrai trumpas kirpimo kaip Pixies. Šie stiliai gali padaryti jūsų galva atrodo mažesnis, nei savo kūno dalimi, kuri gali Accent savo ūgį. Be to, super tiesūs stilius gali padaryti jums atrodo net skinnier.

Dėl ūgio moterims

Aptakus ir sudėtingų stilių yra puikus pasirinkimas smulkus women.Bobs yra super glostantis ir pasiūlyti daug puikių variantų jums žaisti su. Sluoksniai ir kampai supjaustyti Bob iš tikrųjų gali duoti jums šiek tiek aukščio, nes gali bet apimtis ontop galvos.

Daugiau:

Bet supjaustyti, kad patenka tarp smakro ir pečių yra puikus pasirinkimas, nes juos pateikus bus išlaikyti jūsų plaukus proporcingai savo mažesnio rėmo. Minkšti bangos yra puikus pasirinkimas taip pat.

Ką išvengti

Jei esate smulkus, žinote, kad ji gali būti gana lengva atrodo šiek tiek vaiko, kaip kartais. Norėdami to išvengti, praleiskite super trumpus vokeliai gabalai, stora garbanos ir ekstremalių plaukų spalvos.

Jei jūs einate per trumpas, jūs rizikuojate ieško per vaikiškas ir tai gali padaryti jūsų galva atrodo didesnis, nei ji yra. Apie atvirkštinė pusė, labai ilgi plaukai gali padaryti jums atrodo trumpesnis.

Už visą raštuotas moterims

Visą raštuotas moterims atrodo Pasakų su supjaustyti, kad būtų subalansuoti iš viršaus ir iš apačios savo kūno. Minkštos garbanos ir vidutinio lengthtend, kad labiausiai glostantis.

Jei jūsų plaukai yra storas, kreipkitės stilistas imtis kai kurių tūrio out su sluoksniais ar skustuvu. Vyksta šiek tiek tiesiau, išlaikant švelnų bangą, ir traukdami plaukus atgal nuo savo veido taip pat gali būti slimming.If norite eiti trumpesnis, pabandykite išlaikyti ilgis tarp smakro ir pečių.

Ką išvengti

Trumpas šukuosena, taip pat labai ilgi gabalai, gali akcentas kai kurios funkcijos gali nori sumenkinti. Pavyzdžiui, trumpas vokeliai gali atskleisti trumpesnį kaklo ir apvalesnės veidą. Ilgi plaukai gali turėti tokį patį poveikį, ypač jei jūsų plaukai yra labai stora ar esate trumpesnis.

Apskritai, bet kokio stiliaus tai laikoma "Big Hair" nėra jūsų geriausias variantas.

Dėl Kreivi moterų

Daugelis moterų turi valandą stiklo figūra. Jei turite kreives-platesnius klubus ir biustą su plonesni juosmens-tada vidutinės trukmės ir ilgalaikėje, banguoti ar garbanoti plaukai yra puikus išvaizdą. Tai atneš dėmesį į savo plaukus ir veido, o ne savo krūtinės ir klubų.

Paslaptis yra pridėti kūno plaukus. Tai bus sušvelninti savo visą išvaizdą ir subalansuoti viską iš. Kai kirpčiukai ir side dalis taip pat gali būti puikus pasirinkimas, nes jie įrėminti savo veidą.

Ką išvengti

Tiesūs plaukai išryškina tik acurvybody, todėl geriausia būtų vengti. Short Cuts ir Updos pat galite įdėti dėmesį į savo kūną ir net padaryti jūsų galva atrodo neproporcingai mažas.

Slėpti dideles ausis

Yra tam tikrų individualių savybių, kurios moterys mėgsta sumenkinti, taip pat. Vienas iš jų yra didesnis ausys ir daugelis moterų gauti į tucking savo plaukus už savo ausimis įpročio.

Jei manote, kad jūsų ausys yra šiek tiek didesnis nei norėtumėte, pabandykite išlaikyti plaukus virš jų. Tai gali reikšti, gauti iškirpti, kad daro tai natūraliai arba senom Plaukų Tuck įpročio.

Slėpti didelį kaktą

Kirpčiukai yra galutinis sprendimas dėl bet moteris, kuris turi didesnę Valsčiaus ir jaučiasi jos kaktos yra per didelis. Jūs galite eiti su aptakus buku supjaustyti arba pasirinkti sexy šalutinis nurašymas (kurie taip pat gali paslėpti savo ausis).

load...