Geriausias ilgas šukuosenos 2018

15 lapkričio 2018

Nesvarbu, ar jūs jį vadiname ilgą bob arba jį sutrumpinti į "LOB", tai ne paslaptis, kad ši šukuosena yra tikrai kirpimas išbandyti dabar. Kodėl Lob toks populiarus? Universalumas. Jis gali būti dėvimas aptakus, garbanoti, banguoti, nepatogus, arba bet tekstūrą tarp. Tai ne per trumpas, kad patekti į arklio uodega ar bandelė, bet tai ne taip ilgai, kad ji trunka valandą stiliaus kiekvieną dieną. Lob kirpimas išaugs gerai nereikia kas mėnesį formuojant priežiūra.

Šiemet ilgai Bob yra visa informacija apie naudojant natūralią tekstūrą ir bangos greitai stiliaus ir eiti. Shattered (labai tekstūruotos) galai duos jums gabalas-Y mussed iki išvaizdą, arba gauti bukas kraštų už stilių, kuris išsiskiria be pernelyg užsiėmęs.

Jei jūs ieškote šukuosena, kad skiriasi, bet nėra pasirengę įsipareigoti trumpais plaukais, spustelėti ir pamatyti kai kurie iš labiausiai įkvepiančių bandė kirpimo, kad visi įžymybės dėvi dabar.

load...

Jessica Simpson Lob kirpimas

Jessica Simpson yra visiškai naujas ilgą Bob po to, kai "Super ilgus plaukus metų, bet jūs turite sutikti, kad ji atrodo gražiai su šia šukuosena. Net stiliaus tiesiog tiesiai, The Lob atrodo poliruoti. Puikiai tinka mama kelyje!

Kerry Vašingtono Lob kirpimas

Kerry Vašingtono ne nervintis Lob daro ieško stilingas super lengva. Leisti kai natūrali tekstūra shine through, kai stiliaus jūsų LOB ir nesijaudinkite, jei galai yra šiek tiek netvarkingas. Šiek tiek nepatogus suteikia stiliaus asmenybė, o kas turi laiko būti tobula?

Kristen Bell Lob kirpimas

load...

Kristen Bell atrodo nuostabiai su savo mažai priežiūros (dar labai elegantiškos) Lob šukuosena. Jūs galite panaudoti savo natūralią tekstūrą ir tik šiek tiek tekstūros pasta arba pasirinkti pridėti keletą lygintuvo garbanos, kad tai atrodo visi savo.

Taylor Swift Lob kirpimas

Taylor Swift šokiravo pasaulį, kai ji prekiaujama jos ilgi garbanos už aptakus Bobas. Jos šukuosena išsivystė į kampu LOB, kuris yra puikus savo ilgą kaklą. Meškerės savo ilgą Bob (todėl trumpesnis gale nei priekyje) yra įdomus būdas papildyti formą nesikreipiant trumpas aplink veidą. Be to, kuo ilgiau vienetų priekyje vis dar bendradarbiauja, kai norite traukti jį atgal.

Daugiau:

Jennifer Aniston Lob kirpimas

Tarsi Jennifer Aniston kada nors galėtų atrodyti mažiau nei spalvingas, jos pasirinkimas sutrumpinti iki jos ilgi spynos į LOB buvo puikus sprendimas. Ši šukuosena yra lengvai stiliaus tik su dalelę-y tekstūros, ir jūs esate iš durų pasirengusi imtis pasaulio.

load...

Miranda Lambert anketa Lob kirpimas

Miranda Lambert suteikia jai LOB šukuosena asmenybę su tam tikru banguota tekstūra ir šoninės valomas trenksmu. Kirpčiukai yra puiki idėja suteikti savo ilgą Bob jaunatvišką išvaizdą ir padidinti savo stiliaus variantus. LOB veikia gerai su bet kutais rūšies, nuo visu trenksmu į vos ten pusėje nurašymas.

Giuliana Rancic anketa Lob kirpimas

Giuliana Rancic anketa buki kraštai jos LOB suteikti išvaizdą asmenybę ir poliruoti krašto be išlaidų valandas stilių. Tai atrodo natūra, kad eina iš dienos į vakarą be pastangų. Tiesiog pridėkite puikią lūpų.

Reese Witherspoon Lob kirpimas

Reese Witherspoon yra apakinti su savo ilgą Bob ir minkštųjų šalutinių valomas kirpčiukai, įrodantys, kad ši šukuosena gali atrodyti nuostabi tik šiek tiek stiliaus pasta ir jūsų natūralios tekstūros. Tegul jūsų Kirpėjas jums padėti išsirinkti tinkamą pakraštį jūsų veido formos ir savo gyvenimo būdą.

Nicole Richie Lob kirpimas

Nicole Richie viskas suaugęs Lob šukuosena ne "mama" šukuosena praeities. Jos universalus iškirpti ir ombre spalva yra tiek jaunatviškas ir brandus su stiliaus variantų, kurie gali būti tiek greitai ir įdomus.

Jenny McCarthy Lob kirpimas

Jenny McCarthy yra žinomas dėl savo itin Glam išvaizdą, ir ji yra mėgstamiausia, kai jis ateina į gražių plaukų. Jos Lob šukuosena yra stilizuotas su kai minkštųjų bangų, sustiprinantis glam veiksnys.

load...