Geriausiai įvertinti nosies kirpimo žirklės ir žirklės

10 lapkričio 2018

Nosies plaukų žirklės yra ne kažkas, ką dauguma žmonių nori kalbėti apie. Kai kurios moterys gali prireikti šiek tiek padėti šiame skyriuje, bet tai daugiausia vyrų, ypač, nes jie palieka savo jaunystės atsilieka rasite kyšančių plaukų problema.

Jūs tikriausiai nenorite paklausti savo golfo bičiuliai, ką jie naudoja nix šią situaciją. Leiskite mums atsarginių jums šį pokalbį. Mes kartu sudėjus geriausią įvertinti žirklės ir žirklės, siekiant padėti jums rasti vieną savo biudžeto ir kitų funkcijų galite rasti SVARBU kaip multi-taskingtool padėti Jums jaunikis kitas sritis.

load...

Tweezerman veido plaukų žirklės

Šios žirklės gali sumažinti plaukų iš nosies, su ūsais, antakių ir ausų išorėje su užapvalintais kraštais už saugumą. Nors Tweezerman daro pora skirtingų veido plaukų žirklės, šis konkretus modelis buvo aukštai įvertino, nes daugelis sako, kad netraukia plaukus, tai pakankamai aštrus sumažinti rupi plaukus ir trunka ilgą laiką.

Pagrindinis complaintis, kad ji neturi sumažinti plaukai tikrai trumpi, nes tikrasis pjovimo dalis žirklėmis nėra pakankamai ilgas ir kraštai yra per storas, kad įterpiamas šiek tiek į šnervę. Tačiau, tai tik reiškia, kad šiek tiek vidun nosį sumažinti matomas plaukus.

Rubis Šveicarija ausų / nosies plaukų žirklės

Rubis, Šveicarijos kompanija žinoma dėl savo puikių pincetu, manikiūro rinkiniai ir žirklės padaryti šiuos ausų ir nosies žirklės su grūdinto peiliai ir užapvalintais saugos kraštų. Jie žinomi dėl jų puikios kokybės ir už tai, kad labai aštrus, apipjaustymas plaukus be traukdami.

load...

Kai pasakė, kad galas per storas, todėl jie negali sumažinti viduje nosies plaukai tikrai trumpas. Žinoti: Tai nėra padaryta turi būti įdėti tiesiai į nosį, ar ausys šiuo klausimu, tiesiog nukirpkite kraštus. Jūs norite išbandyti vieną iš žemiau, jei norite padaryti morethan kad apkirpti.

Jaunikis Mate "Platinum" XL Nosies ir ausų plaukelių kirpiklis

Tai labai kompaktiškas ir baterijos be darbų rankiniu būdu sukant iš žoliapjove dugną švelniai pirmyn ir atgal, siekiant sumažinti nosies ar ausų plaukus, naudojant 100% nerūdijančio plieno Peilis sistemą. Daugelis vartotojų rave apie savo mažo dydžio, leidžianti plaukai būtų sumažinti labai trumpas, kaip lengvai ji yra valyti, niekada nereikės mokėti už ar pakeisti baterijas ir be skausmo apipjaustymas. Kai kurie galvoja, kad tai nepatogu turintys naudoti dvi rankas ir kad jis truktelėti hair-- bent kiekvieną kartą, o.

Daugiau:

Mangroomer nerūdijančio plieno detalės Kirpėjo

load...

Pagaminta iš nerūdijančio plieno, ji ateina su trimis priedais, kurie gali būti naudojami drėgnų arba sausų manscaping. Vienas peilis priedas leidžia nosies ir ausų kirpimas. Tikslumas žoliapjovės galvutė teikia diferentą iškirptė ir žandenas. Ir antakių trimeris su šukomis pagamintas išvalyti antakius.

Daugelis vartotojų rave, kad jis nesukelia skausmo pigesniu ar traukiant thehair, tai lengva pakeisti galvas ir valymas yra greitas. Keletas sakė jis pagamintas kietas, o somethink itfeelsflimsy ir kad batteriesget suvalgyti per greitai.

Palyginti kainas

Andis greitai apdailos akumuliatorinis asmens žoliapjovės už nosies ir ausų

Įmonė, kuri turi savo vardą ant daugelio profesionalių salonas kirpimo mašinėlės ir žirklės, Andis, yra šio pagrindinio įtaisą, kuris parduoda šią labai nebrangia nuorodą virimo aparatas. Jis pagamintas kirpti tiek nosį ir earswith chirurginio plieno peiliukai, kurie gali būti skalaujamas valyti. Daugelis buvo sužavėti, kaip gerai ji veikia pjovimo plaukus be tampymusi ir pasakyti, kad tai daro geresnį darbą nei kiti brangesni žoliapjovėms. Kai kiti galvoja jis bus greitai perkaito.

Wahl 5546-200 Ausų, nosies ir antakių 2-in-1 Deluxe apšviesta žoliapjovės

Tai daugiafunkcines, šlapias / sausas prietaisas ateina iš Wahl, didelis pavadinimas markės salonas Clipper ir apkirpti ne vaistinė kainą. Tai Häsä mini prožektorius ir specialų įrankį nosį.

Daugelis vartotojų sutinka, kad ji veikia gerai, yra lengva naudotis, ir nėra pull- bet ten šiek tiek ne naudoti šviesą. Keletas nėra laimingas su artumo arba smoothnessof apdaila.

load...