Geriausi stiliai dabar: ilgi, juodi plaukai

9 lapkričio 2018

Šioje galerijoje rasite nuotraukas spalvingas, ilgas, juodas šukuosena. Juodi plaukai yra sunkiai auga ilgai, todėl dauguma šių moterų turėjo padėti į pynimo-in plėtiniais forma.

Štai keletas patarimų apie pynimo.

Įvairių tipų pynimo

Pynimai arba žmogaus plaukų ar sintetinių plaukų. Tai geriausia pasirinkti pačius geriausius plaukus įmanoma ir tai reiškia, kad eiti į žmonių plaukų, jei galite sau tai leisti.

Jūs netgi galite pasirinkti savo plaukų pynimo tekstūrą. Jūs galite eksperimentuoti su tekstūra tai visiškai skiriasi nuo jūsų, arba pasirinkti vieną, kuris atitinka jūsų natūralių plaukų, todėl mažiau akivaizdus, ​​kai esate tarp pynimo ir matėte pas savo natūralių plaukų. Pasirinkite tarp banguotų, tiesus ir net garbanotas variantų. Vienas iš karščiausių crazes šiuo metu yra natūraliai garbanotais pynimai, pagaminti iš Keistą natūralių plaukų.

load...

Kai jums nuspręsti, kokio tipo plaukams gausite, šalia jums pasirinkti metodą, kurie visi yra laiko. Prisiūtomis į audžia ar plėtiniai yra labai populiarus. Plaukai yra iš esmės įsiūtas cornrows pagaminti iš savo natūralių plaukų. Tol, kol jūsų cornrows nėra per griežta, ir jūs rūpintis savo plaukais, šampūnu ir kondicionavimas savaitę, jūsų prisiūtomis į plėtiniai gali trukti iki 8 savaičių.

Karšto ir šalto sintezės ir kitų populiarių variantų ir yra linkę būti brangiausių variantų. Su karšto sintezės, pynimas yra prijungtas prie jūsų natūralių plaukų karštu klijų. Tai gali trukti iki kelių mėnesių, tačiau gali būti žalingas jūsų plaukai. Cold Fusion yra švelnesnis ir naudoja keratino polimero pridėti pynimo savo natūralių plaukų.

load...

Galiausiai, jūs galite pasirinkti mikro-link plėtinius. Tai prijungti pynimo prie atskirų sruogų naudojant rites plaukus. Tai daugiausia laiko iš 4 variantų, tačiau rezultatai gali trukti iki 5 mėnesių.

Kaip rūpintis savo pynimo - ir jūsų natūralių plaukų

Svarbu rūpintis savo brangiau investicijų. Jūsų pynimo truks daug ilgiau, jei jūs rūpintis juo tinkamai. Tai reiškia, maudyti su šampūnu ir kondicionavimas kartą per savaitę, pageidautina su šampūno sulfato be. Jūs galite turėti tai profesionaliai padaryta arba galite tai padaryti patys. Reikia sutelkti dėmesį į galvos odą, o tai kur aliejai sukurti. Tarp skalbimų, naudokite sausą šampūną ant šaknų iki išdažyti bet kokį aliejų.

Svarbu, kad jūsų galvos alyvuotas su simondsijų ar kokosų aliejus. Galite įsigyti juos į purškimo būdu.

Šukuojant plaukus su kuilio šerių šepetys taip pat svarbu. Natūralūs šereliai padeda platinti plauko aliejų iš galvos į plaukus, natūraliai lemiančius jų. Visada atsigaivinti plaukus nuo galų į iki šaknų, iššukavimo plaukus, kaip jūs einate. Ir nesijaudinkite, jei jūs patiriate praliejimo. Tai normalu. Visi audžia ir perukai bus mesti šiek tiek.

Daugiau:

Galite stiliaus jūsų pynimo kaip galėtumėte savo plaukų, naudojant lygintuvų, plaukų džiovintuvai ir znyples.

load...

Turėtumėte apsaugoti savo natūralius plaukus ir savo valsčiaus taip pat. Jūsų natūralių plaukų, jūsų kraštai ir jūsų galvos reikia pertraukos tarp pynimo. Per šį "laikotarpis," jūs galite dėvėti šalikai ar perukai. Įdomus perukas laikyti ant rankų yra puikus eiti į tarp jūsų pynimo. Jūs galite turėti tai įsiūtas cornrows arba jis pritvirtintas lengvai ant, lengvai išjungtas.

Pasirinkti savo stilistas protingai

Kam jūsų plaukai gali reikšti skirtumą tarp siaubingas plėtinių ir galimo plaukų slinkimas plaukų, kad atrodo, kaip jei ji augo natūraliai iš savo galvos skirtumą. Ar jūsų namų ir nereikia atsiskaityti už sandorį stilistas per patyręs vienas su dideliu nuorodomis. Paklauskite žmonių, kurių plaukai jums pasigrožėti, kur jie eina. Tai visada gera pradžia.

Nepraleiskite:

Beyonce

Keke Palmeris

Sana Lathan

Tasha Smithas

Zoe Kravitz

Thandie Newton

Fleur Rytų

Meagan Good

Tami Williams

Queen Latifah

Naomi Campbell

Naomi Campbell pynimo čia yra nuostabu. Jos buki kirpčiukai ir ilgi, tiesūs plaukai yra tiek moderni ir sudėtingesnės. Galite eiti ilgiau ar trumpiau su šiuo supjaustyti tačiau reikia nepamiršti, tie buki kirpčiukai reikės priežiūra.

Žiūrėti daugiau juodos šukuosena

Wendy Raquel Robinson

LisaRaye anketa Blunt kirpčiukai ant ilgų plaukų

Garcelle anketa bangos

Ciara anketa tiesūs plaukai

Jennia Fredrique

Halle Berry

Pamatyti daug daugiau juodos šukuosena

Beyonce

Ashanti Goes ilgą & Lovely

MELISSA Ford tobula šukuosena

load...