Geriausi, ryškių ir beprotiškų plaukų spalvų dažikliai 2018 m

15 lapkričio 2018

Šviesus ir proto plaukų spalva yra didžiulis tendencija ir daugelis žmonių, turinčių įdomus toną su vaivorykštės atspalvių įvairovė. Tonējoša dažai tegul jūsų kūrybiškumas ir madingas asmenybės šviečia per drąsiausias plaukų galėtumėte tikėtis.

Už "viskas per spalva žalia, mėlyna, violetinė, arba kokia jūsų pageidavimus, yra nuostabios būdų maišyti šias spalvas. Jūs galite eiti su dieninės dyedombre baigiasi saldus atspalvio rožinė ar violetinė, papildanti savo natūralią spalvą. Arba, jūs galite gauti tikrai drąsus su kaklaraištis nudažyti išvaizdą ir naudoti kelių spalvų sukurti vaivorykštės efektas.

load...

Didžiausia problema, kad stilistai paleisti į kai naudojant beprotiškas plaukų spalva yra tai, kad jie gali sukelti mišrių rezultatus. Šie pusiau nuolatinis plaukų spalvos yra žinoma, kad išnyks greitai ir dažnai laikai gali būti sunku gauti spalvą į pirmąją vietą plaukus. Pasirengimo žaibas ir atsižvelgiant tinkamą reabilitaciją gali padaryti didžiulį skirtumą į rezultatus, bet drąsus, beprotiška plaukų spalva tikrai prasideda pasirenkant tinkamą produktą.

Pažvelkime į viršų pasirinkimų Crazy plaukų spalva markių ir gauti keletą patarimų, kaip užtikrinti, kad jūsų spalva yra teisinga ir ilgalaikis.

Patarimai iš profesionalų

Prieš išvykdami drąsus su spalva, keli Profesionalų patarimai gali padaryti jūsų proto plaukų spalva šviesus ir blukimui atsparus.

load...
  1. Skalavimo plaukų spalva su šaltu vandeniu užplombuoti odelių ir užrakinti spalvos. Karštas vanduo sukels odelių išsipūsti ir spalva bus paleisti iš plaukų.
  2. Procesas spalva ilgiau nei rekomenduojama apdorojimo metu.
  3. Įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra švarus ir sausas, prieš taikant spalvą. Jei odelė yra pripildytas vandens, spalva negalės visiškai įsigertų plaukus.
  4. Pereiti kondicionieriaus kai prepping plaukus. Naudokite tik šampūną.
  5. Užrakinti spalvą su po-spalvos gydymo kaip Kerastase Reflection Pixelist. Šis gydymas suteikia blizgesį, plombos odelių, ir daro spalva tikrai paskutinis.

Specialieji efektai Plaukų dažai

Specialieji efektai Plaukų dažai yra prieinama daugiau nei 20 beprotiškų spalvų ir ji yra viršuje pasirinkimas vaivorykštė plaukų bhaktų. Ji trunka nuo trijų iki šešių savaičių, nors kai kurie vartotojai praneša, kad jis lieka mėnesius, ypač jei jūsų plaukai yra balinti.

load...

Storio nuoseklumas šioje veganų draugiškas plaukų spalva užtikrina ne-lašelinė taikymą, nors ji gali būti sunku taikyti. Šis ženklas tikrai gauna naudos iš ilgesnio apdorojimo laikas ir šviesus, iš anksto apšviesta pagrindo spalva. Ji taip pat kondicionuoja plaukus ir spalvos gali būti maišomos pagal užsakymą atspalvių.

Daugiau:

Kai kurie specialieji efektai Plaukų spalva linija spalvų švyti juoda šviesos. Tai apima atominės Pink, branduolinės Red Cherry Bomb, Hi-oktanas oranžinė, Joyride, Cupcake rožinė, ryškus kaip F # @ € geltona, ir Napalm Orange.

Manijos panikos pusiau nuolatinis spalva kremas

Manijos panikos laimi nostalgija departamento ir ji veikia. Štai pagrindinė priežastis, kodėl šis plaukų spalva prekės gyvuoja jau tokį ilgą laiką.

Manijos panikos yra prieinama daugiau nei 40 spalvų, nuo subtilus drąsus. Tai veganų draugiškas dažų, kad nebus pažeisti plaukus. Jūs pamatysite, kad jis taip pat veikia geriausiai, kai apdoroti ilgiau nei rekomenduojama kartą.

Šis ženklas yra puikus statymas, kai bandote pasiekti pastelinių atspalvių žiebtuvėlių plaukus. Jis suteikia jums tikrai gražus permatomų, pastelinės išvaizdą. Ji taip pat trunka daugiau nei šampūnai pora.

Storesnis gelio formulė leidžia lengvai taikymo. Jei jūs ketinate kelių spalvų vaivorykštės efektas, tai yra puikus pasirinkimas.

Apipeliję Spalva Jérôme Russell pusiau nuolatinis plaukų kremas

Apipeliję Spalva Jerome Russell yra tarp stilistai mėgstamiausia. Ši spalva yra super ilgalaikis, kartais taip ilgai, kaip per mėnesį ar du. Tai blunka gražiai, taip pat, švelniai pereinant prie įvairių atspalvių faktinis spalvos. Kaip ir daugelis iš šių ženklų, ji neturi išplauti visą kelią ant kai plaukai.

Šis produktas ateina apie 20 smagių spalvų. Turkis, rožė raudona, ir Alpių Žalioji keletas iš mėgstamiausių. Vienas iš geriausių dalių, tačiau tai, kad ji kvepia vynuogių, kuris yra gražus pokytis nuo cheminių kvapų rasti kitų prekinių ženklų.

Kreipdamiesi Punky spalva, ką gali gauti nepatogus. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali dažyti audiniai.

JOICO intensyvumas pusiau nuolatinis plaukų spalva

JOICO yra salonas kokybės, pusiau nuolatinis plaukų spalva. Prekės ženklas yra žinomas dėl savo per viršų intensyvių spalvų, įskaitant metalinių. Jūs galite naudoti ją tiesiai iš vamzdžio ar maišyti su kitomis spalvomis sukurti savo mišinys.

Su JOICO, jūs galite mėgautis lakuotais spalvą per kelias savaites. Priklausomai nuo atspalvio, tai truks nuo penkerių iki 20 šampūnai ir ji išnyksta gražiai. Be to, ji bus sąlyga plaukus, paliekant ji blizga ir sveiki.

Kvapas yra malonus ir ten labai mažai šansų dėmių.

load...