Geriausi plaukų šalinimo ir korektūros 2019

9 lapkričio 2018

Kai jūs gaunate yourhair spalvos ir tai ne tai, ko tikėjotės, galite naudoti spalvos korektorių ar spalvų valiklis. Tai nėra tobula, ir daugelis tik pašalinti dažų, bet nebus atkurti savo natūralaus color.Removing plaukų spalva yra kažkas, kad yra tikrai geriausia palikti profesionalas.

Net patyręs Plaukų spalva specialistas, spalvų korekcija yra viena iš scariest paslaugas atlikti. Spalvų korekcija produktai gali būti nesuderinami, užsispyręs, ir jie yra gerai žinoma sunku dirbti. Tačiau yra keletas rinkoje šiandien, kad imtis tam tikrų spėlionių iš šios sudėtingos užduoties.

load...

Ar galite tai padaryti patys?

Jei havedyed plaukus namuose dažnai per metus, ir įsitikinę savo galimybes, jums gali būti suteikta galimybė naudoti spalvą valiklis sau. Nesvarbu, koks produktas jums pasirinkti, įsitikinkite, kad jūs visiškai suprasti ir sekite instrukcijas. Nors rekomenduojami produktai yra švelnesnis nei kitų formulių, jie gali palikti jus su sausu, pažeistiems plaukams, kad bus sunku atkurti.

Jei turite kokių nors abejonių kokia, padaryti su salone paskyrimą, nes jūsų plaukai sveikatai gresia pavojus. Dažnai koloristiniai taip pat gali taikyti naują spalvą, kad jūsų plaukai atrodo puikiai, kai jūs paliekate. Nepaisant to, žinant, kokie produktai jūsų koloristiniai turi pasirinkti iš padės palengvinti savo mintis.

load...

Spalva Oi plaukų spalva valiklis

Viena iš didžiausių problemų su spalvų išėmikliai yra ta, kad jie dažnai palieka damagedhair. Laimei, jums nereikės nerimauti, kad su Oi plaukų spalva valiklis.

Šis papildomas kondicionierius formulė yra pagaminta be amoniako ar baliklio. Ji pašalina nuolatinį ir pusiau nuolatinį plaukų spalvą tik 20 minučių. Drėkinamasis sojos baltymų ir Aloe Vera toliau apsaugoti plaukus ir leidžia saugiai perdažyti tą pačią dieną su gražia, net rezultatus.

Net tada, kai naudojant švelnus spalvų valikliai, ji gali būti protinga suformuluoti galutinių norimą spalvą pusę lygį, vieno lygio į viršų. Plaukai bus akytas po spalvos korekcijos gydymo ir jis linkęs patraukti spalva šiek tiek tamsesnė nei ne plaukams.

Daugiau:

Vienas "n Tik Colorfix

Vienas "n Tik Colorfix yra išbandytas ir tikras plaukų spalva valiklis. Ji yra veiksmingas gydymo, kurio sudėtyje yra ne amoniako arba formaldehido. Jis veikia ant visų tipų plaukams, nesvarbu, kiek laiko praėjo nuo plaukų buvo spalvoti.

load...

Tai malonus kvapo valymo švelniai sumažina spalvų molekulių dydis, leidžianti lengvai spalvų pašalinimas. Nors ji yra paprasta sumaišoma ir taikyti, jums reikia įsitikinti, kad tiksliai sekti kiekvieną žingsnį.

Net salone, colorists gali užtrukti nuorodas su spalvų pašalinimas. Rezultatai niekada gana. Jei darai tai savo, imtis dar daugiau rūpinasi vadovaukitės.

Malibu C Spalva korekcija

Malibu C Spalva korekcija ateina šiek tiek rožinės spalvos paketą ir pakuočių didelis smūgis. Jis saugiai ir sėkmingai pašalinti net labiausiai užsispyręs plaukų spalvą.

Šis produktas yra pateikiamas išsinešus paketo šampūnas, kondicionierius ir gydymo toliau apsaugoti ir maitina plaukus po spalvos korekcijos paslaugas.

Tai nėra būtina, bet tai visada malonu naudoti produktą, kuris turi holistinį požiūrį į plaukų sveikatą. Grožio specialistai gali padaryti tik tiek salone. Gana dažnai, tai iki klientų toliau gydyti ir apsaugoti savo plaukų spalvą, kai jie namo.

Jonų Spalva "Brilliance spalva reguliatorius

Jonų Spalva "Brilliance spalva korektorius yra geriausia, jei jūs bandote gauti savo plaukus atgal į tai labiausiai natūrali būsena. Tai švelnus, ne baliklio formulė pašalina nuolatinį plaukų spalvą be kėlimo natūralią spalvą plaukams.

Daug spalvų koregavimo pakelti tiek fiziniams, tiek nenatūralus pigmentų plaukus. Tai suteikia jums mažiau kontrolės ir dažniausiai jums reikia perdažyti po tarnyba.

Šis produktas neturi linkę gerai dirbti dažų, kad buvo į plaukus ilgą laiką. Vietoj to, tai geriausia, kai dirbama su šviežiai dažytiems plaukams, kurį reikia išsaugoti.

load...