Geriausi plaukų apsaugos nuo saulės produktai

10 lapkričio 2018

Saulė, chloras, ir sūrus vanduo gali būti žiaurūs plaukus vasarą, todėl savo plaukų spalvą išnyks greičiau. Čia yra geriausias nuo saulės ir plaukų saugančių už vasarą.

Be naudojant šiuos produktus, rekomenduojame dėvėti skrybėlę, kai saulėje, visada įdėti saulės ant dalį savo plaukų, ir kai jums rasti sau patekti į baseiną ar vandens, šlapias plaukus kruopščiai gėlame vandenyje, prieš gaunant A baseinas, The chloruoti vandens nebus dar jau šlapias plaukai.

load...

Fekkai anksto Soleil Plaukų spinduliavimas ir apsauga rūkas

Tai puikiai apsaugoti plaukų spalvą (raudonplaukiai, ypač tai patinka). Norėdami gauti geriausius rezultatus, purtyti jį gerai ir purškalas, combingor palming per plaukus.

Saulė bum paplūdimys formulė - 3 1 atostogos

Aš nemanau, kad aš kada nors matė produkto Amazon.com daugiau visuotinai mylima. Beveik visi atsiliepimai buvo labai teigiami. Ji gauna 5 žvaigždutes, juk. Mylimieji išlaikyti plaukus kvapo nuostabi ir tampa švelni po plaukimo į vandenyną, ežerų ar chlorintų baseinai, šis purškiklis apsaugo plaukus visą vasarą.

Itin Plaukimas Chloras pašalinimas šampūnas

Tai puikus šampūnas plaukikų. Ji gauna gerus atsiliepimus ir apie 8 € yra labai prieinamos. Užtikrinti, kad jūsų plaukai nėra žalias, pirmiausia pamirkykite plaukus šaltu vandeniu prieš šokinėja į baseiną. Naudoti šį šampūnas po tuo atveju, bet chloro yra mirkomi.

load...

Paulius Mitchell Sun Shield Conditioning Spray

Tai puikus produktas turėti po ranka jei dažytiems plaukams, kad jums reikia apsaugoti nuo saulės, chloro ar sūriame vandenyje ( "The Sun balikliai iš spalvotų plaukų). Šis kondicionavimas purškimo yra aliejų, kurie minkština plaukus ir padarys riebaluoti plaukai atrodo riebaluotas, todėl tai yra geriausia naudoti ant sausų plaukų. Įsitikinkite, kad šukos pakankamai šio produkto per plaukus už geriausią apsaugą.

Kamanė ir kamanių numalšinti kompleksą už (siaubingai) troškulį

Naudokite dime- į ketvirtį dydžio sumos šiame atostogas-in kondicionierius ant sausos ar garbanotas plaukų, prieš jus galvą į paplūdimį ar baseiną už dieną. Šis produktas yra geriausia naudoti ant šviežiai nuplauti, drėgnų plaukų, bet galima naudoti kasdien, jei jūs neturite plauti plaukus kasdien (Jūs turite ne).

Daugiau:

Jums patiks blizgesiu Kondicionierius suteikia plaukus. Tuo dienos pabaigos, arba išskalaukite kondicionierių arba leiskite plaukams žemyn į palaidi bangos. Šis produktas veikia geriausiai ant sausos, sugadintas ar perdirbtų plaukus ir padeda prijaukintą garbanos. Tai ne puiku riebiems plaukams.

load...

Malibu C Plaukikų Sveikatos Šampūnas ir kondicionierius

Šampūnas gauna žalią situaciją ir kondicionierius minkština sausą, garbanotas plaukų įtakos chloro ar sūraus vandens. Tėvai myli tai jų šviesiaplaukė vaikams ir ji veikia puikiai suaugusiems plaukikų taip pat.

Aveda saulė priežiūros apsauginis Plaukų Veil

Tai apsauginis purškalas nuo Aveda padeda filtruoti kenksmingų UVA ir UVB spindulių. Produkto sudėtyje yra visų rūšių eterinių aliejų siekė apsaugoti plaukus nuo laisvųjų radikalų ir saulės, o todėl plaukai stipresnis.

"L'Oreal" EVERPURE UV apsaugoti aerozolių

Tai padorus UV lakas, kuris apsaugo plaukus ir galvos odą ir gauna gerus atsiliepimus. Vienas CON yra kvapas, kurį vartotojai sako, yra gana blogai, bet išsisklaido maždaug po pusę anhour.

Fito Plage apsauginis saulės Veil

Spray Phyto apsauginį paplūdimio purkšti ant plaukų prieš paspausite paplūdimys ir po to. Jis ne tik apsaugo plaukus nuo vasaros pačiomis sudėtingiausiomis elementų, jis atkuria plaukus ties dienos pabaigoje. Puikus trapi, pažeistiems plaukams.

Padaryti jūsų pačių UV plaukų purškalą naudoti apsauginį kremą nuo saulės

Jūs galite padaryti savo UV spindulių plaukų produktą sumaišius 2 arbatinius šaukštelius nuo saulės SPF 30 (kaip Alba saulės čia nuotraukoje) su vandens puodelį. Įdėti šią į purškimo butelis ir purškimo drėgnų plaukų. Paleisti šukas per, ir jūs gerai eiti.

V8 pomidorų sultys

Kaip tai tai už natūraliu būdu apsaugoti plaukus vasarą? Bet pomidorų sultys puikiai atsikratyti "žaliosios" chloro plaukai dažyti blondinės linkę gauti. Tiesiog išskalaukite plaukus su pomidorų sultimis išėjus į baseiną. Palikite už poros minučių ir tada nuplaukite. Raudona neutralizuoja žalia.

load...