2019 garbanotieji plaukai pjovimo ir stilius

12 lapkričio 2018

Jaustis priblokšti kiekvieną kartą didelis galvos garbanotais plaukais atsisėda į savo kėdę? Na, jūs ne vieni. Pjovimo garbanos atrodo kurstyti baimę daugelis talentingų stylistbut baimės ne daugiau kaip mes sugriauti geriausius patarimus pjovimo ir stylingcurly plaukus.

Pribaigti šampūnas!

Didžiausia klaida matau žmonės pjaunant garbanotais plaukais pradeda paslaugą su gražiu grubus šampūnu. Nieko frizzes arba fluffs iki garbanos daugiau nei geros sudsing. Naudojant kondicionierių kaip šampūnas padarys triuką ir jūs neturite jaudintis roughing iki slaptą odelių. Paaiškinkite jiems, kad purvą ir alyvos laikysis prie kondicionieriaus ir išskalaukite palikti jums jausmas švarus, bet be permatomi jausmas, kad šampūnas gali palikti.

load...

Apskritai, sakau visi mano garbanotas trumpaplaukis klientams nenaudoti šampūno daugiau nei vieną kartą per savaitę. Jie pamatysite didelį skirtumą savo garbanas, kai jie pradėti atleidimo stuff.

Sluoksniai Yra garbanos geriausias draugas

A garbanotas trumpaplaukis klientams daug pas mane su vos bet ne visi sluoksniai. Jie arba buvo pavėluotos praeityje arba jie bijo, kad jei jūs pašalinti per daug svorio, tada jų plaukai bus didelis ir reljefiniai. Priešingai, jei jūs neturite pašalinti pakankamai svorio, tada jums bus paliktas su baimės trikampis galvos.

Garbanoti plaukai turi sluoksnius judėti. Aš paprastai supjaustyti vertikalias sluoksnius ant mano klientai ir tada grįžti, pjovimo individualius garbanos sulaužyti jį ir suteikia plaukams tam tikrą judėjimą. Šis metodas išyra į sluoksniavimasis todėl plaukai neturi stipriai arba kietus linijas į jį.

load...

Negalima kapoti tuos galus!

Nieko griauna garbanotais plaukais labiau nei per daug texturizing. Turėjau daugelis garbanotas plaukas klientas visiškai traumuoti galutinė laimingas stilistas, kad negalėjo pribaigti retinimo žirklės.

Garbanoti plaukai turi svorį pašalintas iš gabaritus, bet svoris niekada neturėtų būti išbraukti iš galų. Garbanoti plaukai turi galus būti sunkus, todėl garbanės gali formuotis. Kai per texturize garbanotais plaukais, jums sutrikdyti curl modelį ir galų gale su garbanos.

Protas ilgį

Pjaunant garbanotais plaukais, visada prisiminti, kad ilgis susitrauks daugiau nei tikėtasi. Deja, garbanotas plaukas klientai linkę eiti ilgiau-tarp gabalų, o tai reiškia, kad jų galai paprastai reikia daugiau ne nei jie nori išsiskirti su. Paaiškinkite, kiek tiksliai ilgis jums bus pašalinti, ir visada klysta dėl pusės mažiau yra daugiau. Kai kurie iš mano klientų įgyti tiek, kiek 5 colių ilgio, kai jų plaukai yra šlapias ir ji gali būti lengva gauti nunešė jei nesate atsargūs.

Daugiau:

REWET prieš pradėdami stiliaus

load...

Mes jau žinome, kad garbanotais plaukais frizzes iki kai garbanės modelis sutrikdyta, todėl kodėl gi jūs stilius garbanoti plaukai po jo buvo iškirpti ir šukuoti be pirmojo performavimas curl modelis?

Paprasčiausias būdas pertvarkyti curl yra iki drėgnumo atkūrimo apskaitą plaukus. Aš paprastai imtis savo klientus atgal į šampūno dubenėlį, arba jei jie turi švelniavilnių gyvūnų plaukų, aš tiesiog purkšti juos tuo kėdės po baigsime pjovimo ir prieš pradedant stilių. Kai šlapias juos, pribaigti, kad šukos! Mes bus naudojant mūsų pirštus nuo čia atlikti.

Nurodykite tinkamus produktus garbanotais plaukais

Produktai bendrovės nukreipti garbanotas trumpaplaukis žmones žaisti dėl to, kad jie Įvyko beviltiška rasti kažką, kad dirba. Jie žino, mes pasistengsime nieko, jei ji žada tremti garbanos, bet dažnai kartų jūs tiesiog galų gale per daug produktų.

Vieninteliai du produktai Aš naudoti sau (turiu didžiulį garbanotais plaukais), ir mano klientai yra kondicionierius ir gelis. Jums nereikia nieko daugiau!

Tinkamai taikant produktą

Dabar, kad mes išsiaiškino, kokie produktai naudoti, mes turime išmokti, kaip jas naudoti. Jūs žinote, kaip garbanoti plaukai atrodo puikiai šlapias ir tada išdžiūsta į garbanotas netvarka? Na, vanduo yra kas sveria plaukus žemyn ir klijavimo jį kartu - Kai plaukai džiūsta, vandens išgaruoja ir jūs prarasite, kad klijų, todėl plaukai atskirti ir garbanos.

Palikus reguliariai kondicionierių į plaukus, vanduo gali išgaruoti, bet kondicionierius ne, palikdami jus su puikiai apibrėžtų ir fizz-nemokamai garbanos.

Jei jūsų klientas yra susirūpinęs, kad jų plaukai jausis neplautas, paaiškinti jiems, kad kondicionierius eina viduje odeles ir neturi likti ant jo, todėl jie neturėtų jausti, kad jų plaukai.

Cela dit, jei klientas turi labai švelniavilnių gyvūnų plaukų, tai būtų gera idėja pakeisti įprastą kondicionierių už atostogų metu.

Nelieskite!

Dabar, kad jūs taikėte kondicionierius su pirštais ir scrunched gelio, galite orasausė (kuri paprastai duoda geriausius rezultatus) arba sausu difuzorių. Paslaptis džiovinimo garbanotais plaukais be garbanos yra išlaikyti savo rankas nuo jo, kol plaukai yra visiškai sausas. Tai reiškia, kad ne laimėdama plaukus iki į difuzorių ar scrunching jį su savo rankas!

Kai plaukai yra ne mažiau kaip 80% sauso, galite eiti ir iškrėsti plaukus išleisti garbanės ir suteikia jai tam tikrą garsą.

load...