Faktas ar fantazija: pasinerti į finasterido šalutinį poveikį

10 lapkričio 2018

Dauguma vaistų ateiti su šalutinių poveikių. Kai kurie šalutiniai poveikiai yra nežymūs ir sukelti šiek tiek ne problemų, tuo tarpu kiti yra neabejotinai blogiau nei su sąlyga, kad vaistas turėjo būti gydant. Dėl šios priežasties, labai svarbu kalbėti su savo gydytoju ir vaistininku, prieš vartojant bet kokį naują vaistą.

Kai jis ateina į plaukų slinkimas, finasteridas buvo populiarus sprendimas padėti vaikinai sustabdyti plaukų slinkimą. Tai vienas iš nedaugelio androgeninį alopecija gydymo, kad manimi FDA patvirtinta plaukų slinkimas. O kadangi jūs imtis Finasteride kartą per dieną gerti, plaukų slinkimas prevencijos nereiškia padaryti drastiškų pokyčių savo kasdienybę. Be to, finasteridas taip sėkmingai kovoti vyrų modelio nuplikimas, kad ji visiškai sustoja plaukų slinkimo maždaug 83% vyrų, kurie vartoja jį, o net ataugančių kai plaukus daugiau nei 66% vartotojų.

load...

Bet ar finasteridas ateiti su šalutinių poveikių? Atsakymas yra "taip", bet ten dezinformacija aplinkinių Finasteride ir šalutinį poveikį daug. Tiesa yra ta, kad finasteridas daro sukelti šalutinį poveikį nedidelė dalis žmonių, kurie jį priimti, tačiau didžioji dauguma vyrų, kurie naudojasi ji naudos iš sėkmingo plaukų slinkimas gydymo be patiria kokių nors nepageidaujamų pasekmių. Leiskite pažvelgti iš Finasteride anketa žinomų šalutinių poveikių pora atrodo, kad galėtume atskirti faktą nuo fikcijos.

Ar finasteridas nužudyti savo sekso vairuoti?

Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad, atsižvelgiant Finasteride sukels jums turėti lytinių šalutinį poveikį, ir tai nebūtinai tiesa. Nors tiesa, kad kai kurie žmonės patiria šalutinį poveikį impotencijos forma, sumažėjęs lytinis potraukis, ir ejakuliacija yra sutrikusi, per 73 skirtingų klinikinių tyrimų, tai tik nukentėjo nuo dviejų iki trijų procentų žmonių, kurie vartojo Finasteride.

load...

Be to, daugumai pacientų, šių šalutinių reiškinių pasireiškimo prasidėjo anksti bandymų ir linkę išeiti porą mėnesių vėliau kaip pacientai tęsė gydymą dauguma vyrų, kurie ją pastebėjau. Turint tai sakė, tai tiesa, kad nedidelė dalis vyrų (mažiau nei 2%) patirsite erekcijos disfunkciją ir mažas lytinis potraukis vartojant Finasteride ir potencialiai po. Jei pastebėsite, kad tai gali turėti įtakos Jūsų seksualinį gyvenimą, prieš tęsiant gydymą, kreipkitės į gydytoją.

Ar finasteridui sukelti vėžį

Kitas mitas apie Finasteride yra tai, kad sukelia vėžį, kuris yra ne tai, ką tyrimai rodo. Tiesą sakant, mokslininkai nustatė, kad ilgalaikis naudojimas Finasteride tikrųjų gali sumažinti prostatos vėžio tikimybę. Be septynerių metų tyrimo parašė New England Journal of Medicine, mokslininkai atrado, kad vyrų amžius 55 ir vyresni, kurie buvo Finasteride septynerius metus buvo mažiau linkę plėtoti prostatos vėžį. Tačiau, tuo pačiu tyrimu, mokslininkai padarė kad nedidelis skaičius žmonių buvo padidėjusi rizika aukštos kokybės prostatos vėžio pavartojus Finasteride - maždaug 3,5% vyrų, kurie ją paėmė.

Daugiau:

Nors tai yra mažas procentas, jis vis dar svarbu atkreipti dėmesį, kad yra maža tikimybė, kad finasteridas gali padidinti prostatos vėžio ar aukštesnės kategorijos vėžio tikimybę 3,5% vyrų vaistą. Dėl šios priežasties, labai svarbu, kad jūs imtis atsargumo priemonių, kalbėdami su savo gydytoju ir tvarkaraščių įprastas apžiūras.

load...

Finasteridas ir Esmė

Skirtumas tarp Finasteride ir kitų narkotikų ar nereguliuojamų plaukų slinkimas vaistų yra tas, kad finasteridas gerai mokėsi ir tik nedidelė dalis gyventojų turės pasireikšti šalutinis poveikis. Yra ir kitų šalutinis poveikis, kuriuos turėtumėte žinoti apie, taip pat - pavyzdžiui, kai kurie žmonės taip pat praneša, kad finasteridas daro juos jaustis apsvaigę arba silpnas, todėl įsitikinkite, kad jūs kalbate su savo gydytoju ir atskleisti jokios ligos istoriją, prieš pradedant Finasteride. Ir jei Jums pasireiškė bet kuris iš šalutinių poveikių, įsitikinkite, planuoti susitikimą su gydytoju, siekiant nustatyti, kas turėtų būti geriausias veiksmų planą.

Apskritai, Finasteride yra FDA patvirtintas narkotikų, kad yra saugus ir neįtikėtinai veiksmingas vaistas, kuris padeda kovoti su vyrų plaukų slinkimas. Jis veikia blokuodamas testosterono konversiją į DHT į galvos odą. Tiesą sakant, tai viena iš efektyviausių plaukų slinkimas gydymo rinkoje. Jis taip pat gali būti sujungti su minoksidilas, vietinio gydymo FDA, kuri taip pat buvo patvirtinta, kad gydyti vyrų modelio nuplikimas. Dauguma žmonių patiria geresnių rezultatų naudojant abu šiuos produktus kartu.

Vieno tyrimo metu, vyrai, kurie buvo Finasteride ir taikomos minoksidilio du kartus per dieną iš tiesų išaugo gerokai plaukus per 20 savaites. Daugumai vyrų, tai yra puikus būdas sustabdyti iš vyrų modelio nuplikimas negyvas savo kūrinius poveikį.

Pasitarkite su gydytoju sužinoti daugiau apie Finasteride ir kaip ji gali dirbti už jus.

load...