Didžiuliai vyrų kirpimo būdai jų 40-ųjų 2018 m

9 lapkričio 2018

Kaip vyrai senės, išlaikyti šviežią ir jaunatvišką išvaizdą prasideda dešiniajame šukuosena. Klaidos daugelis vyrų padaryti, kaip jie gauti vyresnio amžiaus holdingo ant šukuosena, kad per daug madinga ar pasirenkant šukuosena, kuri yra pernelyg saugus. Sensta nereiškia, kad jūs turite priimti nuobodus šukuosena. Pasirinkite vieną, kad padės jums atrodyti jauniau į vidutinio amžiaus.

Trumpas Cezaris

Klasikinis Cezario pjūvis yra puikus pasirinkimas daugeliui žmonių jų 40s, nes ji yra lengva prižiūrėti ir nebus daug laiko savo užimtas gyvenimą, ir tai ypač gerai slėpdama kaip iš atsitraukia Valsčiaus tiek. George'as Clooney dirbo šį šukuosena metų, ir tai vienas iš tų nesenstantis gabalai, kad beveik niekada išeina iš mados.

load...

Laisvas Pompadour

Jei esate laimė dideliu galvos plaukus ir norite šiek tiek daugiau "Rock 'n' Roll" požiūris, kad vis dar su amžiumi reikia, tai palaidi Pompadour yra geras pasirinkimas, ypač jei turite ovalo ar šiek tiek ilgas veido figūra.

Į šioje nuotraukoje modelis turi šiek tiek traukiasi Valsčiaus, todėl supjaustyti puikiai veikia. Trumpas barzda taip pat padeda įrėminti veidą gerai. Jis pasirinko palikti savo plaukų pilka, kurie tikrai daro jo akys pop. Kartais pilka, gali būti puikus dalykas, ypač jei turite šviesios spalvos akis.

Ivy lyga

Trumpas Ivy League "iškirpti yra dar vienas puikus trumpesnis variantas vyrams jų 40s, kurie nori paprastą išlaikyti šukuoseną. Yra pakankamai ilgis nuo viršaus iki pasiūlyti tik universalumo tiek, kad jis gali būti dėvimi tvarkingai šukuoti į šoną, į priekį, nes per trumpą Cezaris, ar nepatogus su pasta tiek pridėti tekstūrą.

load...

Trumpąją našlės piko

Jei jūs turite žilus plaukus, ji priklauso. Šis modelis haschosen puikus šukuosena pabrėžti savo plaukų spalvą ir tekstūrą, o pilka taip pat daro jo akys išsiskirti daugiau. Dėl šios supjaustyti, plaukai yra žirklinis cut-apie 1 colio visi per galvą. A pasta tiek naudojamas suteikti šiek tiek atskirti ir tekstūrą.

Ant skustos galvos

Someof mums linkę prarasti savo "pranašumą", kaip mes senstame ir vienas būdas gauti tą kraštą ir atgal duoti sau galinga išvaizda yra skustis galvą.

Jei turite tinkamą galvos formos (ovalo ar kvadrato geriausiai veikia su nusiskuto galvą), tai gali būti geras pasirinkimas, ypač jei jūsų plaukai yra retinimo. Sumaišykite nusiskuto galvą su trumpu barzda ir jūs turite ultra-vyriškas, patikima išvaizdą.

Trumpa sluoksnis Iškirpti

load...

Trumpas sluoksniuotos šukuosena veikia gerai su šio modelio traukiasi Valsčiaus. Fullerių šonai taip pat padeda subalansuoti savo platų žandikaulį ir įrėminti veidą gerai. Dėl šio stiliaus, plaukai supjaustoma trumpesnius sluoksnių visi per galvą. Naudokite Wypomadować tiek pridėtinės blizgesį ir kontrolės.

Daugiau:

Trumpesnis sluoksnis supjaustyti

Šis trumpas sluoksnis sumažinimas yra dar vienas geras variantas vyrams jų 40s, kurie nori pakankamai ilgis turi būti universalus, tačiau vis dar turi stilių, kuris manimi lengva prižiūrėti. Jis gerai dirba, kad jis gali būti dėvimas su minimaliomis produkto ir atsainiai stiliaus su pirštais, kaip parodyta nuotraukoje. Yra pakankamai ilgio, tačiau, kad galėtumėte taikyti Wypomadować tiek ir pridėti švarią kelio dalis ir stilių jį kaip Pompadour labiau formalaus išvaizdą.

Ilgai dulkintis

Tai ilgas dulkintis stilius yra įprasta senėjimo banglentininkams Kalifornijoje, ir ji atrodo puikiai. Jei vis dar turite visą galvą plaukai ir norite ilgesnį stilių, tai ilgai dulkintis yra kažkas apsvarstyti. Bet likti toli nuo šio stiliaus, jei turite retinimo plaukų, nes ji bus padaryti jūsų plaukai atrodo plonesnis nei ji yra.

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti ilgai sluoksnių visame ir šiam modeliui, saulė papildė gamtos blondinė akcentai. Jei jūs nesate banglentininkas, nesijaudinkite, jūs visada galite apgauti šį šukuosena turėdami savo salonas pridėti natūraliai atrodančius renginiai ir naudojant druskos purškimo, tokių kaip TIGI Catwalk Session Series Salt Spray tiek.

Ilgai sluoksnis supjaustyti

Tiesiog pažvelgti į tą plaukų galva šis vaikinas. Tai storas ir blizga su puikiais pilkos spalvos. Jei turite didelį galvos plaukai kaip šis, parodyti jį išjungti. Jis daro, kad turint plaukai į ilgus sluoksnių su kūgio aplink pusių ir atgal tiek. Dėl stiliaus, tiesiog Wypomadować tiek naudojamas nušluoti plaukus atgal ir pridėti shine.Caring už žilus plaukus gali prireikti šiek tiek daugiau darbo, tačiau ji yra verta papildomų pastangų.

Alejandro Gonzalez Inarritu

Tai dar vienas įdomus variantas vaikinai, kurie dirba daugiau kūrybinės srityje ir kaip ilgesnę stilių. Iš "TheRevenant," Alejandro Gonzalez Inarritu, direktorius buvo vertinamas sporto panašų stilių gana ilgą laiką, ir ji veikia gerai jam. Plaukai yra supjaustyti ilgais sluoksnių Allover galva andstyled su matiniu pasta tiek pridėti atskyrimą. Dėl atsitiktinis pobūdžio šio stiliaus, tai dėvėti geriausia su trumpu, gamtinių barzda.

Trumpas tekstūra supjaustyti

Dėl šio stiliaus, plaukai yra sumažinti mašinėlę trumpas šonuose ir atgal (apie No. 3 ašmenų) ir liko apie du colių ilgio viršuje. Plaukai ant yra point ar skustuvas cut-pridėti atskyrimą ir tekstūrą. Ši šukuosena veikia ypač gerai vyrams, kurie gali būti retinant ar turi traukiasi Valsčiaus. Jei tai yra tuo atveju su jumis, ir jūs norite nešioti šį stilių, naudokite lengviausias stiliaus produktą galima išvengti sukuriant daug atskyrimą plaukams, kuris rodo daugiau galvos.

load...