Cinkas plaukų slinkimui - ar tai padeda?

15 lapkričio 2018

Tai pigus ir lengvai rasti, tai kodėl gi ne pabandyti cinko jūsų plaukų slinkimas? Jis negali pakenkti, tiesa?

Naudojant šį metodą natūra gydyti savo plaukų slinkimas yra kaip mesti spagečius nuo sienos pamatyti, jei ji bus klijuoti tiek - nebūtinai gera taktika, kai jis ateina į gydymo. Jums gali būti eikvoti savo laiką, pinigus ir kelia sau riziką be daryti šiek tiek mokslinių tyrimų pirma.

load...

Kai jūs prarasti savo plaukus, jūs neturite laiko, kad išbandyti kiekvieną papildą, kuris gali būti veiksmingas. Mes žinome, su kiekviena valanda, jums jaustis kaip jūs praradote vieną plaukus. Su kiekviena savaitę, jums nerimauti, kad jūs gaunate tai, kad daug arčiau daro nuplikimas vyro skustis-off. Jūs turite žinoti, kad tai, ką jūs išleidžiate savo pinigus verta. Deja, nėra jokių garantijų, bet tai šiek tiek mokslinių tyrimų apie front-end gali jums sutaupyti šiek tiek rimtą stresą žemyn kelio.

Mes patekti į žemiau detales, tačiau jei jūs tik gavau keletą minučių atsarginių, štai ką reikia žinoti apie cinko ir plaukų slinkimas:

Kas yra cinkas?

Cinkas yra būtinas mineralas - ne tik jūsų kūnas ją reikia, bet jis neturi laikyti jį. Jis nustatė, natūraliai kai kurių maisto produktų, įtraukta į kai kurie buvo "praturtintas" ir papildus.

load...

Jis reikalingas tinkamam imuninės sistemos funkcijos (Laikydami jus sveiki), žaizdų gijimą, ląstelių dalijimąsi ir augimą, fizinį augimą ir vystymąsi, ir net savo pojūčiais kvapo ir skonio. Nes jūsų kūnas neturi laikyti cinko atsargas, pastovus tiekimas, reikia, kad jis į pagalbą visų šių svarbių funkcijų.

Gyvūniniai baltymai yra atsakingi už amerikiečius su dauguma jų cinko, atsižvelgiant į nacionalinių sveikatos institutų. Ir o cinkas yra pateikti į augalų maisto, todėl yra fitatai, antioksidantų junginiai, kurie jungiasi su cinku ir užkirsti kelią absorbcija. Dėl šios priežasties, augaliniai šaltiniai cinko, įskaitant sveikas grūdų, ankštinių augalų, ir riešutų, yra ne puikus šaltinis mineralo. Taip, hipsters, tai reiškia, vegetarai yra didesnė rizika cinko trūkumas.

Cinko trūkumas: požymiai ir simptomai

Plaukų slinkimas gali būti cinko trūkumas ženklas, nors kiti simptomai trūkumas turėtų būti Posėdyje gydytojas padaryti, kad skambutį.

load...

Ką mes žinome apie cinko trūkumas daugiausia ateina iš žmonių tyrimo genetinis sutrikimas, vadinamas acrodermatitis enteropathica. Žmonės, sergantys šia sąlyga sergate sunkia cinko trūkumas ir prieš mokslininkų atrasti priežastį, jie paprastai mirė. Labai tikėtina, kad su maistu Cinko trūkumas gali sukelti šį rimtą trūkumą lygiu. Labiau tikėtina, yra vidutinio sunkumo ar nežymus cinko trūkumas, su mažiau dramatiškų (bet vis tiek rimtų) poveikį.

Simptomai švelniu / vidutinio cinko trūkumas:

Simptomai yra sunkus cinko trūkumas:

Kas gresia?

Kai kurie žmonės yra labiau gresia cinko trūkumas nei kiti. Jos apima: neišnešiotiems kūdikiams ir žmonių, gaunančių IV mityba, tie, kurie yra nusilpusių, kenčia nuo sunkių ir lėtinis viduriavimas arba diagnozuota pjautuvine anemija, uždegiminė žarnų liga, celiakija, arba kepenų liga. Alkoholikai, vyresnio amžiaus žmonėms, ir griežti vegetarai taip pat yra padidėjusi rizika cinko trūkumas.

Cinko papildai ir sveikata

Cinko tarnauja kelis vaidmenis per žmogaus kūną - kuri yra gerai žinoma ir plačiai priimtas. Tačiau, kaip ir dauguma vitaminų ir mineralų, moksliniai įrodymai, kad yra nauda sveikatai, kad papildant cinku yra underwhelming.

Peršalimas. Daugiau nei tikėtina, kad jūs matėte cinko pastiles suformuluotus kovos peršalimo. Keletas tyrimų parodė, cinko pastiles kovoti su abiem simptomus ir trukmę peršalimo, kai imtasi anksti ligos, bet yra lygiai taip pat daug tyrimų, kurie sudaryti kitaip. Iš 2000 metaanalizės tyrimų išvada nustatė, kad įrodymų dėl cinko veiksmingumo šalto gydymo "dar trūksta".

Geltonosios dėmės degeneracija. Amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracija yra pagrindinė priežastis, dėl aklumo vyresnio amžiaus amerikiečiai. Mokslininkai iškėlė hipotezę, cinkas gali būti susiję su AMD, daugiausia dėl to, cinko randama tinklainės įtakos AMD ir cinko koncentracijos tinklainėje mažėja su amžiumi. Tačiau, kaip ir mokslinių tyrimų dėl cinko ir peršalimo, įrodymai yra maišomas dėl iš geltonosios dėmės degeneracijos gydymas mineralinio efektyvumą.

Daugiau:

Dauguma įrodymų poveikį sveikatai cinkas yra susiję su cinko trūkumas tyrimas.

Diabetas. Diabetikams gali būti labiau linkę į cinko trūkumas, daugiausia dėl to, dažnas šlapinimasis paplitusi diabetikams pylimas cinką iš organizmo. Dėl šios priežasties, diabetikams turėtų įsitikinkite, kad gauti rekomenduojamą paros kiekį cinko savo mitybą, bet gal ir ne didesnis kaip ją - kai duomenys rodo, kad per daug cinko gali neigiamai paveikti cukraus kiekį kraujyje.

ŽIV / AIDS. Mes žinome, cinkas yra labai svarbus imuninės sveikatos, ir dėl ŽIV virusas nustato atliekų imuninę sistemą, yra tam tikrų įrodymų, kad cinkas gali padėti. Pasak Linus Pauling instituto, vienas tyrimas parodė, cinko papildų sumažinti infekcijos AIDS sergantiems pacientams. Tačiau, kadangi ŽIV virusas taip pat turi cinko išgyventi, papildai taip pat gali padėti ligos eigą.

Cinko ir jūsų plaukai: įrodymai

Jis tikėjo, cinko veikia kaip 5-alfa reduktazės inhibitoriaus (5-ARI). Tai reiškia, kad jis slopina testosterono virtimą DHT, arba dihidrotestosteronas, stipresnis androgenų, susijusio su padidėjusios prostatos ir plaukų slinkimo. Receptiniai vaistai kaip Finasteride (Propecia) taip pat veikia kaip 5-Aris. 1988 tyrimas cinko sulfato klasifikuojamos mineralo kaip "stipriai slopina 5-alfa reduktazės aktyvumo."

Daugelis tyrimų pažvelgė cinko ant plaukų slinkimas poveikį, nors dauguma jų skirti tik židininės alopecijos, autoimuninė liga. Dauguma vyrų Susidoroti su plaukų slinkimas yra androgeninė alopecija, ar modelio plaukų slinkimas. Nors šie du formos plikimo gali turėti skirtingas priežastis, jie taip pat turi ką bendro, todėl apie židininės alopecijos potencialiai naudingos vyrams su modelio nuplikimas tyrimus, taip pat.

Kaip matote, įrodymai yra mišri ir nėra konkrečių įrodymų, kad cinko papildai gali vienareikšmiškai pagalba lėtėja ar atbulinės eigos modelio plaukų slinkimas. Tačiau mokslo pasaulyje, yra labai sunki įrodinėjimo našta - norite būti sunku rasti tyrimą, kuris vienareikšmiškai įrodo nieko.

Kadangi cinkas parodė pažadą padėti tam tikrų tipų plaukų slinkimas, nes yra įrodymų, kad abi kraujo ir plaukai cinko koncentracija yra mažesnė vyrų su modelio plaukų slinkimas, ir dėl to, cinkas yra žinoma, kad veikia kaip 5-ARI, tai gana plačiai Naudota nereceptinių požiūris į plaukų slinkimas. Net su mišrių rezultatus.

Saugos, šalutinį poveikį, ir atsargumo priemonės

Rekomenduojama paros norma cinko už suaugusių vyrų yra 11 miligramų per dieną. Su dietos turtingas baltymų, dauguma vyrų neturėtų turėti problemų pasiekti šį lygį. Tačiau tie, kuriems yra trūkumas ar gresia žinomas trūkumas, gali papildyti cinku.

Į "toleruotina viršutinė įsiurbimo lygis" už suaugusių vyrų yra 40 mg cinko per dieną. Jei viršija šią sumą, ir viršyti jį per ilgą laiką, Jums gali pamatyti neigiamą šalutinį poveikį. Ūmus arba trumpalaikis šalutinis poveikis Toksinio poveikio cinko yra: pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, viduriavimas, galvos skausmas ir pilvo baimę. Lėtinis toksiškumas cinko, kurio esmė - atsižvelgiant didelis cinko per ilgą laiką - gali sukelti vario trūkumas, sumažėjęs imuninės sveikatos bei didelio tankio lipoproteinų sumažinti lygį, arba "gera" cholesterolio kiekį.

Cinko papildai taip pat gali sąveikauti su kai kuriais receptinių vaistų, todėl neigiamų pasekmių. Jie apima antibiotikų, penicilamino (naudojamas reumatoidiniam artritui gydyti), ir diuretikai, be kita ko.

Kaip visada, ji protinga kalbėtis su medicinos specialistas prieš pradedant bet kokį papildyti režimas, ypač jei jūs vartojate receptinius vaistus.

Esmė

Nėra reikšmingas įrodymas, kad cinko papildai gali padėti sulėtinti arba atbulinės eigos vyrų modelio plaukų slinkimas. Tačiau yra tam tikrų įrodymų, kad jis gali padėti tam tikrų tipų plaukų slinkimas, įskaitant židininės alopecijos, autoimuninė liga. Jis tikėjo cinko veikia kaip 5-alfa reduktazės inhibitoriais, pavyzdžiui, Propecia (finasteride), dažniausiai nustatytas už plaukų slinkimas.

Nes atsižvelgiant cinko papildus rizika yra maža, galbūt norėsite aptarti papildyti režimas su savo gydytoju. Jūs norite paklausti apie bet kokį galimą vaistų sąveiką, įskaitant tai, ar jis gali arba turi būti imtasi kitų 5-Aris.

load...