Avietės acto skonio juodi plaukai 2018

10 lapkričio 2018

Nėra plaukų produktų trūkumas parduodami link juodais plaukais visų tekstūrų, ar jums reikia ką nors padaryti didžiąją dalį savo atsipalaidavęs karčių ar esate po super drėkinamųjų produktų jūsų natūralių garbanos. Gydymas sau didele nauja plaukų priežiūros linija yra puikus, tačiau ji taip pat yra gera idėja, kad pamatytumėte, ką jau turite po ranka. Kuo daugiau sužinosite apie juodais plaukais ir kas gera, tuo labiau jums gali būti nustebinti, sužinojus, kad jūsų virtuvė gali turėti goodies turtus. Daugeliu atvejų, jums sutaupyti pinigų ir laiko, žiūrėdamas į savo sandėliukas lentynos naujausias produktas.

Obuolių sidro actas plovimų yra ne visiems, tačiau jei norite suteikti šiam nebrangūs apdorotos pabandyti, jums patiks šiuos privalumus. Atminkite, nenaudokite neskiesto acto plaukus; tai yra skalavimo, sumaišyti su dideliu kiekiu vandens. Pavyko surasti tobulą santykį ACV prie vandens; Kai kurios moterys prisiekiu 1: 4 ACV: vandens, o kiti naudoja daug daugiau vandens. Kadangi tai yra rūgštis mes kalbame apie, tai geriau klysta dėl daugiau vandens pusės.

load...

Uždaro odeles, todėl lygumo

Jei peržiūrėtumėte plaukų kryptis mikroskopu, pamatysite, kad tai nėra lygus vamzdis. Jis padengtas masto-kaip odeles. Kai plaukus anketa odeles gulėti, jūsų garbanos atrodo ryškesnė (arba bent jau šiek tiek blizgesiu) ir jūsų plaukai atrodo lygesnė. Plaukų odeles dažnai sugadinta per prastos valymo ir cheminių procesų. Pakeliamos odeles neatspindi šviesos, taip pat ir jaustis prastesnė.

Naudojant ACV nuplauti po valymo padeda uždaryti odelių veleną, todėl plaukus lygesnė, ryškesnė ir lengviau šukuojami per, taip pat turintis drėgmės efektyviau.

Subalansuoja plaukų pH lygį

load...

Trumpas mokslas pamoka: nuo pH skalę, kuris svyruoja nuo 0 iki 14, žmogaus plaukų patenka ant apatinio ir šiek tiek rūgštus pabaigoje, kažkur tarp 4,5 ir 5,5. Deja, daugelis iš plaukų produktų, kuriuos mes naudojame sutrikdyti mūsų natūralų plaukų pH, nes jų daug yra šarminis ir aukštojo skalės gale.

Daugiau:

Neskiestas obuolių sidro actas pH yra tarp 4 ir 5, bet jūs neturėtumėte naudoti jį neskiesto plaukus! Atskiesti, tai arčiau maždaug 2,9 pH; dar rūgštus ir daug geriau nei 7 pH, dažnai randama komercinių produktų. Acto skalavimo padeda atkurti plaukus natūralų pH balansą, išlaikyti ją sveiką.

Kad nesugadintumėte arba neapdoroti plaukai, pradeda su dideliu santykiu vandens į acto (4: 1 / vanduo: actas yra geras atspirties taškas), bet jūs visada galite padidinti arba sumažinti sumas, kiek reikia.

Pašalina produkto didėjimas

Viena iš priežasčių, žmonių, kurie dėl "ne-Poo" režimas kaip ACV nuplauti, nes jis pašalina didėjimas, kuris gali padaryti jūsų plaukai atrodo nuobodu. Jei nenorite naudoti šampūną, jūs vis dar reikia gauti senus produktus ir purvą iš savo plaukų. ACV nuplauti, paprastai kartu su sodos valymo rutinos, puikiai tinka pjauti per riebiai didėjimas. Kai visi tie seni produktai yra skalaujami toli dėka acto, jūsų plaukai turėtų jaustis minkštesnė ir atrodo labiau energingas.

load...

Mažina niežėjimą galvos

Jei kenčia nuo niežtintis galvos ir / ar pleiskanų, actas skalikliai dažnai teikia palengvėjimą nuo sudirginimo, nes actas yra antibakterinių savybių. Niežulį nereikia būti produkto didėjimas poveikis, tačiau kai kuriais atvejais, tai yra. ACV efektyviai pjauna per didėjimas dėl plaukų ir galvos odos, suteikiant jūsų galvos šviežią, švarų pradėti jį reikia.

Prieinamos

Ne kiekvienas turi neribotas lėšas, kai ji ateina pirkti plaukų produktus. Kai galite rasti kažką, kad dirba už jus, o sutaupyti daug pinigų, atėjo laikas švęsti. Ne tik yra reguliariai obuolių sidro actas neįtikėtinai pigus, tai lengva rasti. Tiesiog pop į jūsų parduotuvės, grandinės arba nuolaida mažmenininkas ir yra tikimybė, jūs rasite daug ACV butelį už maždaug vieną dolerį.

Žinoma, jei jums pasirinkti organinių ACV, jums praleisti daugiau, bet daugelis moterų tout iš neekologiškų versija naudos lygiai taip pat.

load...