Ausies plaukų šalinimo būdai ir patarimai vyrams

9 lapkričio 2018

Tam tikras plaukų sustiprina savo vyriškas persona, bet atsilikėlius išeina iš jūsų ausys yra ne toje kategorijoje. Jūs taip pat gali būti mąstymas, kad tik žmonės, kurie gauna pastebimą plaukus ant savo ausis yra jūsų senelis ar keistai senas vaikinas iš gatve. Na, plaukai neturi diskriminuoti. Jis gali pop-up bet kur, bet kuriuo time.Let kalbėti apie tai, kaip atsikratyti tų nemalonių lurkers saugiai.

Skutimosi ir kirpimas

Skutimosi ir apipjaustymas yra lengva, nebrangi ir greitai. Vietoj to, naudojant drėgną skustuvą nuo jūsų ausis, kur galima lengvai pjaustomos save išorėje, pasirinkti už ausų plaukų kirpiklis (compareprices), kuri leidžia jums saugiai pašalinti plaukus nuo ausies kanalą į savo viršų. Paklauskite savo kirpėją arba stilistas skustis ausies plaukus, kai jūs gaunate savo šukuoseną. Daugiau »

load...

Tweezing

Jei jūs tiesiog turite keletą atsilikėlius, tweezing yra EasyWay traukti tuos plaukelius iš, o ne juos matyti vėl porą savaičių. Būtinai naudokite kokybišką pora pincetu kaip Tweezerman kreivai pincetai (Palyginti kainas). Prastai pagaminti pincetai bus nuslysti plaukus arba nutraukti ją, o ne traukdami jį nuo šaknų. Naudokite kampu pincetu, nenukreiptas tuos, saugumo. Bet jūs turite žinoti, kad, taip, tweezing skauda.

Nedėkite pincetu į ausies kanalą, arba galite rizikuoti kenkia jūsų ausies būgnelį. Jei jūs neturite pakreipti veidrodžius Jūsų vonios kambariui, galbūt tereikia paprašyti pagalbos tiek, kad būtų galima suvokti, kad plaukus. Laikykite ausis tvirtai ir tweeze plaukus kryptimi jis auga. Daugiau »

load...

Priešpilnis

Epiliacija yra gera galimybė pašalinti plaukus nuo išorinio dalį ausies, bet tai šiek tiek sunkiau atlikti sau. Bet epiliacija pašalina visą plaukų folikulus nuo šaknų ir saugo jus Plaukų nemokamą savaites. Skirtingai tweezing, jūs neturite pašalinti kiekvieną plaukus individualiai.

Jei bandote tai namuose, pasirinkti gatavų vaško juostelių per tam mikrobangėje komplektas, kur jūs turite kaista vaškas ir naudoti lazdą applyit. Su vaško juostelės, jūs neturite jaudintis bet vaškas varva į ausies kanalą arba dalykai vis nepatogus. Jei sunku padaryti patys, paprašykite kieno nors pagalbos arba padaryti su profesionalų susitikimo metu salone ar SPA. Neigiama yra tai, infekcijos ir kitų pažeidimų rizika yra šiek tiek didesnė, vaškavimo, nei su kitų būdų pašalinti ausų plaukus. Daugiau »

Daugiau:

Cukrumi

Šis metodas yra panašus į epiliacija, kad galite pašalinti daug plaukų iš karto ant earfrom folikulo išorės. Tai paprastai manoma, kad skauda mažiau nei epiliacija ir švelnesnis, nes jis nelimpa, kiek į odą. Tai puikus būdas, jei turite jautrią odą, bet kaip su epiliacija, infekcijos rizika yra šiek tiek didesnė su šiuo metodu nei kiti.

load...

Čia vėl, jūs nenorite lipni cukraus varva ausies, bet jūs negalite naudoti juostelės cukrumi. Turėsite toapply su aplikatoriumi andplace mažą gabalėlį medvilnės ausies apsaugoti savo canalor rasti cukrumi specialistas savo srityje. Daugiau »

Lazeriniai Depilacja

Plaukų šalinimas lazeriu naudoja šviesos impulso ir kelis gydymo būdus pakenkti plaukų folikulus, ir tai yra FDA patvirtintas nuolatinio plaukų mažinimo. Gausite gydymo lazeriu per tam tikrą laikotarpį, ir šios procedūros turėtų pašalinti labiausiai plaukų augimą. Ką atauga turėtų būti lengvesni ir plonesni. Jis duos jums puikius rezultatus, tačiau yra saugesnis nei elektrolizės. Visada ieškoti profesionalų ir užsisakyti konsultaciją pirmą kartą prieš gaunant procedūros. Daugiau »

Elektrolizė

Elektrolizė yra geriausias įrašus per bet kurią kitą plaukų šalinimo metodas, ir tai tik FDA patvirtintas metodas nuolatinio plaukų šalinimo. Kaip plaukų šalinimo lazeriu, elektrolizės taip pat užima daug gydymo sunaikinti plaukų šaknis. Šis metodas apima įterpiant mažą adatą į plaukų folikulus, o didžiausia rizika neturi tinkamai apmokyti electrologist daro darbą. Tik eiti su licencijuota electrologist ir išsiaiškinti, kokio tipo elektrolizės bus naudojamas. Daugiau »

load...