Asmeninė triumfo istorija apie plaukų slinkimą 2018 m

10 lapkričio 2018

Plaukų slinkimas yra ne tik baisu, tai traumuoja. Taigi, kai kalbama apie plaukų slinkimas, Kuo daugiau informacijos, tuo geriau jums gali susidoroti su juo.

Mano plaukai buvo iškristi į tai, kas atrodė saujas, sako 32-metų Sandra, kurie pradėjo prarasti savo plaukus prieš 10 metų. Aš net pradėjau duše tamsoje išvengti mato visi plaukai eiti į kanalizaciją.

Moterims, plaukai yra dažnai didžiulė dalis mūsų įvaizdį ir kas leidžia mums jaustis patrauklūs.

load...

Plaukų slinkimas yra ne tik baisu, tai traumuoja. Net prarasti tai gali padaryti jums perspektyva, gerai, ją praras.

Negalima prarasti savo plaukus per nerijos

Yra stigma prie moterų, praradusių savo plaukus. Kai aš pradėjau prarasti savo plaukus, aš pradėjau prarasti save, įkūręs tinklalapį, pavadintą Moterų plaukų slinkimas Projekto suvienyti ir paramos moterims, kurie atsiduria su ta pačia sąlyga.

Tačiau, nors ji daro daug padėti kitiems su plaukų slinkimas, ji pati neatskleidžia jai tikrąją tapatybę viešai. Nė vieno, kuris seka dienoraštį arba prisijungia prie paramos tinklą žino savo tikrą vardą.

Kova su plaukų slinkimas moterims

Aš anoniminė, todėl galiu būti visiškai sąžiningas apie savo paties plaukus praradimo situacija, sako Ames. Štai ką aš niekada galėtų daryti, jei aš gyvenau su baime, kad šeimos narys arba bendrai darbuotojas gali google mano vardą ir sužinoti savo slapčiausias mintis.

load...

Supratimas plaukų slinkimas ir galvos sąlygos

Kaip ir su bet kokio klausimo mes susiduriame, kai kalbama apie plaukų slinkimas, Kuo daugiau informacijos, tuo geriau jums gali susidoroti su daugybe jausmų, kurie kyla, jei jūs pradėsite matyti daugiau plaukų savo nutekėjimo. Skaitykite toliau ir sužinokite apie tris bendrus tipų plaukų slinkimo moterims - ir ką galite padaryti apie tai.

1. Jei jūs prarasite apie 100 plaukų per dieną...

Diagnozė: normaliems plaukams lossFinding kai plaukai jūsų dušo nutekėjimo ar šepečiu nieko nerimauti. Jis laikomas normaliu ir reguliaraus augimo ciklo dalis. Plaukai auga maždaug trijų metų, sėdi ramybės tris mėnesius, tada iškrenta, sako Jeffrey Epstein, plaukų atstatymas chirurgas Majamyje ir Niujorke.

Ką daryti:

Jei esate susirūpinę jūs prarasti per daug, švelniai vilkikas apie maždaug 50 plaukų sruogų. Jei daugiau nei vienas ar du išeina, jums gali tekti nenormalus paplitimą.

load...

2. Jei jūsų plaukai iškrenta po gimdymo, ligos ar streso atveju...

Diagnozė: telogenną tvaikas

Plaukų gali paveikti bet kokį didesnį šoką prie sistemos, įskaitant didelis karščiavimas, pradedant arba nutraukiant naudoti kontraceptines tabletes, turintys operacijos ar patiria kokį nors kitą stresą, arba psichologinė ar fizinė.

Kas atsitinka:

Streso sukelia didelę dalį plaukų folikulų ant galvos odos perkelti iš augančio etapo į ramybės fazėje, vadinamas telogenną. Po šešių savaičių, tie plaukeliai pradeda barsto masiškai ir gali toliau iškristi kelias savaites ar net mėnesius.

Nors tai kelia nerimą, kad pabusti su prarastą plaukų ant savo pagalvės kas rytą, būkite tikri, kad naujos kryptys pradėti augti iš karto po plaukų iškrenta. Plius, kadangi telogenną tvaikas priežastys barsto visame, tai vargu kas nors bus net nepastebi. Daugeliu atvejų, plaukai yra grįžti prie normalaus per šešis mėnesius nuo tada, kai prasidėjo plaukų slinkimas.

Daugiau:

Per šį atauga metu, svarbu tęsti gydymą jokių galvos odos sąlygomis.

Uždegiminių galvos sąlygos, tokios kaip psoriazė ar pleiskanų gali sumažinti greitį, kuriuo plaukai, iškrito yra pakeičiamas, sako plaukų ir galvos odos-ekspertas James Schwartz, kuris turi daktaro laipsnį chemijos.

Tai panašus į augalų, kurie auga dirvoje: Jei dirvožemis yra nesveika, augalai linkę nežiūrėti taip gerai arba.

Ką daryti:

Žiūrėti kūdikių smulki sruogų aplink jūsų Valsčiaus - pirmasis ženklas, plaukai auga atgal. Tai gera idėja, siekiant patvirtinti diagnozę su dermatologu, kuris specializuojasi plaukų loss.3. Jei jūsų plaukai dalis palaipsniui auga plačiau...

3. Jei jūsų plaukai dalis palaipsniui auga plačiau...

Diagnozė: Vyras modelio nuplikimas

Vienas iš pirmųjų požymių moterų modelio plaukų slinkimas mato daugiau galvos, kai dalis jūsų plaukus. Ar jūsų plaukai surišti į uodegą jaučiasi lengvesni, ar jūsų plaukai yra plonesni viršuje ir jūsų Valsčiaus.

Hormoniniai pokyčiai sukelia dauguma moterų šiek tiek retinimo, kaip jie gauti vyresnio amžiaus, kuris gali padaryti jūsų galvos šiek tiek labiau matoma per plaukus arba dalis. Bet kai kurios moterys yra jautresnės prie pokyčių ir yra genetiškai linkę į didelę plaukų slinkimas. Galite patirti daugiau ekstremalių, pastebimas retinimo ir plaukų slinkimas gali prasidėti anksčiau kaip jūsų paauglystėje.

Nors bruožas gali būti perduodamos iš abiejų pusių, gimdyvių pusė yra geriausia prognozuoti. Tai reiškia, kad jei jūsų mama kenčia nuo plaukų slinkimo, tikriausiai per daug.

Ką daryti:

Pirmasis žingsnis yra pasikalbėti su valdybos sertifikuota dermatologas. Tam tikros aktualūs produktai gali sulėtinti retinimo ir vėl auga šiek tiek plaukus. Bet su tiek daug neefektyvių tie rinkoje, gauti patarimų prieš išleisti pinigus. Jūsų gydytojas taip pat gali pasiūlyti plaukų transplantacijos. Nors ji gamina natūralius rezultatus, ambulatorinė procedūra gali kainuoti tūkstančius dolerių.

Jūs taip pat gali imtis priemonių, kad sumažintų plaukų slinkimo išvaizdą. Jei jūsų galvos yra lengvas, pašviesinti savo plaukų spalvą sumažinti kontrastą.

Pirmieji renginiai ir naudojant volumising šampūnai ir sustorėjimas milteliai ir purškalai padės padaryti gerai plaukai atrodo šiek tiek storesnis. Trumpas šukuosena taip pat padės jums pasiekti daugiau tūrio. Arba išlaikyti plaukus ilgai, todėl galite prisegti jį atgal padengti plonas sritis ant galvos odos.

Perukai yra dar vienas variantas. Šiomis dienomis, rasite pagaminti iš žmonių plaukų versijas, kurios atrodo natūralus ir yra patogūs dėvėti.

Nepriklausomai nuo priežasties, jei jūs prarasti plaukus, prisiminkite, kad esate ne vieni. Iš pradžių aš maniau aš buvo pamišęs, sako Ames, bet aš turėjau tuos pačius jausmus kaip kitų moterų, kenčiančių nuo plaukų slinkimo aikštelė.

load...