Ar turite nuleidžiamą plaukų liniją? 4 būdai, kaip žinoti

13 lapkričio 2018

Tai realybė, kad dauguma vyrų tenka susidurti su tam tikru savo gyvenimo momentu - baimės traukiasi Valsčiaus. Nesvarbu, ar mes norime jį priimti, ar ne, tai realybė, kad dauguma iš mūsų vyrai turės susidurti tam tikru mūsų gyvenimo momentu. Jei jūs galų gale yra vienas iš laimingųjų gyventi visą gyvenimą su pilna galvos plaukų, jūs sumuštas vyrų modelio nuplikimas šansų.

Už likusią mus, ateis laikas, kai mūsų plaukai pradeda plonas ir mūsų kaktos pradeda plėstis. Iš pradžių etapus, mes galime valyti jį išjungti ir pasakyti sau, kad mūsų Valsčiaus visada buvo tai, kad didelis. "Tai našlės piko visada buvo ten", mes manau sau, kaip mes atsisakome patikėti, kad plaukų slinkimas gali atsitikti mums. Galų gale, mūsų tėvai ir seneliai buvo ne plikas.

load...

Su neigimo problema yra ta, kad jame jus už nesėkmę. Taip, pripažindamas, kad jūs patiria vyrų modelio nuplikimas yra įtempta, bet tai kažkas, kas atsitinka, kad geriausia mums. Ir kai jūs galėtų atpažinti simptomus ir imtis iniciatyvų požiūrį į plaukų slinkimas, tada jūs turite geresnę galimybę užkirsti kelią, kad traukiasi Valsčiaus iš auga - o kai kuriais atvejais, jūs galite net gauti plaukus atgal, kad jums neteko. Šių dienų, yra daug skirtingų gydymo metodų, kurie gali padėti jums išlaikyti visą savo galvos plaukais, skaičius. Bet prieš jums gali padaryti, kad jums reikia žinoti, ko ieškoti.

1. Traukiasi Valsčiaus sukelia plaukus veikti skirtingai

Jūs žinote, kaip valdyti jūsų plaukai geriau nei bet kas kitas. Žinote kur kas mažai cowlick įsikūręs arba kuria kryptimi susišukuoti. Tačiau menkiausio tiek plaukų slinkimas gali visiškai pakeisti būdą jūsų plaukai veikti. Jei tai cowlick staiga dingo ar jūsų plaukai nėra stiliaus, kaip jis naudojamas, tai gali būti plikimo ženklas.

load...

2. Tepimas retinimo sritys plaukus

Daugelis vyrų pradėti kurti našlės viršūnę, nes jų Valsčiaus prasideda traukiasi. Vietoj prarasti plaukai tolygiai jų galvos, dešinysis ir kairysis kampai Valsčiaus pradėti plonas labiausiai, sukuriant Valsčiaus kad galų gale palieka pasagos formos nuplikimas modelis.

Daugiau:

Kai šepečiu arba stiliaus plaukus, praleisti šiek tiek laiko žiūri į savo Valsčiaus kampuose norėdami pamatyti, jei jie atrodo plonesni nei įprasta. Jei taip, jūsų Valsčiaus gali būti traukiasi.

3. Atkreipkite dėmesį į pernelyg praliejimo

Tiesiog todėl, kad jums rasti jūsų plaukai gulinčius namo nereiškia, kad jūs nuplikimas. Galų gale, vidutinis žmogus skrenda apie 100 plaukų per dieną. Tai ne tik pastebite neįprastą kiekį plaukų jūsų šepetys arba dušas baseino, kad jums reikia pradėti galvoti apie plaukų slinkimas. Vis dėlto, tai gerai, kad psichikos dėmesį, ar jūs barsto daugiau plaukų nei įprasta, ar ne. Nes jei jūs ir jūsų plaukai nėra stiliaus taip, kad jis naudojamas, jums gali būti ankstyvosiose stadijose plaukų slinkimas.

load...

4. Paimkite savo Valsčiaus paveikslėlį

Žvarbus plaukų slinkimas užuomazgų reikia iniciatyvaus požiūrio. Kuo anksčiau imtis veiksmų, tuo geriau jūsų šansai yra užkirsti kelią, kad traukiasi Valsčiaus iš auga. Stebėti mūsų Valsčiaus anketa regresija yra lengviau pasakyti nei padaryti, nors. Mes matome save veidrodyje kiekvieną dieną, todėl kaita yra taip palaipsniui, kad ji dažnai slysta pagal radaro. Jei nesate tikri, ar jūs prarasti savo plaukus, ar ne, imtis savo Valsčiaus vaizdą ir palyginti ją su vyresniais nuotraukų. Galėsite sužinoti, ar jūsų Valsčiaus iš tiesų traukiasi... Arba jei esate įsivaizduoti dalykus.

Jūs prarasti savo plaukus, o dabar kas?

Tiesiog todėl, kad jūsų Valsčiaus traukiasi nereiškia, kad jūs nebūtinai turite pabučiuoti savo plaukų atsisveikinti. Yra įvairių būdų, kad jūs galite turėti ant plaukų, kad jūs turite, o kai kuriais atvejais, net atauga kai plaukai, kad jūs praradote skaičius. Specialūs DHT-blokavimo šampūnai ir kondicionieriai, vaistai, kurių sudėtyje yra Finasteride ir minoksidilio ir vitaminų papildai, kurių sudėtyje yra biotino visa tai gali padėti sustabdyti savo traukiasi Valsčiaus iš toliau progresuoja.

load...