Ar pleiskanos sukelia plaukų slinkimą?

15 lapkričio 2018

Nuo nepatogumų negražus dribsnių odos, kad sugauti savo kaklo ir pečių, pleiskanos turi praradimas daug.

Pleiskanos gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, iš naftos didėjimas sukelia ne skalbimo plaukus taip dažnai, kaip jums reikia, kad medicinos sąlygas, pavyzdžiui, seborėjinio dermatito.

Vienas iš labiausiai paplitusių klausimus, susijusius su pleiskanų yra ar ne pleiskanos gali potencialiai sukelti jums prarasti plaukus. Atsakymas yra šiek tiek sudėtingesnis: o pleiskanos nėra tiesiogiai sukelti plaukų slinkimas, kai iš sąlygų, kurios sukelia pleiskanos taip pat gali sukelti laikiną plaukų slinkimą.

load...

Ši plaukų slinkimas yra ne tas pats, kaip vyrų modelio nuplikimas, tai reiškia, kad dažniausiai pakeisti, kai jūs pašalinti priežastį.

Garsas sudėtinga? Žemiau mes paaiškinti, kaip bendros priežastys pleiskanų, taip pat gali sukelti plaukų slinkimas, taip pat veiksmus, galite imtis atsikratyti pleiskanų ir užkirsti kelią savo plaukus nuo retinimo dėl galvos odos problemų.

Seborėjinis dermatitas, pleiskanų ir plaukų slinkimo

Nors pleiskanos pats nesukelia plaukų slinkimas, daugelis sveikatos sąlygas, kurios sukelia pleiskanos, taip pat gali pakenkti jūsų plaukų folikulus ir sukelti praliejimo.

Vienas iš labiausiai paplitusių pleiskanų susijusių sveikatos problemų, kurios gali sukelti plaukų slinkimas yra seborėjinis dermatitas. Seborėjinis dermatitas yra keistokas, žvynuotas išbėrimas, kuris gali suformuoti savo galvos ir veido. Jei ji vystosi ant jūsų galvos odą, ji gali sukelti pleiskanas, o taip pat sukurti laikiną plaukų slinkimą.

load...

Plaukų slinkimas sukelia odos sąlygas, pavyzdžiui, seborėjinis dermatitas yra ne tas pats, kaip vyrų modelio nuplikimas, tai reiškia, vaistus, kaip Finasteride (kuris blokuoja DHT, kuris sukelia plaukų folikulai miniatiurinių ir nustoti augti) nėra efektyvus.

Didžiąją dalį laiko, seborėjinio dermatito gali būti gydomi naudojant anti-pleiskanų šampūnas su anglies dervos, ketokonazolo arba seleno sulfido, kaip aktyvių ingredientų. Kartais, jums reikia išbandyti kelis skirtingus šampūnus prieš ieškant vieną, visiškai atsikrato seborėjinio dermatito.

Daugiau:

Nuo plaukų slinkimo nuo seborėjinio dermatito yra laikinas, jis paprastai pakeisti save, kai jūs išspręsta pagrindinės problemos. Turėkite omenyje, kad tai gali užtrukti keletą mėnesių plaukams regrow, o tai reiškia, jūs tikriausiai reikia būti kantriems matyti jokių ilgalaikių rezultatų.

Kai plaukų slinkimas gydymas gali išdžiūti savo galvos

Nors tyrimai rodo, kad minoksidilio nesukelia reikšmingo padidėjimo pleiskanų, yra daug juokinga ataskaitų ten žmonių, naudojančių minoksidilio ir patiria sausas, niežulys ir pleiskanojanti oda aplink galvos po kelių savaičių.

load...

Tai yra šiek tiek paremti mokslinio tyrimo duomenimis, su vieno tyrimo nuo 2015 rodo, kad minoksidilą rezultatų naudojimą dažnesniu galvos niežulys nei placebo grupėje.

Jei turite jautrią galvos odą arba jau turi pleiskanas, ten rizika, kad naudojant minoksidilio padėti išlaikyti plaukus gali pabloginti pleiskanas. Rizika nėra didelė - dauguma žmonių, kurie naudoja minoksidilio negauna jokių galvos odos problemas - tačiau svarbu žinoti, kad jis ten.

Labiausiai tikėtina priežastis šio galvos niežulys problema yra alkoholis, kuris naudojamas kai minoksidilo produktų, tokių kaip minoksidilio purkštuvu. Nuo alkoholio yra žinoma, kad juostelės toli natūrali galvos odos riebalų, tai gali sukelti niežulį ir pleiskanojimas, todėl diskomfortas ir pleiskanų.

Jei pastebėjote in pleiskanų padidėjimą, nes jūs pradėjo naudoti minoksidilio, tai gali būti pagrindinė priežastis.

Kaip pašalinti pleiskanas už geras

Nors pleiskanos nesukelia plaukų slinkimas, tai vis dar yra pagrindinis erzina, kad gali sugadinti jūsų pasitikėjimą ir neigiamai paveikti jūsų gyvenimą. Laimei, yra daug būdų, kaip susidoroti su pleiskanų, beveik visi, kurie yra veiksmingi ilgą laiką.

Kaip atsikratyti pleiskanų geros vadovas apima labiausiai paplitusių priežasčių pleiskanų, su paprastomis ir veiksmingomis procedūromis, siekiant padėti jums pašalinti pleiskanas ir pagerinti savo plaukų sveikatą ilgalaikėje perspektyvoje.

load...