Ar plaukų implantai yra perspektyvus sprendimas vyrams su plaukų slinkimu?

11 lapkričio 2018

Ne taip seniai, atsitraukia ar plonėjimas Valsčiaus nebuvo kažkas, ką gali padaryti daug apie tai. Galite pasirinkti šukuosena, kad dengiamos retinimo ar plikas dėmės, arba imtis dar vieną požiūrį ir perimti plaukų retėjimą skutimosi galvą.

Šiandien nuplikimas vyrai turi įvairių variantų. Jei jūsų plaukai pradeda plonas arba tolti, galite sustabdyti tolesnį plaukų slinkimą naudojant gydymo kaip Finasteride ir minoksidilas. Jei jau turite plonas ar nuplikimas dėmių, yra aktualūs produktai, kurie gali pridėti šiek tiek papildomų bitų estetinio storio.

load...

Taip pat yra plaukų implantai - dirbtinė ar natūrali Plaukų, kurie gali būti įtraukti į tam tikras jūsų galvos odą sukurti storis tose srityse, kur yra jūsų plaukai retinimas, užpildyti atsitraukia dalių savo Valsčiaus ir duoti jums visą, storas ir pilnas galvos vėl plaukai.

Ar plaukų implantai perspektyvus sprendimas? Taip ir ne. Nors procedūros, kaip plaukų transplantacijos, kurios naudoja savo natūralius plaukus užpildyti plonų srityse arba atkurti savo Valsčiaus, yra saugus ir paprastai turi gerus rezultatus, dirbtiniai plaukai implantai paprastai yra ne geriausias variantas nuplikimas vyrai.

Plaukų implantai agins plaukų transplantacijos

Prieš mes į kiekvienos procedūros detales, svarbu žinoti, kad plaukų implantai ir plaukų transplantacijos yra ne tas pats.

load...

Terminas "plaukų implantai" paprastai reiškia dirbtinių plaukų produktų, kurie yra implantuojami į galvos vietoj nekilnojamojo plaukus. Paprastai, plaukų implantai yra naudojami pridėti apimtis nuplikimas srityse arba pridėti plaukus pleistrai Valsčiaus kur jis atsitraukia.

Kuris iš plaukų implantas pavyzdys yra produktas, kaip Biofibre, kuris yra saugus tipo dirbtinio plaukų pluošto, kuris gali būti implantuoti nepilnametis chirurgija.

Plaukų implantai taip pat gali kreiptis į senamadiškas plaukų kištukai, kurie buvo anksti forma persodinimo naudojama atvirkštinės nuplikimas poveikį.

Plaukų kištukai turi keletą didelių trūkumų, iš kurių didžiausios yra dirbtinis atrodo plaukai, kuri gaunama iš didelių sumų plaukų folikulai yra persodinami kiekvieno "plug". Nes didžioji dalis, plaukų kištukai neatliekamas daugiau kaip plaukų atstatymo procedūrą.

Vietoj to, dauguma šiandienos plaukų atstatymo chirurgai naudoti procedūrą, vadinamą "Plaukų transplantacija" perkelti plaukelius iš vienos galvos į kitą.

load...

Plaukų persodinimas yra saugūs, plačiai praktikuojama ir gana veiksmingas. Daugeliu atvejų, plaukų transplantacijos gali būti naudojamas tirštinti iki pleistrai retinimo plaukų, arba visiškai atkurti traukiasi Valsčiaus su plaukais, kad atrodo ir jaučiasi visiškai natūralus.

Yra keletas apribojimų į plaukų transplantacijos veiksmingumą. Pavyzdžiui, jei esate visiškai nuplikęs ir turi tik pasagos pavidalo modelio plaukų likusios nuo jūsų galvos atgal, plaukų transplantacijos tikriausiai negalės suteikti jums storą, pilnas galvos plaukus.

Didžiausia neigiama plaukų transplantacijos yra kaina. Dauguma procedūros kainos svyruoja nuo kelių tūkstančių dolerių dešimtis tūkstančių dolerių, priklausomai nuo plaukų suma, kuri turi būti persodinami ir procedūros sudėtingumo.

Daugiau:

Dėl šios priežasties, tai paprastai pigiau ir efektyviau išsaugoti plaukus jūs vis dar turite, o ne leisti, kad jis barsto ir "tvirtinimo" problemą su plaukų persodinimo.

Atminkite, plaukų implantai ir persodinimas ne išgydyti nuplikimas

Nors plaukų persodinimo ar dirbtinių plaukų implantai gali pridėti plaukai tose vietose, kur jis nebėra auga natūraliai, nei variantas yra ilgalaikis "išgydyti" nuplikimas.

Taip yra todėl, Vyras nuplikimas pirmiausia sukelia dihidrotestosterono, ar DHT - vyrų lytinio hormono, kuris sukelia plaukų folikulai miniatiurinių ir nustoja gaminti naują plaukus laikui bėgant.

Mūsų vadovas DHT ir vyrų plaukų slinkimas paaiškina tarp DHT ir vyrų nuplikimas santykius išsamiau. Jei pradeda pastebėti plaukų slinkimas ir norite sužinoti, kodėl ir kaip tai vyksta, tai verta skaityti.

Jei jūsų Valsčiaus traukiasi arba plaukai ant galvos yra retinimo, plaukų transplantacijos nesustos taip neatsitiktų. Visa tai bus padaryti, tai pridėti plaukus atgal į jūsų galvos sritis, kad ji persodinti į.

Pavyzdžiui, jei jūsų Valsčiaus traukiasi ir jums nuspręsti, persodinti plaukus nuo jūsų galvos į jūsų Valsčiaus be daryti nieko spręsti priežastis plaukų slinkimas, ten rizika galėtumėte tęsti prarasti plaukai net ir po transplantacijos.

Tai gali sukelti kai labai neįprasta, nenatūrali išvaizdos plaukų slinkimas modelius, ypač jei jūsų Valsčiaus priekinių sudaro transplantuotų plaukais, kurie yra nepažeidžiamas, kad vyrų modelio nuplikimas, o savo galvos poilsio yra sudaryta iš retinimo, DHT- paveikta plaukai.

Spręsti pagrindinė priežastis nuplikimas, jums reikės naudoti DHT blokatorių kaip Finasteride. Dauguma plaukų atstatymo chirurgai patars imtis tai po savo plaukų transplantacijos, kartais su kitu plaukų atstatymo agentas, kaip minoksidilas.

Naudojant DHT blokavimą po plaukų persodinimo mažina (o kai kuriais atvejais, visiškai sustoja) tolesnio plaukų slinkimo greitį. Tai reiškia, kad mažiau rizikos neturinčių persodinami pleistrai plaukų pradedant mesti ir sugadinti savo procedūros rezultatus.

Ar plaukų implantai ir transplantacijos dirbti?

Dirbtiniai plaukai implantai ir plaukų persodinimas naudojant natūralią plaukų labai gerai dirba, kad sustiprinti retinimo sritis ir pridėti plaukus plikas dalių savo galvos, nors ir su labai kainą.

Tačiau nei galimybė bus sustabdyti jus nuo prarasti daugiau plaukų, reiškia, kad jūs gausite geriausius rezultatus per ilgą laiką, imdamosi veiksmų sustabdyti tolesnį plaukų slinkimą, naudojant 5-alfa reduktazės inhibitorius, pavyzdžiui, Finasteride įsitikinkite, kad jums nereikia prarasti bet daugiau plaukus.

Kitas veiksnys, reikia nepamiršti, kad persodinti plaukai turi ateiti iš jūsų galvos srityje, kur plaukų folikulai yra apsaugota nuo DHT. Jeigu Plaukų transplantacija atliekama naudojant folikulai, kurie yra paveikti DHT, ten dar yra plaukai galiausiai miniaturizing ir iškristi rizika.

Apskritai, plaukų persodinimas gali turėti puikių rezultatų. Net dirbtiniai plaukai implantai, pvz Biofibre potencialiai gali pagerinti estetinį poveikį vyrų modelio nuplikimas. Tačiau nei bus užkirstas kelias tolesniam plaukų slinkimas ar sukelti savo esamą plaukus, norint tapti labiau atsparus DHT.

load...