Ar pamačiau palmetto išvengti plaukų slinkimo?

12 lapkričio 2018

Ieško plaukų augimą sprendimus internete gali jaustis tarsi nugaros alėja spręsti tiek. Kai esate klubo į tai, kad daugelis žmonių yra smulkus plaukų slinkimas ekvivalentą gyvačių aliejaus, sunku patikėti, bet kas yra teisėta. Bet jūs esate atidesni vyras. Kai pateikti su faktais ir įrodymais, galite padaryti protingus sprendimus. Taigi, kas yra faktai ir įrodymai aplinkinių sabalpalmės?

Mes patekti į jas. Bet pirmiausia, suprasti: jūs šiuo metu nėra rasti produktą į rinką, kad galima vienareikšmiškai išgydyti jūsų nuplikimas. Tai neįvyks, nes toks produktas neegzistuoja. Tačiau yra produktų, kurie gali padėti. Daugelis iš jų yra pagrįstas su mokslo duomenų, rodančių, jų veiksmingumą. Jūsų darbas yra iššifruoti, kurie palaikė su labiausiai patikimais įrodymais, o kurie iš tikrųjų verta pabandyti.

load...

Į Sabalpalmės atveju išvados yra daugiau žadanti nei tarp kitų papildų. Vėlgi, tai nėra vaistas, bet yra įrodymų, kad ši žolė gali pasiūlyti keletą plaukų augimą naudą.

Ką reikia žinoti (specialų TL / DR trumpa versija):

Kas yra Sabalpalmių?

Savo žaliavų forma, Saw Palmetto yra augalų gimtoji į Karibų ir šiuo metu randama pietrytinėje Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis buvo naudojamas šimtmečius Indėnai kaip tiek maisto ir vaistų šaltinis. Prieš jūsų akis glazūra per ne iš mūsų minties rekomenduoti jums sutraiškyti jį ir patrinti ją ant galvos, miegoti su ryšulius jį pagal savo pagalvę arba maudytis jame - tai nėra vienas iš tų svetainių, ir mes ne nauja Amžius Celebrity Lietaus junk mokslas pelno.

load...

Čia galite rasti sabalpalmės, kapsulėmis ir naftos formų ir yra keletas teisėtų tyrimai susieja ją su potencialiais naudos.

Sabalpalmių, jūsų sveikata, o jūsų plaukai

Sabalpalmių gali būti naudojamas gydyti keletą sveikatos problemas, įskaitant migrena, bronchitas, mažo lytinio potraukio, uždegimas, ir diabetą, atsižvelgiant į kliniką. Tačiau jos veiksmingumas visų šių simptomų įrodymai yra mišri. Kur Sabalpalmių šviečia - arba bent jau ten, kur yra padoraus dydžio mokslinių įrodymų, kad šviečia - yra dviejų ligų gydymui: išsiplėtusios prostatos ir plaukų slinkimas.

Kai jūs suprantate, kaip žolė veikia, tai lengva pamatyti, kodėl ji gali būti naudinga šių iš pažiūros nesusijusių simptomų.

Jis tikėjo, kad Saw Palmetto blokuoja testosterono konversiją į DHT, ar dihidrotestosterono. Tai yra svarbu, nes DHT yra pirminis androgenų, arba lytinio hormono, tiek ir prostatos išvešėjimo, androgeninio plikimo.

load...

DHT, iš vyriškojo hormono testosterono darinys, yra plaukų folikulų priešas ant galvos. Paprasčiau tariant DHT nori tuos folikulus miręs. Tai iš esmės veikia mažėja plaukų folikulus, užspringti plaukus nuo savo gyvenimo šaltinis.

Į Sabalpalmės poveikis yra sakoma, kad panašūs veiksmai ir poveikio narkotikų finasteride, taip pat žinomas savo prekės ženklu Propecia. Abu yra manoma, kad slopina Type 2 5 alfa reduktazės inhibitoriaus, fermentą, reikalingą konvertuoti testosteroną į DHT. Ir kaip sabalpalmės, finasteridas pirmiausia gydoma prostatos išvešėjimas ir plaukų slinkimas.

Tyrimas

Yra ne daug mokslinių tyrimų apie sabalpalmės ir androgeninį alopecija. Ir iš tyrimų, kurie iš tikrųjų egzistuoja, nė yra tobula. Tačiau yra trys, kurie dažnai minimas kaip galbūt parodyti teigiamą poveikį augalo ekstrakto plaukų slinkimo gydymas.

Daugiau:

Saugos, šalutinį poveikį, ir atsargumo priemonės

Apskritai, yra keletas šalutinis poveikis ir saugos problemų su Sabalpalmės naudojimui. Atsižvelgiant į pirmiau minėtų alternatyvių ir papildomų studijų leidinyje, nepageidaujami reiškiniai buvo pranešta 7 studijos dalykų. Apėmė spuogai (remiantis pranešimais, tik vienas dalyvis) ir virškinimo trakto simptomai.

Klinika "praneša, kad kai kurie žmonės gali būti alergiški augalų. Jie nurodo tyrimą, ištikusio papildas, kuriame yra sabalpalmės kartu su septyniais kitų žolelių, kur 3/70 dalyviai pranešta alergines reakcijas. Tačiau, kadangi ten buvo keletas kitų žolių į priedą, reakcijos negali būti galutinai prijungtas prie Saw Palmetto.

Dažniausias šalutinis poveikis, pastebėtas su papildas yra virškinimo pobūdžio, ir apima tokius dalykus kaip vidurių užkietėjimas ir viduriavimas, skrandžio veiklos sutrikimas, pykinimas, virškinimo sutrikimas, dujų, rėmuo, vėmimas. Šie poveikiai gali būti sušvelnintas imantis sabalpalmės su maistu.

Galbūt didžiausias rūpestis su atsižvelgiant sabalpalmės, arba bet kokį 5 alfa reduktazės inhibitorių, yra tai, kad ji gali būti atidėtas prostatos vėžio atradimas. Kadangi šie produktai gali gydyti prostatos plėtra, vėžiniai prostatos gali eiti nediagnozuota. Nuolatinis prostatos atsijos yra svarbūs visiems žmonėms, o ypač tiems, kurie tiki, kad jie ne padidėjusios rizikos.

Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti sabalpalmės kartu Finasteride. Jie veikia pagal tuos pačius mechanizmus ir toks dvigubas gydymas yra mažai tikėtina, kad pagerinti rezultatus.

Esmė

Kaip mes anksčiau sakė, kad yra įrodymų, kad Saw Palmetto gali sulėtinti plaukų slinkimą ir skatinti plaukų augimą. Tačiau mokslinė bendruomenė lieka neįtikino. Mokslininkai yra kietas minia, ir pelnytai taip. Sunku "įrodymas" yra sunku ateiti iki, nesvarbu, ką sveikatos būklės ir ištaisyti jūs kalbate apie.

Kadangi sabalpalmės ir finasterido darbą tokiu pačiu būdu, vyrai domina pajutusi šias DHR sulaiko naudą turėtų pasikalbėti su gydytoju. FDA vaistų, pavyzdžiui, Finasteride, yra sukurta pagal griežtesnę kontrolę, nei papildų, pavyzdžiui, sabalpalmės. Kadangi kokybės standartai yra aukštesni, receptas variantas stovi laimėkite yra efektyvesnis.

Įrodymai yra ten: kai kurie vyrai, kai atsižvelgiant sabalpalmės gali patirti teigiamų rezultatų. Rizika yra maža. Dabar jūs turėtumėte investuoti savo gyvenimo pajamas iš Saw Palmetto papildų gamykloje? Tikriausiai ne. Bet jei nuspręsite pasirinkti daugiau nei receptinių vaistų papildų, investuoti laiką ir gana nominali vertė bando sabalpalmės asmeniškai gali atsipirkti.

load...