Ar minoksidilis dirba atsistatydinančiai plaukams?

13 lapkričio 2018

Kaip finasteride, minoksidilio yra moksliškai įrodyta, kad pagerinti plaukų augimą ir gali padėti vyrams su vyrų modelio nuplikimas Regrow "prarado" plaukus.

Tačiau yra keletas diskusijos internete apie tai, ar minoksidilo darbų plaukus aplink Valsčiaus. Bandymuose naudojamam FDA, minoksidilio pirmiausia buvo išbandyta ant galvos odos ir karūna viršuje, todėl bendro tikėjimo, kad ji veikia tik šiose srityse.

Nepaisant to, yra daug įrodymų, kad minoksidilio yra veiksminga skatinti plaukų augimą ant viso galvos odą, įskaitant Valsčiaus.

Šiame vadove mes pažvelgti į mokslo už minoksidilas suteikti jums gilesnį supratimą apie tai, kaip ji veikia, kodėl tai veiksminga ir kodėl tai verta apsvarstyti (kartu su Finasteride) Jei pastebėjote savo Valsčiaus pradeda plonas ir tolti.

load...

Minoksidilio ir plaukų augimą: mokslas

Minoksidilio yra kraujagysles plečiančių, tai reiškia, kad sukurta išsiplečia kraujagysles ir pagerinti kraujo tekėjimą į tam tikrų sričių savo kūno.

Kai taikoma lokaliai į serume ar putų pavidalu, minoksidilio padidina kraujo tekėjimą į jūsų galvos dalyse, kur plaukai auga. , Padidindamas kraujo pritekėjimą, daugiau deguonies ir maistinių medžiagų gali būti vežami į kiekvieną plauko folikulą, skatinti augimą ir plaukų sveikatą.

Skirtingai finasteride, kuri veikia mažindamas DHT lygiai savo kraują, minoksidilio neturi žinomą poveikį jūsų hormonų. Tai geriausia galvoti minoksidilą kaip vietos sprendimas, kuris gali padėti pagerinti jūsų plaukų augimą, o Finasteride yra skirta apsaugoti jūsų folikulai iš DHT.

load...

Vienas iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių apie minoksidilas yra tai, kad veiksmingas tik ant galvos odos ir karūną. Trumpai tariant, daugelis žmonių yra įsitikinę, kad minoksidilio nėra veiksmingi užkertant kelią plaukų slinkimas aplink Valsčiaus. Tai kyla iš tyrimų minoksidilas nesusipratimas.

Savo pirmųjų dienų, kol ji tapo pagrindine plaukų slinkimas gydymo, minoksidilio buvo sukurtas kaip gydant hipertenziją.

Pastebėjęs, kad minoksidilio gaminami plaukų augimą, kaip pastebimas šalutinis poveikis, mokslininkai Upjohn (įmonė iš pradžių kuriant vaistus) repurposed jį kaip vietiniam plaukų slinkimas gydymo vyrams, kenčiantiems nuo androgeninį alopecija.

Dėl naujų medikamentų eiti į rinką, jie turi pereiti per griežta bandymo procesas rodo, kad jie ne tik saugus, bet ir efektyvi.

Daugiau:

Upjohn pradėjo didelio masto klinikinius bandymus minoksidilą visoje JAV 1970-ųjų pabaigoje, su testavimo ir toliau visoje 80s ir 90s. Veiksmingumas pusė šio testavimo daugiausia orientuota į minoksidilio anketa poveikį plaukų augimui aplink galvos ir karūną.

load...

Pavyzdžiui, vienas tyrimas nuo 1986 sutelktas minoksidilą poveikio nuplikimas karūną. Tyrime, 53% dalyvių patyrė didelį plaukų augimą. Trumpai tariant, Upjohn supratau, kad minoksidilio labai efektyviai dirbo, bet orientuota dauguma jo bandymus su karūna ir galvos odą.

Dauguma kitų tyrimų minoksidilą įvertino plaukų augimą ant galvos odos. Pavyzdžiui, kitas tyrimas nuo 2012 m išbandė 5% minoksidilio prieš 2% minoksidilas, vėl skaičiuoja plaukus aplink galvos, o ne prie plaukų augimo linijos.

Nes didžioji dalis, teiginys, kad minoksidilio tik veikia ant galvos odos ir karūna galvos ateina iš šio tyrimo. Tai nereiškia, kad minoksidilio nėra veiksminga aplink Valsčiaus (logiškai, tai), bet, kad iki šiol nebuvo tinkamai išsamių tyrimų verčiamasi minoksidilas ir Valsčiaus atkūrimo.

Ar minoksidilio dirbti traukiasi Valsčiaus?

Minoksidilio darbų gerinant kraujo tekėjimą į zoną, kurioje ji taikoma. Taikyti jį į savo galvos ir jis potencialiai gali pagerinti kraujo ir maistingųjų medžiagų tiekimą į plaukų folikulus, pagerinti plaukų tankumą ir padidinti augimo normą.

Kaip, pavyzdžiui, nėra jokios priežasties, minoksidilio neturėtų dirbti traukiasi Valsčiaus. Plaukų folikulus Jūsų Valsčiaus nėra labai skiriasi nuo kitų jūsų galvos ar karūna, o tai reiškia, kad jūs vis tiek turėtų patirti minoksidilą naudą, kai jūs ją taikyti savo Valsčiaus.

Taip pat yra daugybė nerimti atvejai žmonėms su traukiasi hairlines pagerinti augimą ir didinant storį naudojant minoksidilio.

Tačiau dabar yra ne bet koks išsamus mokslinis tyrimas minoksidilą poveikio Valsčiaus. Kaip tokia, ji yra geriausia, kad galėtumėte peržiūrėti minoksidilio kaip kažkas su potencialiais naudos, o ne kaip garantuotas būdas Regrow savo Valsčiaus.

Taip pat verta apsvarstyti minoksidilio kartu su DHT blokatoriaus, kaip Finasteride. Tyrimai rodo, kad minoksidilio ir finasteridas gali turėti sinergetinį poveikį siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimas, todėl dveji vaistai populiarus Combo apsaugoti savo Valsčiaus ir galvos odą nuo nuplikimas.

load...