Ar kreatinas sukelia plaukų slinkimą?

13 lapkričio 2018

Greitai! Jūs galite turėti tik vieną: didelių raumenis arba visą galvą plaukai. Kuris ji bus?

Jei jūs išleisite bet kuriuo metu tiriant kreatino per internetines skelbimų lentas, jums pėsčiomis jausmas, kaip jūs negalite turėti tiek, kad kreatinas yra priemoka raumenų statybininkas, bet, kad ji ateina su galutinio šalutinis poveikis: blizgiu, pliko pakaušio. Bet ar kreatinas tikrai sukelti plaukų slinkimas?

load...

Žiūrėk, jei jūs praleisti bet kuriuo metu tiriant kreatino per internetines skelbimų lentas, sustoti. Avilio-protas kultūrizmo ir raumenų galvos bendruomenių nėra geriausia vieta sužinoti apie sudėtingus mokslo temomis. Šokiruoja, aš žinau. Tai ne pasakyti, nėra protingi žmonės iš šių grupių - yra. Bet jums reikia praleisti beveik tiek pat laiko, tiriant jų įgaliojimai, kaip tai darytumėte po ranka tema.

Tarp kreatino ir plaukų slinkimas ryšys nužengia į vieną mažą studiją regbio žaidėjų. Vienas. Tai mokslinių tyrimų šia tema mastą. Iš informacijos poilsio "ten" yra grynai anekdotinė.

Norėdami iškirpti tiesiai į Chase: Nėra galutinis mokslinių įrodymų susiejimas plaukų slinkimas ir kreatino papildus. Tos Converse pat tiesa: Nėra galutinis mokslinių įrodymų, kad atmeta plaukų slinkimas, kaip galimo šalutinio poveikio kreatino papildus. Taigi, galime kasti šiek tiek giliau.

load...

Kas yra kreatinas?

Kreatinas yra vienas iš plačiausiai tyrinėjo kultūrizmo papildų. Jis natūraliai randamas gyvūninės kilmės produktų, tokių kaip raudonos mėsos, bet galima įsigyti beveik bet didelis langas ar papildyti parduotuvėje. Daugybė tyrimų susiję kreatiną padidėja jėga, raumenų ir sporto veiklos, taip pat pagerėjo atkūrimo po treniruotės.

Yra keletas veislių kreatinas rinkoje, bet kreatino monohidratas yra mažiausiai brangus ir laikoma kaip, jei ne efektyvesnis, nei kiti.

Dažniausias šalutinis poveikis kreatino papildų yra vandens susilaikymas, bet Kitas galimas šalutinis poveikis: raumenų mėšlungis, pykinimas, galvos svaigimas, skrandžio sutrikimai, dehidratacija ir šilumos netoleravimas. Kreatinas yra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems inkstų ligomis arba turintiems inkstų funkcijos sutrikimų.

Įdomu tai, kad labiausiai gerbiamų prisijungę šaltiniai papildas ir sveikatos mokslinių tyrimų nereikia list plaukų slinkimas, kaip kreatino šalutinis poveikis.

load...

Ar yra mokslinių įrodymų, kad kreatinas sukelia plaukų slinkimą?

Vieno gabalas mokslinės literatūros potencialiai jungiantis kreatinu plaukų slinkimas buvo 2009 tyrimas paskelbtas klinikinės leidinyje sporto medicinos. Tyrimas, po vos 20 regbio žaidėjų, nes jie papildo kreatino tik už 3 savaičių. Tie tyrimo, kuris vyko kreatino paėmė Didžiulį 25 gramų per dieną (5 gramų yra tipiškas rekomendacija).

Daugiau:

Mokslininkai nustatė, kad kreatinas gali padidinti testosterono virtimą į dihidrotestosterono (DHT). DHT yra manoma, kad hormonas už vyrų modelio nuplikimas vyrams genetiškai linkusiems plaukų slinkimas.

Kas šis tyrimas nebuvo padaryti, tai įrodyti, kreatinas gali sukelti plaukų slinkimas ar net susieti du. Ne tik mokslinių tyrimų nemini plaukų slinkimas, jis buvo labai mažas ir tik labai siaurą laikotarpį.

Mažai tikėtinais įrodymais susiejimas kreatino į nuplikimas

Cela dit - gali būti, kad kreatinas gali trukdyti plaukų augimą ar apyvartos, bet ten tiesiog nėra įrodymas. Nes niekas įrodė tai nesukelia plaukų slinkimas, jis negali būti atmesta, ir yra keletas žmonių iš ten, kurie prisiekia ji.

"Žinojau šį vieną vaikiną, kuris paėmė kreatiną ir buvo plikas po dvejų metų", arba "aš imtis kreatino, bet sustojo, kai aš supratau, mano plaukai buvo retinimo." Matote komentarų, panašių į visa tai per internetą. Jie juokinga, istorija, remiantis kažkieno asmeninės patirties. Ir problema su šių teiginių yra du kintamieji - kreatino ir plaukų slinkimas - gali arba negali būti prijungtas. Šie vyrai galėjo būti linkę į plaukų slinkimo prieš pradedant kreatiną. Mes tiesiog negalime žinoti.

Vienas dalykas, daugelis šių juokinga nuorodomis yra bendra tai, atstatymas po papildų, o tai reiškia vyrų, kurie teigia, patirti retinimo plaukų, kaip šalutinis poveikis kreatino papildų taip pat teigia, kad jie atsigaus, kai jie nustoti vartoti papildus.

Esmė

Kreatinas gali paveikti DHT lygiai, kuri yra žinoma, vaidina svarbų vaidmenį plaukų slinkimo vyrams, kurie linkusiems į būklę. Tačiau vieną siejanti studija kreatiną ir DHT buvo ne be trūkumų, ty, jos dydis ir nepadori suma kreatino dalyviai vartojo. Be to, niekur per tyrimas tai daro paminėti plaukų slinkimas.

Yra daug nerimti istorijas internete, kur vyrai teigia, kad patyrė retinimo plaukų, o atsižvelgiant kreatiną. Problema su šių istorijų - yra beveik kaip daug kas teigia, kad jie patyrė tokių problemų neturi.

Atsisveikinimo žodžius: Kreatinas yra žinoma, kad saugus papildas, kuris gali padėti raumenų augimą ir jėgą. Įrodymai gali susiejimas, kad plaukų slinkimas yra plonas, geriausiu atveju, ir ten nemaža tikimybė, jūs galite imtis rekomenduojamo dydžio ir patirties nieko, bet Dažniausias šalutinis poveikis: vandens susilaikymas. Jei plaukų slinkimas tikrai yra rūpestis yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kreiptis į jį.

load...