Ar jūs prarasite savo plaukus? Stebėkite šiuos 8 ženklus

11 lapkričio 2018

Nėra vaikinas nori būti pasakyta, kad jie prarasti plaukai, bet turintys kovoti su vyrų modelio nuplikimas anksti suaugus yra ypač sunku piliulę nuryti. Už ką verta, beveik trys ketvirtadaliai vyrų patiria tam tikrą plaukų slinkimo laipsnį savo gyvenimą. Nesvarbu, ar tai retinimas karūna, baimės traukiasi Valsčiaus, arba visiškas nuplikimas, keli vaikinai padaryti jį visą savo gyvenimą nenaudojant šiek tiek apimties.

Vis dėlto, žinant, kad plaukų slinkimas yra dažnas nėra tiksliai paneigti jausmus mes gauti kai mes vietoje požymių nuplikimas. Gera naujiena yra ta, kad jūs neturite nebūtinai turi nerimauti nuplikimas tik todėl, kad jūs pastebėsite, kad jūsų plaukų retinimo. Gydymo programos nuėjome ilgą kelią per pastaruosius dešimt metų, o tai reiškia, kad jūs turite daug daugiau galimybių padaryti jį viduriniosios suaugus su tuo pačiu storio galvos plaukų, kad jūs sukrėtė savo dvidešimties. Bet prieš jums gali užkirsti kelią vyrų modelio nuplikimas, pirmiausia turite žinoti, ko ieškoti, kad jūs galite sugauti jį laiku.

load...

Nežinote, jei esate paveikti plaukų slinkimas? ieškoti nuplikimas ženklai

Atminkite, kad jūs nesiruošia būti labai sėkmingą kovos plaukų slinkimas, jei jūs neturite net nežino, kad jūsų plaukų iškrenta. Jūsų pirmasis žingsnis turėtų būti imtis iniciatyvaus požiūrio, kad būtų galima sekti jūsų plaukai. Norėdami tai padaryti, jūs turite būti sąžiningas su savimi ir suprasti, kad vyrų modelio nuplikimas yra kažkas, kad bet kuriuo metu gali galinis savo ugly head, nepaisant to, kaip jauni ir sveiki esate.

Pernelyg daug žmonių turi tas pačias išduodančius ženklus nuplikimas, bet pasirenka nieko nedaryti, nes neigimas. Jie nenori pripažinti, kad jų plaukai yra retinimo, todėl jie teisintis ar išlaikyti savo galvą į smėlį, kol dar nevėlu.

load...

Kuo greičiau imtis veiksmų prieš vyrų modelio nuplikimas, tuo geriau jūsų rezultatai bus. Jei įstrigo neigimo būsenos, kol žiūrite į veidrodį ir pastebėsite, dauguma jūsų plaukai dingo, jūs tikriausiai nesiruošia turėti daug sėkmės su plaukų slinkimas gydymo programas. Tačiau, jei jūs sugauti jį anksti, kai jūsų plaukai yra tik pradeda plonas, galite sustabdyti arba apgręžti poveikį, kad būtų galima išlaikyti tą patį jaunatvišką galvos plaukų, kad jūs visada turėjo.

Kaip atpažinti, kad nuplikimas ženklai

Pirmas dalykas, kurį norite padaryti yra sugalvoti būdą sekti savo Valsčiaus. Nors tai skamba paprasta, iš tikrųjų tai yra lengviau pasakyti nei padaryti. Kadangi mes pažvelgti į save veidrodyje kiekvieną dieną, mes įpratę į tai, kaip mūsų plaukai atrodo. Ir nuo plaukų slinkimo yra laipsniškas pakeitimas, retai kada pastebime jį prieš tai per vėlu.

Taigi, kaip mes likti ant ko? Geriausias sprendimas yra išlaikyti seną vaizdą aplink nuoroda. Jūs norite naudoti paveikslėlį, kuris suteikia jums gera idėja apie tai, ką jūsų plaukai naudojamas atrodyti prieš Vyras modelio nuplikimas pradėjo įtakos jums. Galbūt jūsų Valsčiaus buvo keletas centimetrų mažesnis, o gal tie dėmės aplink savo šventyklas buvo storesnis. Bet kuriuo atveju, nuotraukos padaryti gerą nuorodas.

Daugiau:

Čia yra keletas kitų požymių reikia ieškoti, kad būtų galima susieti su nuplikimas:

load...

Oh no! Turiu kai kurie iš šių požymių. Ką aš darau?

Pirmiausia, nepanikuokite ir gauti sau visi dirbo iki. Stresas yra paskutinis dalykas, kurį jums reikia, kai kovoja vyrų modelio nuplikimas, nes jis gali pasunkinti problemą. Yra keletas sidabro pamušalas visa tai - galite gydyti plaukų slinkimas, nedarant drastiškų gyvenimo pokyčius. Tačiau sėkmingas plaukų slinkimas gydymo jums reikia būti kantriems ir nori laikytis ilgalaikių režimais.

Jei ieškote už gydymą, kuris ketina išspręsti jūsų plaukai retinimo problemų per dvi savaites, jūs galite taip pat pabandyti homeopatiniams vaistams, kaip dergimas obuolių sidro acto ir ciberžolė ant jūsų galvos odą du kartus per dieną (PRO patarimas: jis negali padaryti nieko, bet paversti savo plaukų apelsinų ir palikti jus kvapo kaip seno vyno).

Tačiau jei esate pasirengę įdėti į darbą, ir jūs suprantate, kad rezultatai bus užtrukti keletą mėnesių ar ilgiau, parodyti, yra gydymo programos jums prieinamos. Du iš populiariausių metodų, kurie dažnai vartojami kartu yra minoksidilio ir finasteridas. Mokykimės šiek tiek apie juos:

Minoksidilas: tai yra aktuali tirpalas, kuris taikomas tiesiogiai į galvos odą, dažniausiai du kartus per dieną. Jis ateina 2% ir 5% versijų ir yra moksliškai įrodyta ir FDA skatinti plaukų augimą ir užkirsti kelią vyrų modelio nuplikimas 89% vyrų naudojant jį, ir net skatina naujų plaukų augimą 50% vyrų, kurie ją taikyti reguliariai. Dažniausias šalutinis poveikis yra niežulys galvos odos ir odos sudirginimas, tačiau jie linkę atsitikti nedidelė dalis vartotojų.

Finasteridas: tai tabletes, kad manimi geriamas kartą per dieną 1mg ir yra skirta suardyti DHT hormonas susijęs su vyrų modelio nuplikimas gamybą. Ne tik jis gali sustabdyti nuplikimas savo takelius, tai FDA ir gera dalis vyrų pastebėjo vidutinio sunkumo didelio plaukų atauga per pirmuosius tris mėnesius nuo naudojimo. Klinikinių tyrimų duomenimis, mažiau kaip 2% žmonių vartoja Finasteride pranešė seksualinių šalutinį poveikį, pavyzdžiui, lytinio potraukio susilpnėjimas ir sunku išlaikyti erekciją.

Jei esate vienas iš nedaugelio žmonių, kuriems pasireiškia šalutinis poveikis, naudojant šias medžiagas, įsitikinkite, kad sustoti ir pasikalbėti su savo gydytoju prieš tęsiant.

load...