Ar jums reikia plaukų slinkimo gydytojo?

15 lapkričio 2018

Jei pastebėjote savo Valsčiaus pradeda plikti ar jūsų plaukai pradeda plonas, vienas iš svarbiausių žingsnių galite imtis siekiant sustabdyti bet kokių plaukų slinkimas yra susipažino su plaukų slinkimas gydytoju.

Plaukų slinkimas gali prasidėti bet kuriame amžiuje. Dauguma vyrų patiria ankstyvus požymius vyrų modelio nuplikimas jų 20s ar 30s. Su nuplikimas, kuo anksčiau imtis veiksmų ir siekti gydymo, jūsų plaukai daugiau jūs galėsite išsaugoti.

Laimei, beveik visi Vyriška plaukų slinkimas yra gydomas šiandien. Plaukų slinkimas gydytojas gali dirbti su jumis išsiaiškinti, kas sukelia jūsų plaukų slinkimą ir sudėti plaukų slinkimas prevencijos protokolą, kuris padeda jums sumažinti tolesnį nykimą ir išsaugoti kuo daugiau savo plaukus, kaip įmanoma.

load...

Nežinote, jei jums reikia plaukų slinkimas gydytoją? Žemiau, mes išvardyti pagrindinius privalumus kalbėti su plaukų slinkimas gydytojas, taip pat kai kurių ženklų galima ieškoti žinoti, kada atėjo laikas imtis veiksmų ir padaryti kažką apie jūsų plaukų slinkimas.

Į matome plaukų slinkimas gydytoją nauda

Su plaukų slinkimas narkotikų kaip Finasteride ir minoksidilas nereceptinis, vis dar yra daug priežasčių, kad pamatytumėte plaukų slinkimas gydytojui, jei pastebėjote, pradinius požymius vyrų modelio nuplikimas.

Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jei dirbti ilgas valandas stresinėje aplinkoje, tai gali būti gyvenimo būdo streso rezultatas. Jei ką tik nagrinėjo rimtų traumų ar streso atveju, ten rizika, kad jūsų plaukų slinkimas gali būti telogenną tvaikas sukelia šoko ar nusivylimas.

load...

Yra ir kitų priežasčių, dėl plaukų slinkimas. Dietos, kad manimi trūksta vitaminų ir mineralų gali sukelti silpnas, retinimo plaukų. Kai kurie vyrai taip pat pasireiškė plaukų slinkimas kaip odos ligomis, tam tikrų vaistų ir miego stokos.

Plaukų slinkimas gydytojai specializuojasi nustatyti priežastis plaukų slinkimas ir gali greitai ir lengvai pasakyti, kodėl jūsų plaukų slinkimas vyksta ir ką galite padaryti apie tai.

Jie taip pat gali informuoti Jus apie poveikį galite tikėtis nuo plaukų slinkimo vaistus ir kitas gydymo priemones, taip pat galimų šalutinių poveikių.

Jei jūsų plaukų slinkimas yra ne genetinis, plaukų slinkimas gydytojas gali padėti jums sužinoti priežastis, naudojant vieną iš kelių skirtingų testų:

Dėl genetinės plaukų slinkimas, plaukų slinkimas gydytojas galėtų planuoti serumas DHT testą, kuris padės aptikti sumą plaukų slinkimas sukelia dihidrotestosterono savo kraują.

Daugiau:

Matydamas plaukų slinkimas gydytoją nėra būtinas. Tačiau, jei jūs pastebėjote kai kuriuos arba visus iš bendrų požymių plaukų slinkimas ir nori eksperto nuomonė paremta realių medicininių duomenų, jūsų Geriausia yra visada kalbėtis su ekspertu.

load...

Jei matote plaukų slinkimas gydytoją?

Paprasčiau tariant, jūs turėtumėte pamatyti plaukų slinkimas gydytojui, jei pastebėjote, savo Valsčiaus traukiasi ar plonėjimas ir nori padaryti kažką apie jį.

Geriausias laikas pamatyti plaukų slinkimas gydytoju yra, kai jūs pastebėjote bet kurį iš pirmųjų požymių nuplikimas. Jei jūsų Valsčiaus pamažu traukiasi arba pastebėjote daug plaukų iškrenta, kai šampūnas ar šukos plaukus, tai tikriausiai geras laikas imtis veiksmų.

Vienas paprastas būdas, žinant, kad jūs prarasti plaukai yra palyginti keletą nuotraukų iš jūsų paimti du ar daugiau metų nuo kito. Jei matote vaizdinį pakeisti savo Valsčiaus ar plaukų storio, tai verta padaryti sutartį su plaukų slinkimas gydytoją.

Jis taip pat gali būti verta matome plaukų slinkimas gydytojui, jei turite ne pastebėjau bet bendrų požymių nuplikimas, bet tik noriu būti pasirengę ir turėti planą, susijusius su plaukų slinkimas, jei ir kai jaučiate ją.

Koks gydymas bus plaukų slinkimas gydytojas paskirs?

Jūsų plaukų slinkimas gydytojas paskirs gydymą remiasi savo plikimo priežastį. Jei jūsų plaukų slinkimas yra genetinis (kuris yra iki šiol dažniausia plaukų slinkimo vyrams), dažniausiai gydymo būdas yra finasteridas ir / arba minoksidilio.

Šie vaistai veikia blokuodamas hormonų plaukų slinkimas ir ataugančių plaukus storesne, stipresnės ir sveikesnės Valsčiaus. Kiekvienas veikia šiek tiek kitaip - galite sužinoti daugiau apie mūsų Turistinis vadovas po minoksidilą vs Finasteride skirtumus.

Kartais, jūs taip pat gali būti rekomenduojama vietiškai DHT blokatorius arba kovos su plaukų slinkimas šampūnas papildomą apsaugą.

Jei jūsų plaukų slinkimas sukelia stresą ar kitos sveikatos problemos, jūsų plaukų slinkimas gydytojas galėtų išrašyti kažką gydyti pagrindinės sąlygos. Kai kuriais atvejais, jie gali nukreipti jus pas specialistą dėl konkrečios gydymo nutraukti pagrindinės problemos ir plaukų slinkimas.

Pasitarkite su mūsų plaukų slinkimas gydytojai

Pokalbis su plaukų slinkimas gydytojas yra greitas, paprastas būdas sužinoti, kas sukelia jūsų plaukų slinkimas ir ką galite padaryti, kad jį sustabdyti.

Ar jus jaudina plaukų slinkimas? Paimkite konsultacijos internetu su vienu iš mūsų gydytojų sužinoti, kas sukelia jūsų plaukų slinkimas, koks gydymas yra galimybės ir kaip jūs galite išvengti tolesnio plaukų slinkimas.

load...