Ar finasteridas dirba atsitraukiantiems plaukams?

11 lapkričio 2018

Naudota milijonai vyrų visame pasaulyje, Finasteride (kuri yra plačiai žinomas kaip Propecia) yra vienas iš nedaugelio įrodyta vaistų rinkoje prevencijos ir, tam tikrais atvejais, atbulinės eigos plaukų slinkimas.

Finasteridas tai daro lygių sumažinimui dihidrotestosterono (DHT) organizme, hormonas, kuris yra atsakingas už plaukų folikulų miniatiūrizacijai ir vyrų modelio nuplikimas. Laikui bėgant, DHT gali sugadinti jūsų plaukų folikulus, todėl ilgalaikio plaukų slinkimas.

Visi plaukus jūs prarasite dėl vyrų modelio nuplikimas turi įtakos DHT. Išimtys yra plaukų folikulai šonuose ir gale galvos (toliau "pasaga" nuplikimas modelio), kurie linkę būti labiau atsparus DHT nei tie aplink priekinio, viršuje ir karūną.

load...

Nuo finasteridas veikia mažindamas viso DHT lygiai, tai logiškai turėtų išvengti jus nuo prarasti plaukus aplink savo Valsčiaus.

Tačiau skyrimo informacija Finasteride daugiausia dėmesio nuo jos gebėjimo užkirsti kelią plaukų slinkimas ant vainiko ir viršugalvyje. Šiame vadove mes pažvelgti į mokslo už Finasteride ir paaiškinti, kaip ir kodėl jis taip pat veiksmingas gydymas atrėmė traukiasi Valsčiaus.

Traukiasi hairlines ir dihidrotestosterono: mokslas

Finasteridas veikia slopindamas 5 reduktazės, fermento, kuris konvertuoja jūsų organizmo testosterono į dihidrotestosterono (labiau žinomas kaip DHT) gamybą.

DHT yra pagrindinis hormonas, kuris sukelia plaukų slinkimą vyrams. Kai kurie vyrai yra jautresni DHT nei kiti, todėl ne kiekvienas pradeda prarasti savo plaukus tuo pačiu metu, ar tuo pačiu greičiu.

load...

Plaukų slinkimas gali prasidėti Valsčiaus, karūną, arba ant galvos. Sritis, kurioje jūs pradedate prarasti plaukai yra nustatomas pagal jūsų genetika - kai kurių vyrų, aplink savo Valsčiaus plaukai yra labiausiai jautrūs DHT, o kitose, aplink karūną plotas pradeda plonas pirmas.

Finasteridas nėra atrankinė, kai jis ateina į blokuoja DHT. Vietoj įtakos konkrečią dalį savo galvos arba blokuoja tam tikro tipo plaukų slinkimas, ji bus blokuoti DHT jo šaltinį. Tai reiškia, kad finasteridas turėtų sulėtinti arba sustabdyti plaukų slinkimą ir potencialiai regrow kai plaukai nepriklausomai nuo jūsų konkrečiu nuplikimas modelio.

Moksliniai tyrimai linkę atgal tai padaryti. Vienas tyrimas nuo 2009 nustatė, kad finasteridas "sulėtėjo plaukų slinkimas ir padidėjęs plaukų augimas" vyrų su priekinės galvos retinimo (trumpų, vyrų plaukų slinkimas aplink savo Valsčiaus).

Per vienerius metus nuolat gydoma 1mg iš Finasteride per dieną (tipiškas finasteridas dozė plaukų slinkimas prevencijos), žinoma, tyrimo dalyviai parodė reikšmingą padidėjimą plaukų skaičiuoti priekinės galvos. Šie rezultatai tęsiamas antrus metus finasterido vartojimo.

Daugiau:

Finasteridas taip pat moksliškai įrodyta, kad užkirsti kelią plaukų slinkimas tuo viršūnių galvos (plotas ant savo galvos, šiek tiek atsilieka savo Valsčiaus), todėl galimas variantas, jei norite sustabdyti plaukų slinkimą aplink savo Valsčiaus nuo blogėja.

load...

Viename 2008 tyrimo duomenimis, vyrai su vyrų modelio plaukų slinkimas patyrė sulėtėjo norma plaukų slinkimas ir išmatuojamą padidėjimą plaukai viršūnių galvos, su vidutiniu plaukų skaičius išaugo nuo 876 ties studijų su 1,014 pradžioje, išmatuotas esant 1 -inch skersmuo apskritas plotas (5,1 cm2) nuplikimas viršūnių galvos odą, po to, kai dviejų metų finasterido panaudojimą darbo 1mg per dieną.

Ar finasteridas sustabdyti traukiasi Valsčiaus ir regrow plaukus?

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl šis klausimas yra sunkus atsakyti. Kaip bendra taisyklė, kad geriausias būdas galvoti apie Finasteride yra kaip apsauga nuo tolesnio plaukų slinkimo forma, o ne kaip būdas regrow plaukus, kad jūs jau prarado.

Tačiau Tyrimo duomenys nėra parodyti, kad Finasteride gali Regrow plaukus. 83% Finasteride vartotojams sustabdyti prarasti plaukai kaip naudojant vaistus rezultatas, o apie 65% vyrų regrew kai plaukai kaip vartoti Finasteride rezultatas. Iš atauga vyrų patiriamo suma skiriasi ir yra nenuspėjamas.

Dabar, ar tai reiškia, kad finasteridas bus visiškai atstatyti savo traukiasi Valsčiaus? Tikriausiai ne, ypač jei jūs turėjo traukiasi Valsčiaus tam tikrą laiką ir dingo visiškai plikas. Tačiau, tai gali sukelti kai kurių atauga lygio vietovėse, kur jūs tik neseniai pradėjau pastebėti Ugdymo ir nuosmukį. Tai kodėl kažką apie jūsų plaukų slinkimas, o dar kai plaukai yra labai svarbi.

Prevencija yra daug veiksmingesnė nei neigimo

Finasteridas, kaip minoksidilas, buvo aprobuotas naudoti kaip plaukų slinkimas prevencijos vaistus pirmiausia per bandymus ant galvos odos ir karūną. Tai kodėl tai šiek tiek sunku rasti informacijos apie tai, kaip ji gali užkirsti kelią plaukų slinkimas aplink Valsčiaus.

Tačiau tiek mokslinius duomenis ir iš mažai tikėtinais įrodymais kalnų rodo, kad finasteridas gali ir dažnai gaminti tobulinti Valsčiaus, nuo atauga prie tolesnio plaukų slinkimo sulėtėjimo.

Finasteridas taip pat yra linkęs mušti kitus plaukų slinkimas gydymo, atliekant veiksmingumo bandymus. Pavyzdžiui, tyrimas lyginant Finasteride vietiniam minoksidilas nustatė, kad finasteridas lėmė tankus plaukų atauga 80% vartotojų, palyginti su 52% minoksidilas.

Jei turite traukiasi Valsčiaus, Finasteride yra tikrai verta apsvarstyti. Ilgalaikiai rezultatai yra teisėtas ir patikimas, todėl jį vienu iš efektyviausių priemonių savo arsenalą prevencijos plaukų slinkimas ir pagerinti storis ir tankis Valsčiaus jau turite.

load...