Ar esate linkęs į plaukų slinkimą?

13 lapkričio 2018

Ar į vyrų modelio nuplikimas poveikis vis tave? Už ką verta, plaukų slinkimas yra kažkas, kad atsitinka mums geriausia. Ir nors tai visiškai normalu jaustis pabrėžė apie prarasti savo plaukus minties, turėtumėte žinoti, kad esate ne vieni šioje kovoje prieš plaukų slinkimą.

Šiandien mes ketiname pasipriešinti iš vyrų modelio nuplikimas problemą kartu. Tiksliau, mes ketiname padengti visų dalykų, kad gali prisidėti prie nuplikimas, ir, deja, daugelis iš šių veiksnių yra iš jūsų kontrolės.

Taigi, ką jums gali būti plikimo? Būdamas vyras, pradžia. Tai ne pasakyti, kad kiekvienas žmogus bus plikas ar plėtoti liūdnai Cul de sac šukuosena, bet maždaug 70% vyrų patirsite plaukų slinkimas dėl kai kurių savo gyvenimo skalę, net jei tai tik nedidelė retinimas. Ne dėl jų amžiaus arba dėl to, kad plaukų priežiūros produktų, kuriuos jie naudoja, bet todėl, kad hormonas žinomas kaip dihidrotestosteronas (DHT), kuris buvo susijęs su vyrų modelio nuplikimas.

load...

Taip, jūs perskaitėte, kad teisę. Testosterono darinys, nuostabu cheminė medžiaga, kuri suteikia mums stiprų libido ir padeda mums sukurti raumenų masę (be kitų dalykų!) Taip pat vaidina svarbų vaidmenį plaukų slinkimo.

Ar jautrūs plaukų slinkimas?

Teisybę pasakius, sunku pasakyti. Yra daug veiksnių, kurie vaidina svarbų vaidmenį, ar mes kurti Vyras modelio nuplikimas ar ne, daug ir tik todėl, kad jūs turite testosterono nereiškia, kad jūs būtinai ketina prarasti savo plaukus. Turint tai sakė, čia yra keletas požymių, kad gali reikšti, kad jūs esate jautrūs nuplikimas.

Leiskite pažvelgti į keletą iš jų išvaizdą.

1. Jūs nuolat pabrėžė

Nors stresas nėra tiesiogiai susieti į vyrų modelio nuplikimas, tai tikrai nėra vaidinti svarbų vaidmenį plaukų slinkimo. Jei jau prarasti savo plaukus ir jūs einate per įtemptas laikotarpis jūsų gyvenime, jūs iš tiesų gali sukelti jūsų plaukai mesti kur kas greičiau norma nei paprastai.

load...

Jei tai nėra pakankama priežastis, kad pabandyti ir atsipalaiduoti, stresas taip pat gali sukelti savo tipo plaukų slinkimas. Taip, visi tų naktų, kad jūs neužmigti rūpinimosi dalykų jūs negalite kontroliuoti gali būti vienas iš dalykų, sukelia jums prarasti savo plaukus. Geros naujienos apie streso susijusių plaukų slinkimas, tačiau tai, kad ji paprastai atauga porą mėnesių po to, kai jūs nurimo.

2. Jūs nesate valgyti tinkamai

Paimkite šiek tiek vitaminų, padidinti savo vaisius ir daržoves, ir padvigubinti ant tų lapinės žali. Jei jūs negaunate pakankamai mityba tada jūsų plaukai yra vienas iš pirmųjų vietų bus paveikta. Ir tai rūšies prasmę, kai jūs manote apie tai. Kodėl jūsų kūnas bus naudojant visus savo energijos, siekiant apsaugoti jūsų plaukus, kai jis negauna pakankamai maistinių medžiagų, kad užtikrintų savo sistemas veikia tinkamai?

Taip pat galite pažvelgti į vartojate vitamino papildas vadinamas Biotinas arba vitaminas B kompleksas. Tai buvo įrodyta, kad sukurti tvirtesnius ir sveikiau plaukų, odos ir nagai.

Daugiau:

3. Kiti Jūsų šeimos nariai yra nuplikęs

Yra Prirašyta dėl vyrų modelio nuplikimas ir šeimos daug. Kai kurie žmonės sako, kad jis ateina iš savo tėvo, o kiti sako, kad tai priklauso nuo vyrų savo motinos pusėje šeimai. Imtis specifiką su druskos grūdų, tačiau suprantame, kad plaukų slinkimas gali būti paveldimas. Nors mes negali tiksliai žinoti, kas jūs jį gauti iš, yra genetinis komponentas vyrų modelio nuplikimas - kažkas perduoti ją žemyn! Jei dauguma iš jūsų šeimos vyrų neteko savo plaukus, ten geras šansas, kad galėtumėte pasireiškė plaukų slinkimas, taip pat. Vis dėlto, net ir tada, tai ne 100%.

load...

4. Jūs turite šukuosena, kuri sukelia stresą ant galvos

Sąlyga žinomas kaip traukos alopecija yra daugiau bendro, nei jūs manote, ir blogiausia yra tai, kad visiškai išvengti. Norint suprasti, kaip atsitinka tai tipo nuplikimas, pirmiausia reikia suprasti, kad jūsų galvos oda yra jautri ir yra linkę į žalos per tam tikrą laiką. Dalykų, pavyzdžiui, pernelyg braižymo, trina, ir šepečiu visi gali pakenkti jūsų plaukų folikulus ir slopina plaukų augimą. Be to, iš populiariausių šukuosena numeris kuriuose dalyvauja traukiant taip pat gali pakenkti plaukų folikulus, laikui bėgant, todėl negrįžtamus plaukų slinkimas. Pintinės, vyras bandelės, ponis uodegos ir Drei visi susiję su traukos alopecija dėl streso jie įdėti plaukų folikulai per.

Senėja ir išlaikyti plaukus

Kaip matote, yra daug dalykų, kurie gali sukelti plaukų slinkimas daug. Geriausias būdas sumažinti jūsų šansai nuplikimas yra valgyti sveikas ir rūpintis savo plaukais. Tai reiškia, kad vyksta lengva ir šampūnai, kondicionieriai ir plaukų priežiūros produktus, kurie yra pakraunami su stipriomis cheminėmis medžiagomis. Vietoj to, pasirinkti produktus, kurie skirti skatinti plaukų augimą ir yra švelnesnis ant plaukų.

Jei susidūrėte vyrų modelio nuplikimas, jūs norite imtis papildomų priemonių, skirtų sutrikdyti DHT gamybą savo plaukų folikulus ir skatina plaukų atauga. Laimei, yra daug įvairių produktų, ten, kad naudojami kartu, padaryti didelį gydymo schemą vyrų modelio nuplikimas. Gydymas, pvz minoksidilas ir finasteride, kai kartu su biotinu ir DHT-blokavimo plaukų priežiūros produktų, parodė, kad gana sėkmingai padeda vyrams įveikti savo problemas su nuplikimas. Abu yra patvirtintas FDA gydyti vyrų modelio nuplikimas ir tyrimai parodė, kad, kai naudojamas kartu per 20 savaičių laikotarpį, Finasteride ir minoksidilio pagaminti didelį aukštį ir tankumą plaukus.

Dabar, kad žinote, šiek tiek apie tai, kas sukelia plaukų slinkimą, esate labiau tikėtina, kad sugauti jį, kol ji tampa nekontroliuojama. Atminkite, kad anksčiau, kad jūs sugauti vyrų modelio nuplikimas, tuo geriau jūsų šansai yra atbulinės eigos savo poveikį ir įsikibęs jaunatviška, prabangus galvos plaukų. Tiesiog įsitikinkite, kad esate pasirengę skirti laiko ir kantrybės gydant - rezultatai neįvyks per naktį, po visiems. Galite tikėtis kovą su plaukų slinkimas būti ilgalaikė. Bet, kaip ilgai, kaip jūs atsidavę ir laikytis savo programos, jums tikriausiai bus patenkinti rezultatais.

load...