Ar dėvėti skrybėlę sukelia plaukų slinkimą?

15 lapkričio 2018

Trumpai tariant, ne. Plaukų slinkimas sukelia genetinių ir hormoninių faktorių, kurių nė vienas neturi nieko bendro su, ar jums dėvėti kepurę derinys.

Ar dėvėti kepurę sukelti jums prarasti plaukus? Yra daug miestų mitai, susiję su plaukų slinkimas, su žmonėmis kaltinti viską nuo tiesioginių saulės spindulių poveikio kai kirpykloje produktų jų retinimo hairlines.

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų plaukų slinkimas yra tai, kad dėvi skrybėlę, gali sukelti jūsų plaukai iškrenta, todėl vyrų modelio nuplikimas. Kaip ir dauguma su sveikata susijusių mitų, tai 99% fiktyvus ir tik, kai labai konkrečiomis aplinkybėmis, kažkas jums nereikės nerimauti.

load...

Žemiau mes paaiškinti realią mokslas už tai, kaip jūsų plaukai iškrenta, taip pat poveikį, dėvėti skrybėlę gali turėti plaukus storio ir sveikatai. Mes taip pat pažvelgti, kaip šis mitas prasidėjo ir kodėl ji tapo tokia patvari į vyriškų plaukų slinkimo pasaulyje išvaizdą.

Taigi, ar dėvi skrybėlę priežastis plaukų slinkimas?

Trumpai tariant, ne. Plaukų slinkimas sukelia genetinių ir hormoninių faktorių, kurių nė vienas neturi nieko bendro su, ar jums dėvėti kepurę derinys.

Tačiau, tai lengva daryti prielaidą, kad skrybėlė yra atsakingas už savo plaukų slinkimas. Galų gale, kai dauguma žmonių kilimo savo skrybėlę, jie bus pastebėti keletą benamių plaukus viduje. Be to, beveik visi plaukai atrodo šiek tiek plokščia, plona ir nepatogus po dėvi skrybėlę keletą valandų.

Daugiau:

Vyras modelio nuplikimas (plaukų slinkimas dauguma žmonių pastebi, kai jų galvos plaukai pradeda plonas arba jų Valsčiaus pradeda plikti) sukelia dihidrotestosteronas (DHT). DHT yra vyriškas steroidinis hormonas, kuris sukūrė savo kūną kaip normalus, natūralus pašalinis produktas testosterono.

load...

Nėštumo ir brendimo metu, DHT yra svarbus hormonas padėti organizmui sukurti vyriškų lytinių požymių. Kaip vyrų, galite padėkoti DHT už tai, kad jūs turite veido plaukų, kūno plaukai, vyriškos lyties organus ir kitus fizinius aspektus vyriškumo.

Už savo vaidmenį padedant jums sukurti vyriškų lytinių požymių, DHT taip pat turi įtakos tam tikrų kūno dalių ir suaugus. Vienas iš jų yra plaukai. Jei esate genetiškai jautrios DHT, normalūs kiekiai DHT gali prisijungti prie Jūsų plaukų folikulus ir sukelti jiems miniatiurinių.

Tai reiškia, kad plaukų folikulai ne taip efektyviai, kaip jie naudojami augti. Per ilgą laikotarpį, kad DHT poveikio jūsų plaukų folikulų (darant prielaidą, plaukus yra genetiškai jautrios DHT, kaip Ne visi yra vienodai jautrūs) rezultatai plaukų slinkimas.

Dabar, taip pat yra keletas kitų veiksnių, kurie gali sukelti plaukų slinkimą, tokių kaip prasta mityba ar blogos sveikatos įpročius. Tačiau jie paprastai sukelti laikiną plaukų slinkimą, o ne nuolatinį nuplikimas, kad atsitinka, kai jūsų plaukų folikulai yra veikiami DHT.

load...

load...