Ar adderall sukelia plaukų slinkimą?

14 lapkričio 2018

Adderall yra vienas iš plačiausiai nustatytais gydymo ADHD. Jis taip pat dažnai naudojama kaip neteisėtą studijų pagalba kolegijų studentams, su duomenų rodo, kad maždaug vienas iš penkių kolegijų vaikams buvo naudojamas Adderall (arba Ritalin, kitoks ADHD, narkotikų) tam tikru momentu.

Žmonės su narkolepsija taip pat galite naudoti Adderall kaip budrumą narkotikų išvengti dieninį nuovargį ir kitus bendrus klausimus.

Kaip ir dauguma stimuliatorių, Adderall yra galingas narkotikas, kuris turi keletą gana sunkų šalutinį poveikį. Tuo įprastinę dozę, Adderall gali būti sunku užmigti, slopinti apetitą ir pakeisti būdą jūs elgtis aplink kitų žmonių.

load...

Esant aukštesnei nei įprasta dozėmis arba ilgą laiką, Adderall gali turėti kai kurie net daugiau sunkų šalutinį poveikį. Vienas iš šių šalutinių poveikių, gali būti laikinas plaukų slinkimas sukelia stresą, miego ir mitybos trūkumus.

Nors retai, plaukų slinkimas nuo Adderall potencialiai gali atsitikti. Šiame vadove mes paaiškinti, kaip narkotikai, kaip Adderall gali turėti įtakos jūsų plaukų sveikatą, taip pat tai, kaip galite pakeisti plaukų slinkimo, kurį sukelia Adderall poveikį.

Kaip dažnai yra Adderall plaukų slinkimas?

Plaukų slinkimas nėra dažnas šalutinis poveikis Adderall. Tačiau ji yra įtraukta kaip reta galimo šalutinio poveikio, o tai reiškia, kad yra galimybė reguliariai Adderall naudojimo įtakos jūsų plaukų storio ir bendrą sveikatą.

load...

Kur kas dažniau šalutinis poveikis Adderall - vienas, kad gali prisidėti prie plaukų slinkimas - yra nerimas.

Adderall yra levoamphetamine ir dekstroamfetamino druskų derinys - dviejų galingų tipų stimuliatorius. Daugelis žmonių, ypač žmonės be ADHD, kurie naudoja Adderall studijuoti efektyviau, jausti stipresnį stresą ir nerimą pavartojus Adderall.

Tai stresas gali turėti neigiamą poveikį jūsų plaukams. Pernelyg didelio streso gali sukelti telogenną tvaikas, kuris yra pasklidosios plaukų praliejimo tipas, kuris gali sukelti dideliu kiekiu Jūsų plaukų folikulų, įvežamų į barsto etapą anksti.

Adderall taip pat gali turėti didelį poveikį jūsų miego. Nes tai stimuliatorius, net terapinės dozės Adderall gali jus miega naktį, jei imtasi per vėlai, o tai reiškia, jūs einate be miego jums reikia tinkamai veiktų.

Mažiau miego prilygsta daugiau streso hormonų, o tai savo ruožtu gali sukelti plaukų slinkimas, dėl telogenną tvaikas.

load...

Galiausiai, Adderall dažnai gali sukelti silpnesniu apetitas, o tai reiškia, jūs mažiau tikėtina, kad vartoja vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų, kurie yra svarbūs sveikam plaukų augimui.

Daugelis iš šių šalutinių poveikių, taip pat kartu su kitais ADHD vaistus. Pavyzdžiui, miego problemos ir galvos plaukų slinkimas, taip pat išvardytos kaip galimo šalutinio poveikio metilfenidato - veikliosios medžiagos į ADHD narkotikų Ritalin.

Daugiau:

Adderall plaukų slinkimas agins Vyras modelio nuplikimas

Plaukų slinkimas sukelia netiesiogiai Adderall yra ne tas pats, kaip vyrų modelio nuplikimas. Dauguma laiko, bet plaukai jūs prarasite imtis Adderall laikinai dingo kaip aukštesnio lygio stresas, žemesnio lygio miego ar prastos mitybos rezultatas.

Vyras modelio nuplikimas, kita vertus, yra nuolatinis plaukų slinkimas sukelia vyriškų hormonų, tokių kaip DHT.

Dauguma laiko, plaukų slinkimas sukelia Adderall ateina retinimo, kur jūs prarasite plaukus nuo dauguma arba visi jūsų galvos sritis formą. Nėra mokslinių įrodymų susiejimas streso konkrečiose srityse, plaukų slinkimas, kaip traukiasi Valsčiaus ar nuplikimas aplink savo galvos karūną.

Vienas svarbus dalykas, reikia pažymėti, kad laikinas plaukų slinkimas sukelia Adderall potencialiai gali nuslėpti iš vyrų modelio nuplikimas rezultatus, todėl sunkiau pasakyti, jei jūs prarasti plaukai kaip Adderall rezultatas arba dėl DHT.

Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai jau plona, ​​dėl prastos mitybos ar miego sukelia Adderall trūkumo, jūs rasite tai daug sunkiau pastebėti DHT sukeltas Difuzinis retinimas.

Tai taip pat reiškia, kad Finasteride ir kitų DHT blokatoriai tikriausiai neturės įtakos plaukų slinkimo, kurį sukelia Adderall. Finasteride yra skirta sustabdyti testosterono konversiją į DHT, ir nėra veiksmingai sumažinti streso lygį, arba padėti jums miegoti.

Kaip pakeisti plaukų slinkimas nuo Adderall

Geriausias būdas pakeisti plaukus šalutinį poveikį Adderall yra įsitikinti, kad jūs gaunate pakankamai miego, maisto, vitaminų ir mineralų. Jei jūs vartojate Adderall be recepto, kaip studijų ar darbo pagalbos, sustabdyti Adderall galite padaryti tai lengviau.

Taip pat svarbu imtis priemonių siekiant sumažinti savo streso lygį. Jei jūs vartojate Adderall suspėti su reikliausių darbo ar studijų programos, priėmimo tam tikrus savo gyvenimo pokyčius ir studijų / darbo įpročiai gali padaryti didelį skirtumą, tiek jūsų bendrą sveikatą ir plaukus storio.

Ji taip pat gali būti įmanoma paspartinti plaukų atauga po to, Adderall naudojant plaukų gydymo, pavyzdžiui, minoksidilas, nors nėra mokslinių tyrimų, konkrečiai susiejimas minoksidilio plaukų augimą po streso sukeltas plaukų praliejimo.

Apibendrinant, plaukų slinkimas nuo Adderall yra retas, bet įmanoma. Pavartojus Adderall ir turi miego ar apetito problemos, yra tikimybė, kad tai gali sukelti plaukai praliejimo, suteikiant Jums plonesni ir mažiau sveiką galvos plaukus, kad manimi netiesiogiai sukelia Adderall naudojimui.

Tačiau, Adderall nėra susijęs su atitraukta Valsčiaus arba vyrų modelio nuplikimas. Ši plikimo rūšis sukelia genetikos ir vyriškų hormonų derinys ir turi visiškai kitokį metodą gydymo.

load...