Amino rūgštys plaukams augti

14 lapkričio 2018

Žinoma, amino rūgštys taip pat žinomas kaip baltymų turi kažką daryti su savo plaukų slinkimas. Aš turiu galvoje, daugiau baltymų yra sprendimas raumenų augimą ir vyriškumas apskritai, tiesa? Yra ne daug, kad milžinas kepsnys (ir viskis) negali išspręsti.

Anekdotai žemę, jūs susiduria grėsmę savo patrauklumo ir jaunimui. Jūs manote, kad jis ir mokslas ją patvirtino. Galite apsimesti trūkčioti pečiais ją išjungti visi norite, bet prarasti savo plaukus yra baisu. Tu ne vienas. Vienas ketvirtadalis amerikiečių vyrų turi tam tikrą plaukų slinkimas po 21 metų ir du trečdaliai pagal amžių 35, pagal Amerikos Plaukų slinkimas asociacija. Vis dėlto, mes žinome, jūs norite, o ne iš šio klubo dalis.

load...

Iš šiukšlių mokslo ir sukčiavimas aplinkinių plaukų slinkimas sprendimų sąrašas yra ilgas. Maisto papildai, vaistažolės, šampūnai, ir namų gynimo, kad pažadas greitai plaukų augimą yra bulvarinis dešimtukas, ir jums gali gaišti daug laiko ir daug pinigų išbandyti juos visus.

Taigi, kur amino rūgštys ir baltymai tilptų? Mes apie suskaidyti mokslą, bet čia yra pagrindiniai takeaways:

  1. Amino rūgštys yra ir labai svarbus beveik visi jūsų audiniuose, įskaitant jūsų plaukai.
  2. Tikimybė, kad jūsų retinimo plaukų sukelia amino rūgšties arba baltymų trūkumas yra labai, labai plonas.
  3. IS nėra aišku, įtikinamų įrodymų, kad amino rūgščių papildų ar aktualius sprendimus gali pagerinti plaukų augimą vyrų.
  4. Nedaug plaukų slinkimas gydymo rinkoje yra iš tikrųjų paremtas moksliškai garso tyrimams. Finasteridas ir minoksidilio yra tarp tų nedaugelio.

Kas yra amino rūgštys?

Baltymai yra "blokai gyvenime!" Jūs girdėjote jį anksčiau. Mes visi turime. Nuo kaip vidurinės biologijos klasėje. Bet jūs negalite žinoti, kad amino rūgštys yra statybiniai blokai baltymų - jie yra organiniai junginiai, kurie sudaro didesnius baltymų molekules.

load...

"Jūs galite galvoti apie baltymo kaip karoliukai eilutės, kur kiekvienas karoliukas yra amino rūgštis," paaiškina Khanas akademija. Grandinės nuorodos: peptido obligacijas. Bet mes vis per giliai.

Iš viso yra 20 amino rūgščių, reikalingų organizmui. Mūsų kūnai gamina kai natūraliai. Nors jie yra svarbūs, jie žinomi kaip "neesminių" amino rūgščių. Kiti, žinomi kaip "esminių" amino rūgščių, turime gauti iš mūsų mityba. Kai jūsų kūnas pertraukos baltymus žemyn, mažesnių esminiai ir neesminiai amino rūgštys yra absorbuojamas ir eiti dirbti tai, ką jie daro geriausiai.

Taigi, ką jie daro?

Amino rūgštys vaidina svarbų vaidmenį daugelyje kūno (ir korinio) funkcijas: veikia kaip energijos šaltinio, skaidyti maistą, transportuojant maistines medžiagas, pašalinti pagamintą apykaitos atliekas, remonto ir augančio organizmo audinius, prisidėjimas imuninės funkcijos, reguliuoti hormonų, reguliuojant apetitą, ir, ir. Bottomline: jie gyvybiškai svarbus. Be jų, žmogaus kūnas ir visi jo baltymų - įskaitant mūsų plaukai - būtų neįmanoma.

load...

Kai jis ateina į plaukų augimą, amino rūgštys yra būtinos, bet vien neturėtų siunčiu jus naujiems papildų.

Amino rūgštys ir jūsų plaukai

Skirtingai nei odos, buvimą ir natūraliai laisvas amino rūgščių plaukų velenų vaidmenį atveju yra dar nežinomas. Taip, kaip ir dauguma mokslo, kas mes nežinome, apie amino rūgščių ir plaukų slinkimas gerokai viršija tai, ką mes darome.

Kaip savo kūną, jūsų plaukai yra pakrautas su amino rūgštimis. Ten jie rado natūraliai keratino, baltymų tipo jūsų plaukai yra pagamintas iš formą. Bet amino rūgštys, taip pat sukurta kaip rezultatas baltymų degradacijos, kurią sukelia žalą aplinkai, pavyzdžiui, ne tik dalyvauja keratino kai plaukai palieka savo galvos. Be to, yra keletas dalykų, kad gali pakeisti cheminę makiažą jūsų plaukai, jūsų plaukų folikulus ir jūsų gebėjimo augti plaukai. Senėjimas, orų žalą, cheminio apdorojimo, genetika ir mitybos nepakankamumą gali paveikti amino rūgšties koncentracija vien esamos plaukų.

Kadangi yra tiek daug veiksnių, ne žaisti, sprendimas plaukų slinkimas yra ne taip paprasta, kaip, saulė eikvoja arginino (amino rūgštis) plaukus, todėl imtis arginino papildas! Daugelis svetainių ir gyvatė naftos peddlers norėčiau įtikinti jus kitaip, tačiau, kaip jie parduoda sprendimus garantuotus supaprastino ataskaitų tiesiog kaip šis. Jei tik jis buvo taip paprasta.

Daugiau:

Kaip iš tiesų, moksliniai tyrimai, kad galutinai susieja gydymo būdų sprendžiant plaukų slinkimo problema - ar net padėti mums atlikti šiek tiek - yra bendras trūksta. Daug esamos mokslinių tyrimų buvo atlikta tik moterims, o gal todėl, kad modelis Plaukų slinkimas teisingiau lyties yra retesnis. Žinoma, mes visi žmonės, tačiau mūsų skirtumai yra kur kas daugiau nei kelnės giliai.

Yra konkrečių įrodymų, kad biotinas, aktuali minoksidilio ir finasteridas gali būti veiksminga, bet kai jis ateina į daugumos maisto papildų ir kosmetikos programas, neegzistuoja, kad pats aiškių įrodymų.

Tyrimas: mityba

Cisteinas, amino rūgštis, sudaro apie vieną ketvirtadalį keratino - raktas baltymų, kuri sudaro kiekvieną, kas liko iš jūsų plaukai kryptis. Ji taip pat naudinga siekiant apsaugoti savo plaukų ir plaukų šaknis nuo oksidacinio streso. Keletas mažų tyrimai susiję cisteinas papildų teigiamų rezultatų:

Lizinas yra kitas amino rūgštis, esanti plaukus, reikalingas kolageno gamybai (baltymas!), Ir pateikti plaukų šaknis. Jei padaryta jokių tyrimų apie amino rūgščių ir plaukų slinkimas sumą, yra tikimybė, kad jūs girdėjote lizino, daugiausia dėl šio tyrimo:

Tyrimas: aktualūs programos

Mokslininkai, dažnai finansuojami kosmetikos pramonėje, praleido nemažai laiko ir energijos tiek žiūri į taikomosios tiesiai į plaukų baltymų poveikį. Kadangi cheminių reakcijų, pavyzdžiui, tiems, kurie atsitiktų saulėje arba kai spalva plaukus, ardo baltymus ir amino rūgščių plaukų, moksliniai tyrimai iš esmės sutelktas į plaukų produktų poveikį plaukų sveikatos ir stiprybės, o ne plaukų slinkimas ar augimo ,

Pavyzdžiui, 2005 metais į Amerikos dermatologijos akademija leidinyje tyrimas, sakė, kad 6 skirtingų amino rūgštys gali būti prarasta plaukai per "atmosferos", bet kai kurie iš šių amino rūgščių gali būti vėl į plaukus. Kosmetikos prašymai, kuriuose yra aminorūgštys, mokslininkai sako, "turėjo tiesioginį poveikį plaukams stiprumo".

Tačiau, jei jūsų plaukų slinkimas sukelia žalą nuo spalvos, vėjelis, aplinkos ar kitų išorinių veiksnių, tai mažai tikėtina, tai esamų tyrimų būklių Jums tinka.

Esmė

Retais atvejais, plaukų retėjimas ir slinkimas gali būti sukeltas baltymų trūkumo ir prastos mitybos. Šiuolaikiniame Vakarų pasaulyje, tai labai mažai tikėtina, tai kas už jūsų nuplikimas - net jei jūs esate ant madinga veganų traukiniu. Baltymų trūkumas JAV yra "labai retas ir sukelia nepakanka maisto, apskritai, ne tik gyvūnų, kurių baltymų trūkumas. Dėl labai už atsitiktinio trūkumas buvo jūsų nuplikimas priežastis, tačiau padidėjo maistinių baltymų būtų dažniausia jausmą tirpalas, o ne aminorūgščių papildą arba vietiškai baltymų sprendimus.

Kaip mokslininkai jį:

Nors bandymai aminorūgščių ir baltymų papildus buvo paskelbta, jie yra suformuluoti su maistinių medžiagų įvairovė, todėl neaišku, kokį vaidmenį, jei tokių yra žaidžiamas amino rūgščių ir baltymų papildų į žinomas trūkumas nėra.

load...