8 patarimai puikiai šukuosenai su natūraliai garbanotais plaukais 2019

14 lapkričio 2018

Natūralu garbanoti plaukai reiškia, kad turite greičiausiai patyrė per garbanotas dienų ir keletą blogų kirpimo. Jūs galite bandė ištiesinti plaukus su Horizontaliai geležies arba bandė eiti trumpas ir norėjo jums nebuvo. Garbanoti plaukai yra sudėtinga, tačiau su teise patarimai, produktų, ir stilių, bet moteris gali išmokti priimti tuos garbanos!

Yra keletas gudrybių į kaippuikią natūraliai garbanotais šukuosena. Jūs galite dėvėti jūsų plaukai trumpi, jei norite, arba gauti AFEW kirpčiukai supjaustyti, ir jūs neturite eiti į garbanės specialistas. Paslaptis visa tai slypi gauti puikią šukuoseną.

Pasirinkti gerą stilistas

Per metus, aš patarė moterims garbanotais plaukais rasti stilistas, kuris specializuojasi pjovimo garbanotais plaukais. Buvęs Kirpėjas kartą pašnibždėjo man savo mažą paslaptį: jei stilistas turi natūraliai garbanotais plaukais, ji ketina geriau nei tiesia trumpaplaukis stilistas Kaip sumažinti garbanotais plaukais žinoti.

load...

Tai tiesiog nėra tiesa pagal Niujorko stilistas ir autoriaus, Eva Scrivo. Ji rašo savo knygoje "Eva Scrivo ant Beauty", kad geras stilistas bus adept ne pjovimo visas tekstūras ir plaukų tipus. "Geriausias būdas rasti gerą stilistas yra požiūris žmogų, kurio plaukai jums pasigrožėti ir yra panašus tekstūros į jūsų", sako Scrivo.

Ilgas laimingai trumpas

Nors yra keletas tiesa "taisyklės" grožio, garbanoti plaukai beveik visuotinai linkęs elgtis geriau, jei jis yra leidžiamas augti ilgiau. Tai todėl, kad ilgiau plaukai sveria žemyn garbanos todėl mažiau "pouf".

Ir dar, ten yra vieta, kur ilgi plaukai gali būti per daug svorio ant jūsų garbanos. Nuolatinis trimscan išlaikyti savo ilgį puikus diapazone rasti pusiausvyrą tarp pernelyg daug pouf ir nepakankamai apimties.

load...

Bet jūs galite eiti trumpas

Atsimenu, kai actressKerri Russellas išjungti savo garsųjį ilgas, garbanotas spynos į "Felicity" ir viešojo nuėjo balistinių? Pasirodo, Russellas buvo tikrai bloga šukuosena auka (nors ji padarė patinka).

Garbanoti plaukai iš tikrųjų gali atrodyti nuostabus trumpas, jei jūs gaunate teisę sumažinti. Apgaulė yra pjovimo ar razoring partijomis sluoksnių ir retinimo plaukų, todėl ji nėra tapo didžiulis pūkas kamuoliukas. Jei norite eiti trumpesnis, youcan. Iš tiesų, jūs rasite daug įkvėpimo fromwomen kurie gražus trumpas, garbanotais plaukais.

Apie tuos, kirpčiukai

Kitas paplitusi klaidinga nuomonė, su garbanos yra tai, kad jūs negalite patinka kirpčiukai. Su super garbanotais plaukais, išskyrus, beveik kiekviena moteris gali dėvėti kirpčiukai. Nors trumpas garbanotas kirpčiukai gali atrodyti šiek tiek d, Scrivo rodo, kad jūs paprašykite savo stilisto sumažinti per kelias akis kadravimo ūselių kai kurioms mažoms sluoksnių.

load...

Ji taip pat pataria prieš tai, ką ji vadina "centras Bang" išvaizdą. Štai kai jūs ištiesinti savo kirpčiukai ir palikite plaukus garbanotus pailsėti. Vis dėlto, su keletas patarimų onhow smūgis sausas kirpčiukai, jie gali puikiai atrodo su savo garbanas.

Sluoksniai yra tavo geriausias draugas

Sluoksniai tikrai gali padaryti skirtumą su garbanotais plaukais. Stilistas Nikas Arrojo siūlo pjovimo ilgai sluoksnių leisti savo garbanas judėti. "Jūs norite, kad garbanos būtų pilnas pavasarį ir gyvenimą", sako jis.

Nes tai taip svarbu "formuoti" garbanotais plaukais, stilistai dažnai skustuvas ar žirkliniai sumažinti garbanotais plaukais, kai jis sausas. Yra tikrai technika formuojant garbanotais plaukais.

"Tikriausiai labiausiai paplitusi klaida, kad stilistai padaryti su garbanotais plaukais yra traukdami kiekvieno skyriaus per daug ir tempimo jį per supjaustyti, tik mano, kad forma atrodo labai skiriasi nuo to, ką buvo skirtas, kai garbanos atšokti atgal. The" slaptas " sukurti gražius ir tikslius garbanos yra sumažinti plaukus su labai mažai įtampos. Bet patyrę ir kvalifikuoti stilistas žinosite tai, "Scrivo rašo savo knygoje.

Jei jūsų stilistas traukiant per daug plaukus, tiesiog paprašykite formuoti su trupučiu mažiau įtampos.

Daugiau:

Be to, jei jūs dėvėti savo plaukų garbanotas ir leiskite jam išdžiūti, Scrivo rekomenduoja informuoti savo stilistas, todėl ji gali išlaikyti sluoksnius ant savo galvos ilgiau. Kodėl? Garbanoti plaukai džiovinamos griežtesnė, nei ji būtų, jei jūs smūgis išdžiovinkite ją kasdien naudojant difuzorių. Šis mažas prisitaikymas prie jūsų gyvenimo būdo, gali padaryti didelį poveikį.

Nebijokite skustuvą

Skustuvą gali smogti baimės į bet moteris širdyse, nesvarbu savo plaukų tipą. Yra kažkas apie tai, kaip ji veikia ant plaukų, kad atrodo nesveika, todėl ji gali būti šiek tiek nervinantis. Tačiau Scrivo reikalauja, kad AN sugeba profesionaliai rankas, skustuvas gali suteikti jums "geriausią šukuoseną savo gyvenimą". Tai iš tiesų yra gana ryškus ne mažinant garbanotais plaukais nusiminimas ir gali daryti stebuklus mažinant pūkas.

Kaip stilius garbanotais plaukais

Su teise supjaustyti, stiliaus garbanotais plaukais gali būti lengva. Jei jūs smūgis išdžiovinkite plaukus, būtinai naudokite difuzorių. Tačiau geriausias dalykas, kurį galite padaryti, tai tegul tie garbanos išdžiūti. Tiesiog puodelių ir išspausti garbanos delnu kas 15 minučių, kol jūsų plaukai džiovinami.

Be to, nepamirškite, kad visi garbanoti plaukai turi intensyvų drėkinimą. Žinoti produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio, kuris gali išdžiūti savo garbanas ir giliai būklę kartą per savaitę. Jei atkreipti dėmesį į šiuos smulkmenų, pamatysite didelius patobulinimus ir nebus perkrauta papildomą šurmulio (ar garbanos).

Kai kurie stiliai atrodo geriau jums

Moterys su garbanotais plaukais gali mėgautis tuo, kad kai kurie šukuosena tiesiog atrodo geriau su garbanos, nei jie padaryti niekam. Paimkite romantišką šukuosena, pavyzdžiui. Vaizdas, kad ateina į galvą, su tais dviem žodžiais yra garbanos iškedentas atgal ir iki krūva. Pridėti keletą ūselių (nesikreipiant per toli į 80s), ir tai stulbinantis.

Pusė iki pusė žemyn šukuosena taip pat yra labai romantiškas ir puikiai atrodo su garbanotais plaukais. Jūs taip pat gali enjoybig, bouncy garbanos, nors jūs vis dar gali reikėti didelio vamzdinis garbanoti geležies traukti ją išjungti.

Galite eiti tiesiai

Jei norite turėti tiesūs plaukai, turite keletą variantų. Jūs galite gauti profesionalią blow-out super tiesūs plaukai ar bangos, ar galite išdžiovinkite plaukus tiesiai ir tada lygintuvo tai.

Mintys apie kažką šiek tiek daugiau nuolatinių? Galite pabandyti controversialJapanese ar Brazilijos keratino procedūros plaukų tiesinimo. Ir, jei esate tikrai drąsus, do-it meistras ir prispaustas pinigų, jūs netgi galite ištiesinti savo plaukus namuose naudojant Permė sprendimą. Būtinai tirti tai kruopščiai prieš bandant ją, nors.

Embrace tas garbanas

Prieš keletą metų, theNew Niujorkas Timesfeatured liežuvis-in-skruosto komentaras garbanotais plaukais teisę, "Making Waves, be Atsiprašymo". Straipsnyje, rašytojas Judita Newmanas tyrinėja savo meilę / neapykantos santykius su savo natūraliai garbanotais plaukais.

Ji myli jį, nes, kaip ji rašo, tai ryškus dalis jos tapatybės ir (atminkite, tai liežuvio in skruosto) ", turinti garbanotais plaukais daro mane aukštesni, labiau literatūrinė ir geriau miegoti." Ji ne visada patinka, nes likęs pasaulis ne visada sutinku su ja. A garbanotas merginos pasaulyje, kartais atrodo, kiekvienas miršta eiti tiesiai.

Tiesa, jums turėtų dėvėti savo garbanotais plaukais taip, kaip jūs norite. Gal kartais jūs ištiesinti jį ir kartais let it go natūralus, tai pasirinkimas turite.

Ne visos moterys nori tiesūs plaukai. Ir ne visi vaikinai patinka tiesūs plaukai. Kaip Newmanas rašo theTimes, ji gavo savo ištiesinti plaukus už žurnalo straipsnyje ir jos vyras nekentė. "Jei atrodo jie vyksta buvo nuobodu Priemiesčio namų šeimininkė, jiems pavyko," sakė jis. Newman anketa garbanos yra nieko, bet "priemiesčio".

Garbanoti plaukai tikrai yra seksualus plaukai. Jūs galite išmokti mylėti ją ir išsiaiškinti geriausią iškirpti ir stilių jūsų spynos arba galite kovoti, norėdamas, kad jūs gimėte su tiesiais, garbanos be garbanos. Vis dėlto, manau, visų moterų, gimusių su tiesūs plaukai, kurie nori garbanos! Mes dažnai pavydi, kas neturime, todėl apkabinti ką buvo suteikta ir ji bus atrodo Pasakų.

load...