8 NE atpalaiduojantiems juodi plaukai

11 lapkričio 2018

Juodas dauguma moterų ištiesinti savo garbanos per cheminėmis priemonėmis, paprastai per tam relaxer taikymo. Jei norite tiesias šukuosena A Relaxer suteikia Jums šia galimybe, nesirūpindami, kad jūsų plaukai bus grąžinti į jos natūraliai garbanotais / Keistą tekstūros jei pagaus per lietų ar norite plaukti. Pirmieji savo relaxer padaryta salonas, atsižvelgiant į profesionalus pasitikite rankas, yra geriausias būdas eiti apie šį procesą. Dėl įvairių priežasčių, kai kurios moterys taikyti relaxers namuose. Jei mieliau tai padaryti patys, įsitikinkite, kad jums išvengti šių atsipalaiduoti ne-ne-ųjų!

Šampūnu prieš

Prieš atidarydami šį ReLaxEr komplektas ir maišymo savo cheminių medžiagų, paklauskite savęs, kada paskutinį kartą jūs shampooed plaukus. Valymas ar net drėkinimo plaukus ir galvos odą, prieš jums atsipalaiduoti lems deginimas kartą chemikalai būtų taikomos. Tai yra todėl, kad jūsų galvos oda neturėjo pakankamai laiko "poilsio" gražu paskatino paskutinę šampūnu. Nesvarbu, koks jūsų reguliariai plaunant rutina yra, nereikia šampūnas plaukus bent vieną savaitę prieš ReLaxEr taikymo. Dėl šio rašto, tai apima braižymo ant galvos ir / arba abejotiną praktiką "kėlimo pleiskanas." Kitaip tariant, kai jūs žinote, Relaxer yra jūsų artimiausioje ateityje, palikti savo galvos visiškai vieni.

load...

Pamiršta detangle

Tam, kad Relaxer tinkamai veiktų, ji turi pasiekti visus naujos augimo, ar visus plaukus, jei tai yra grynas taikymas. Cheminės medžiagos negalės paliesti visas sritis, jei yra suglumimas ar matinimas. Dabar, tai nėra laiko atlikti intensyvų iššukavimo sesijos su traukimo ir tampymusi LOT - kad bus sudirginti galvos odą ir sukelti deginimas. Vietoj to, dirbti per savo naują augimo pirštais pirmas. Jūs galbūt norėsite pabandyti tai naktį prieš savo touch-up, kad jūsų galvos oda turi galimybę pailsėti. Po švelniai pirštu detangle, naudoti plataus ketera dirbti tik per plaukus. Viešnagės nuo jūsų galvos, kiek įmanoma. Šukos per visą kelią iki galuose, bet ne pervargimas skyrių. Detangle ir judėti pirmyn.

load...

Darbas dideliuose skirsniuose

Kaip iššukavimo, relaxer negali apimti visas sritis, kai dirbate dideliais gabalėliais. Turėtumėte greitai dirbti, bet kruopščiai. Naudoti su galine dalimi smulkiomis ketera švelniai atskiruose skyriuose; nesukuria dalių. Naudoti tik šukas pakelti skyriai, todėl jūs galite taikyti relaxer į naują augimo. Jei jūsų plaukai yra detangled, jums neturėtų būti problema, skiriančią mažas sekcijas į 1 colio srityse.

Daugiau:

Sutampančios chemikalai

Tai yra viena iš svarbiausių problemų išvengti, tačiau tai taip pat yra vienas iš labiausiai sunku gauti teisę. Nors demarkacijos tarp naujos augimo ir anksčiau atsipalaidavęs plaukų linija gali būti akivaizdu, kad vis dar sunku būti tikslūs, kaip jūs galite, kai pateikimo relaxer tik į naują augimo. Jei Jums atsipalaiduoti be pagalbos, tai ypač sunku išvengti overprocessing ant nugaros dalį savo galvos. Ne tik jūs turėtumėte pasitelkti pagalbą korekcija, jūs turėtumėte pabandyti apsilankyti profesionali už tai, kai tik įmanoma.

load...

Šukavimas ReLaxEr Per

Dalis atsipalaiduoti proceso švelninamasis chemikalų ant plaukų. Išlyginimo, ne šukavimas. Vis dėlto, kai kurios moterys reikalauti raking šukos per savo plaukus, nes jie atsipalaiduoti ją. Tai gali sukelti sunkių lūžimo. Naudoti tik pirštais sklandžiai chemikalų ant jūsų garbanos.

Palikus cheminių medžiagų per ilgai

Tai dar vienas bendras mistakeand vienas, kad manimi lengvai išvengti. Kiekvienas Relaxer rinkinys suteikia laiko rekomendacijas, ir jums turėtų laikytis jų. Palikus plaukus apdoroti tam tikrą trumpesnį nei rekomenduojama vieną laikotarpį yra priimtinesnis paliekant relaxer ant ilgiau nei siūloma. Turi laikmatį patogus; tai ne kartą akis į akį laikrodį.

Nenaudojate neutralizatoriaus

Yra priežastis, perkate relaxers į dėžutę: viskas, ko jums reikia, turėtų būti įtraukta. Svarbesnis nei kondicionierius arba maišymo lazdelės yra neutralizuojantis šampūnas. Jūs negalite naudoti savo įprastą šampūną sustabdyti atpalaiduojančia procesą. Jei tai padarysite, tikėtis pamatyti didelių lūžių ir plaukų kritimą artimiausiomis dienomis ir savaitėmis. Neutralizatorius sustoja relaxer iš toliau dirbti savo plaukus ir iš esmės valgyti per ją. Vienas iš klausimų, kurie susiduria moterys yra tai, kad nedidelis buteliukas neutralizuoti šampūnas nepakanka savo ilgą ir / arba storos plaukai. Jei reguliariai atsipalaiduoti namuose, padaryti sau paslaugą ir pirkti atskirą butelį šio produkto savo vietos grožio tiekimo.

Pralaidos kondicionierius

Kai Relaxer ir neutralizuoti šampūnas yra visiškai išskalauti toli, nereikia praleisti kritinę žingsnis kondicionierius. Apdorojimo jūsų garbanos vietas pabrėžti ant jų, ir jie turi būti atkurtos ir gerai elgiamasi po atsipalaiduoti. Jūs tikriausiai turite mažą butelį ar pakelį kondicionieriaus savo ReLaxEr komplektas, bet nedvejodami kreiptis daugiau ką turite po ranka, įskaitant gilią kondicionierius.

load...