7 patarimai, kaip išlaikyti sveiką atsipalaidavusią plaukus

10 lapkričio 2018

Atsipalaidavę plaukai, jo apibrėžimo, patiria kontroliuojama žalą, siekiant ją ištiesinti, bet išlaikyti šį plaukus į sveiką mados įmanoma su keliais paprastais žingsniais. Jei šiuo metu nėra tokia dauguma šių patarimų jūs, jūsų plaukai gali būti ne taip sveika, kaip jis gali būti. Visi plaukai turėtų būti lepus, bet atsipalaidavęs manes reikalauja dar specialaus gydymo dėl jų perdirbtų pobūdžio. Žr jeigu šių septynių patarimų išlaikyti sveiką atsipalaidavęs plaukai negali padėti jums gauti savo tiesias garbanos į geriausios formos įmanoma.

Pamatyti Professional cheminėse sistemose

Tai paprastai kur jūs išleisite daugiau pinigų išlaikyti atsipalaidavęs plaukus, bet tai verta investuoti į patikimą stilistas korekcija ir / arba dažymas. Jie licenciją priežastis. Per daug moterų (ir vaikai, ir vyrai) yra vaikščioti aplink šiandien pažeistiems plaukams Štai iš namų gydymo rezultatas.

load...

Rasti stilistas jūs pasitikite. Tai gali būti nelengva; jums gali tekti išbandyti keletą salonai ir gauti rekomendacijas prieš jums rasti ką nors esate laimingas su. Radę profesionalus ir kurti gerus santykius su ja, ji turėtų galėti patarti, ar šarmas ar ne-šarmas Relaxer yra geriausias jums, kurie gabalai dauguma laižytis savo veidą ir kaip rūpintis savo plaukų kasdien pagrindas.

Ką daryti, kai jūsų atsipalaidavęs plaukai overprocessed

Taikant relaxers anksčiau perdirbtų plaukų arba paliekant cheminių medžiagų per ilgai yra du labiausiai paplitusių klaidų, padarytų kai kalbama tiesinimo. Nors namų rinkiniai yra lengviau naudoti nei bet kada ir pigiau nei profesionalo taikomos procedūros, šie produktai taip pat, kad būtų lengva overprocess plaukus. Nelaukia rekomenduojamą laiko tarpą tarp korekcija yra dar rizikinga Relaxer žingsnis.

load...

Nuosekliai taikyti tiesinimo chemikalų anksčiau perdirbtų plaukai ilgainiui sukelti žalą, lūžimo ir galimo nuolatinio plaukų slinkimo. Net jei jūs turite pritaikyti savus relaxers, turite patikimas draugas jums padėti su nugaros skyriuose tais atvejais, jei plaukai įmanoma. Dar geriau, tačiau išgelbėti tuos centus ir pamatyti stilistas šią užduotį.

Pasirinkite žemas arba jokio vėjelis

Lygintuvų ir garbanoti lygintuvai yra labai patogu, bet kasdienio naudojimo ilgainiui sukelti sausumo ir žalą. Šilumos įrankiai yra gerai naudoti retkarčiais, bet bandyti gauti į mažą arba jokio vėjelis įpročio, kai jūs galite. Pavyzdžiai stiliaus metodus, kuriems nereikia daug šilumos apima:

Daugiau:

Be to, pabandykite nors iš šių šukuosena, kad nereikia turėti galus "Iškilioji" arba užfiksavimo:

load...

Wrap ir apsaugoti naktį

Ne tik vyniojimo plaukus naktį sutaupyti laiko ryte, bet jis taip pat apsaugo jūsų subtilus garbanos miegant, ypač jei jūs įtraukiate į papildomą apsaugą nuo šilkiniai plaukų danga arba užvalkalas forma. Kai pelėsiai plaukus į galvą formos, galite išsaugoti kūno ir apimtis mažai priežiūros mada, kuri reikalauja jokios šilumos. Jums nereikės į "guzas" savo galus garbanoti ar plokščias geležies, todėl šis heatless nustatymo metodas yra švelnus labiausiai subtilus dalį savo karčių.

Būklė reguliariai

Relaxers juostelės toli kai plaukus natūralių aliejų ir tiesinimo proceso metu; pakeičiant drėgmės yra būtina siekiant išlaikyti plaukus geros formos. Vietoj riebios, peterolatumą pakrauta produktų, kurie ne iš tikrųjų drėkina plaukus, bet tik kailis tai, remtis geros kokybės kondicionierių ir drėkinančių išlaikyti tinkamą drėgmės lygį jūsų garbanos. Sekite kiekvieną šampūnas su skalavimo Išsiregistravimo kondicionierius ir giliai būklės dviejų iki keturių kartų per mėnesį, priklausomai nuo jūsų plaukų poreikius.

Trim, kiek reikia

Plaukus galai gali tapti pernelyg sausa, jei ne tinkamai prižiūrimi. Jie iš seniausių ir labiausiai pažeidžiamas dalių plaukus ir jie turi būti gydomi itin atsargiai. Tačiau jie nesiruošia amžinai ir tai geriau atsikratyti įtrūkusių ir sausų galus anksčiau nei vėliau. Jei reguliariai palepinti savo plaukus ir stebėti kitų gerąją patirtį, jums reikia kirpti rečiau nei kas nors, kas lygintuvų kasdien arba niekada giliai sąlygos.

Mūvėti apsaugines stilius

Kodėl apsauginiai stilių, tokių kaip Chignons, updos ir pynės? Kadangi šie šukuosenos išlaikyti savo plaukų baigiasi ir iš žvilgsnio, kuris leidžia jiems išlaikyti drėgmę, o tai savo ruožtu veda prie daugiau plaukų susilaikymas. Net jei jūsų tikslas yra ne augti plaukai nugarą, gerai sudrėkintas galai vis dar svarbu, kaip jie tilptų į bendrą sveiką galvos plaukų. Tai nereiškia, kad jūsų karčiai visada turi būti paruošta ir iš akių; Galų gale, jei turite ilgus, sveikus, ištiesinta spynos, dalis jų naudojasi rodo juos išjungti, tiesa? Bet jei jūs pradedate pastebėti, kad jūsų galai atrodo džiovintuvas ir / ar ieškote blogiau drabužiai, tada įtraukti daugiau apsaugines stilių į savo įprastą išvaizdą.

load...