7 daugiausia nesąmoningų būdų plaukams plaukuoti greičiau

11 lapkričio 2018

Jei auga jūsų plaukai greičiau yra prioritetas, tada jūs tikriausiai atrodė didelės ir mažos stebuklas idėjas. Štai penki beprotiškų idėjų, kad žmonės prisiekiu dirbti. Crazy, ar ne, jei esate beviltiška augti plaukus dabar, ji niekada Skauda pabandyti.

Inversijos metodas

Jei google "inversijos metodą" plaukų augimą, jūs rasite keletą gana laukinių reikalavimus. Kai kurie žmonės prisiekiu, kad jie gali augti savo plaukus 4 colių per savaitę, o kiti turi daugiau pagrįstų pretenzijų. Aš būsiu sąžiningas, aš niekada bandė kabinti apverstą augti mano plaukai, bet galiu duoti šį vieną pabandyti. Jis tikrai negalės, ir tegul face it; šiek tiek daugiau kraujo į smegenis tiesiog gali padaryti man kai taip pat gerai. Daugiau »

load...

Galvos masažas su aliejumi

Naftos, naftos, ir daugiau naftos, atrodo, universalus plaukų augimą patarimas visame pasaulyje internete. Nuo ricinos aliejaus į kokosų aliejus, dažnai masažai aliejaus į galvos odą savintis iš auga jūsų plaukai greičiau ir stipresnis. Aš asmeniškai didelis gerbėjas kokoso aliejaus dėl daugelio priežasčių, tačiau jūs galite pasirinkti savo naftos pasirinkimo prakeiktas per jūsų virtuvės spintelėse. Savaitės naftos gydymas gali būti atliekamas masažo aliejų tiesiai į galvos odą ir leiskite jam pastovėti 30-60 minučių prieš šampūnu iš. Jūs norite šampūnas aliejus labai gerai, kaip aliejus gali palikti jūsų plaukai riebūs.

load...

Jei jūs tikrai norite padidinti galvos stimuliacija ir gauti dar weirder, pabandykite pridėti šiek tiek karšto pipirų arba aštriu padažu su savo naftos masažas. Žmonės visame internete prisiekiu ja ir galvos odos stimuliavimas jau seniai šnekama, kaip plaukų augimą akceleratoriaus. Nieko visai, kaip skatinti karštų pipirai, tiesa? Tiesiog būkite atsargūs, nes jūsų galvos gali nepatikti šilumą. Daugiau »

Sveika dieta

Jei esate ką valgote ir valgote sveiką mitybą jūsų plaukai tiesiog gali pasinaudoti. Ekspertai teigia, kad tinkamai Plaukų praturtinti mityba leis jūsų plaukai sveikesni, blizga, ir padaryti jį augti ilgiau greičiau. Jei jūs ieškote plaukų sveikų maisto produktų, kad bus padidinti savo plaukų augimą, aš kartu sudėjus sąrašą čia. Lucky jums, plaukų augančių maistinių medžiagų, taip pat puikiai tinka sveikesnį kūną visiškai, kad galite laimėti nuo galvos iki kojų.

Daugiau:

De įtempiamoms

load...

Ar žinote, kad stresas gali sukelti jūsų plaukai nustoja augti ar net padaryti jį iškristi? Tarsi jūsų gyvenime streso nebuvo sukelia jums pakankamai problemų, jei jūsų streso lygis yra nekontroliuojamas, tai daro ne džiaugtis, kad jūsų plaukų augimą arba. Atėjo laikas sumažinti stresą, ponios ir tegul jūsų plaukų naudą auginant ilgiau ir sveikiau. Nesvarbu, ar jums reikia stoti į reguliariai jogos klasę, pamatyti terapeutas, arba pažvelgti į karjeros pokyčius, padarykime Šiemet metus, kad stresas nesunaikino plaukus.

Priešgrybeliniai kremas

Ne bet koks priešgrybeliniai kremas, Monistat, turi būti tiksli. Yep, masažuoti galvą su Monistat iš tikrųjų gali padėti jūsų plaukai auga greičiau. Kaip, Jūs klausiate? Na, priešgrybeliniai kremas gali padėti subalansuoti natūralią grybelis ant jūsų galvos odą, sukurti sveikesnę galvos, ir todėl jūsų plaukai auga greičiau. Tai vienas tikrai viršūnių keistą sąrašą už mane, todėl neklauskite manęs asmeninės patirties apie šį metodą. Moterys visame pasaulyje Wide Web prisiekiu šio methodbut įspėti jus plauti kremą iš labai, labai gerai. Jis gali būti riebios (ir smirdantis) netvarka, jei jums nereikia gauti it all out.

Bull likučiai

Kai kurie žmonės teigia, kad bull sperma ir išmatų reikalas yra puikus gydymo, kad jūsų plaukai auga greičiau. Aš tik ketina eiti į priekį ir pasitikiu internete apie šį vieną. Aš nebandžiau, ir aš neketinu, bet jūs čia, nes jūs esate pasiruošęs išbandyti ką nors, tiesa? Oi.

Baltymų suleidžiama šampūnas

Yra šampūnai, kad turime didelį pretenzijų augti plaukus greičiau. GREITAS Šampūnas ir kondicionierius tikrųjų parodė tam tikrą mano ultra lėtai auga plaukai pagerėjimą, kai aš užaugau mano vokeliai mielas iš o atgal. Aš taip pat turėjo žmonės teigia Šis šampūnas / kondicionierius augs plaukus greičiau. Esu įsitikinęs, kad tai baltymų praturtintos formulės, kad padarys triuką.

load...