6 priežiūros patarimai, kad jūsų plaukai atrodytų storesni 2018

12 lapkričio 2018

Yra tai paplitusi klaidinga nuomonė, kad, kai jūs gaunate retinimo plaukų, atėjo laikas griovys savo dabartinę šukuoseną už super trumpas stiliaus panašaus crewcut. Tai negalėjo būti toliau nuo tiesos. Iš tiesų, yra daug skirtingų būdų, kuriuos galite naudoti, kad jūsų plaukai yra pilnesnis, storesnis atrodo numerį. Prieš griebtis pakeisti savo išvaizdą ar nešioti beisbolo kepuraitę visur viešai, pabandykite kai kurias iš šių plaukų priežiūros patarimų.

1. Saugokite plaukus švarus

Kai jūsų plaukai tampa purvinas ir neplautas, jis pradeda sulimpa ir lygūs. Ir jei jūs turite retinimo plaukų, tai gali sukurti spragų daug plaukus. Dėl šios priežasties, tai yra gera idėja visada plaukus švarus, kad būtų galima pasinaudoti storesne išvaizdą. Naudojant švelnų DHT blokavimas šampūnas Daily turėtų padaryti pavyko. Tiesiog įsitikinkite, kad naudojate kokybišką šampūną, kad nemokamai atšiaurių cheminių medžiagų, kaip Dietanolamino (DEA), trietanolaminas (TEA) ir parabenų, kurie gali pažeisti plaukus. Ir jei esate linkę atsižvelgdamas niežulys galvos, galbūt norėsite išbandyti šampūno tipą su pyrithione cinko kaip jo veikliosios medžiagos - tai buvo naudinga gydant įvairių galvos odos sąlygas, įskaitant pleiskanų skaičių.

load...

2. Stilius plaukus pirštais

Jei dėvi šukuosena, kuri atrodo gerai, kai stiliaus šiek tiek messily, jūs turėtumėte apsvarstyti atsisakant savo teptuku arba šukos ir naudojant pirštus vietoj. Vietoj verčia plaukus gulėti kaip šukos, jūsų pirštai gali duoti plaukus šiek tiek daugiau lifto taip, kad atrodo, kad jis yra storesnis nei ji yra.

3. Naudokite jūros druskos rūku

Galbūt jūs pastebėjote, kad praleisti dieną paplūdimyje gali dirbti stebuklai plaukus. Tai todėl, kad sūrus vanduo yra puikus skatinant plaukus garsumą, kai naudojami saikingai. Bet kadangi dauguma mūsų negali padaryti jį į paplūdimį kiekvieną dieną, mes galime atnešti į vandenyną pas mus su jūros druska purkštuvu. Tiesiog Taupyti šiek tiek plaukus ir žiūrėti, kaip ji tampa pilnesnis ir lengviau stiliaus. Tiesiog neužmirškite, kad poveikio per daug sūraus vandens iš tiesų gali išdžiūti plaukus, todėl įsitikinkite, kad išlaikyti sudrėkintas ir apsaugoti kondicionieriaus taip pat.

Daugiau:

4. Pabandykite naują stiliaus agentas

Daugelis populiarių stiliaus agentų rinkoje, pavyzdžiui, želė ir vaško, darbu arba drumzlių plaukus kartu arba sveria žemyn. Vaikinai su storos plaukai, tai nekelia jokių problemų. Bet jei jūs turite retinimo plaukų, tai gali atskleisti įvairių spragas savo galvos. Jei esate ieškant gero produkto, kuris atliks savo plaukus į vietą ir suteikti padaryti jūsų plaukai atrodo storesni, pabandykite putėsiai. Ji sukurta pridėti šiek tiek pakelti plaukus, kad ji atrodo storesnės, nei ji yra. Jei nesate tikri, apie tai, kaip veiksmingai putėsiai tikrai yra, pažvelgti į didelių šukuosena pažvelk iš 80-ųjų. Tiesiog nereikia atkartoti juos!

load...

Jei putos nėra jūsų dalykas, suteikti stiliaus įklijuokite pabandyti vietoj. Pagalvokite apie tai, kaip kažkas tarp Wypomadować ir plaukų kremu. Tai suteikia jūsų plaukai lengvas griebtis be sukelia gumulėlių arba padaryti jūsų plaukai atrodys riebaluotas. Tai labai puikus tiems, kurie žiūri į stiliaus produktas, kuris yra subtilus ir veiksmingas.

5. Išdžiovinti plaukus

Blow-džiovinimo yra puikus suteikti savo plaukus šiek tiek atšokti ir šiek tiek daugiau apimties. Tiesiog būkite atsargūs, ne blastų jį su pernelyg daug šilumos, nes kitaip jums gali būti kenkia jūsų plaukams. Geriausias būdas išdžiovinti plaukus yra padaryti jį mažiausią šilumos nustatymas.

6. Pasirinkite stilingą šukuoseną, kuri dirba su plaukelis

Jei jūs galvojate apie besikeičiančius savo šukuosena, jūs galite taip pat eiti su kažkuo, kad sukuria iliuziją, kad jūs turite storą galvos plaukus. Du iš labiausiai stilingas šukuosena Out, šoninės dalies ir sumažino, atsitikti tiek bus puikus pridedant papildomą sluoksnį storio plaukus. Ir jei jūs ketinate kažką šiek tiek ilgiau, pabandykite šukuosena, kuri suteikia jums pakraštį taip, kad jums pavyko nuslėpti bet kokią retinimo aplink savo Valsčiaus.

load...

Kaip matote, yra daug skirtingų būdų pridėti daugiau tūrio plaukus be jokių ekstremalių pokyčių. Ir atminkite, jei jūs susijęs su jūsų plaukų retinimo, yra daug skirtingų gydymo planus numerį žinoma, kad gali padėti jums sulėtinti ar sustabdyti vyrų modelio nuplikimas poveikį, kad būtų galima išlaikyti tą patį galvos plaukus už metus į priekį ,

load...