5 vyrų plaukų slinkimo požymiai turėtų stebėti jų 20-ųjų

13 lapkričio 2018

Plaukų slinkimas yra kažkas, kas atsitinka su dauguma vyrų tam tikru laiku. Nepaisant to, kad daugelis iš mūsų turi plonas galimybę išlaikyti tą patį galvos plaukus per visą mūsų gyvenimą, mes vis dar kabinasi prie minties, kad plaukų slinkimas neįvyks mums. Deja, šis neigimas tampa sunkiau sustabdyti vyrų modelio nuplikimas iš teigdamas dauguma mūsų plaukus.

Mes atsisakyti priimti retinimo plaukų ženklus ir gyventi pastovioje iliuzija iki tos kritiniu momentu, kad mes pažvelgti sau į veidrodį ir pastebėsite, kad pusė mūsų plaukai dingo.

Ar norite žinoti, kodėl sunku gydyti vidutinį vaikinas savo 20s plaukų slinkimas? Kadangi dauguma žmonių labai sunku manyti, kad vyrų modelio nuplikimas paveikia jaunus suaugusiuosius.

load...

Požiūris, kad tik vidutinio amžiaus vyrai patiria nuplikimas yra ne tik klaidinga, tai žalingas. Jis sukelia 20-metų vyrų jaučiasi savarankiškai sąmoningas apie savo plaukų slinkimas, o tai reiškia, kad dauguma jų atsisakyti pasipriešinti realybę, kad jų plaukai yra retinimo. Priimti šią tikrovę, yra pirmasis žingsnis siekiant išvengti plaukų slinkimas spartesnis ir blogėja.

Norėdami išvengti retinimo plaukų, vyrai turi būti iniciatyvus

Geros naujienos yra tai, kad plaukų slinkimas yra visiškai išgydoma, kaip ilgai, kaip jūs sugauti jį anksti. Dėl šios priežasties, labai svarbu, kad vyrai sugeba pastebėti retinimo plaukų ženklus, kad jie gali pradėti gydymo programą, kuri sustabdo vyrų modelio nuplikimas. Štai keletas retinimo plaukų vyrų visose amžiaus grupėse turėtų būti Lookout ženklai:

load...

1. Slopstant Hairline

Tai tikriausiai labiausiai paplitusi ženklas, kad jūsų plaukai pradeda praretinti. Slopstant Valsčiaus paprastai prasideda kaip kažkas mažas - gal aplink savo šventyklas plaukai gauna šiek tiek plonesni nei likusius plaukus, ar jūsų kakta yra centimetro aukštesni. Iš pradžių, tai ne tai, kad didelė problema. Bet kai jūs paliekate traukiasi Valsčiaus nepažymėta, tai dažniausiai ir toliau auga, kol jis sukuria didelį M-formos šabloną į plaukus.

Norėdami sužinoti daugiau apie tepimas skirtingus etapus vyrų modelio nuplikimas, turėti bent Norwood skalę išvaizdą.

Daugiau:

2. Yra mažiau plaukai tavo vainiko srityje

Keletą metų atgal, jūsų plaukai buvo toks storas, kad mes vos galėjo pamatyti savo galvos. Tačiau šių dienų, sklastymas plaukus palieka pastebimą atotrūkį, kad kiekvienas gali pamatyti. Tai yra todėl, kad jūs praradote kai plaukai tavo vainiko srityje, efektyviai numesti kai plaukus tūrio. Problema yra ta, kad jūs niekada žinoti, kiek retinimas nutiks. Kai kuriems vyrams, tai gali būti tiesiog truputį barsto. Kitiems, jų plaukai gali toliau retinimas, kol yra dideli nuplikimų.

load...

3. Jūsų plaukai neina jos stilius taip pat,

Leiskite face it, yra tik dvi priežastys, kodėl Jūsų plaukai nėra Styling tą patį, kaip jis naudojamas: jūs pateikėte relaxers ar įvairių plaukų priežiūros produktus tai, ar jūs praradote tiek daug plaukų, kad jis sėdi skirtingai savo galva. Jei kyla problemų gauti, kad šukuosena, kad jūs visada turėjo, jums gali būti prarasti daugiau plaukų nei manote.

4. Jūs pastebėsite, plaukai gulinčius

Nors tai tiesa, kad mes visi barsto plaukus, jei jūs patiriate vyrų modelio nuplikimas, tada galite tikėtis daug daugiau plaukai būtų iškristi. Patikrinkite savo Šukos, plaukų šepečiai, dušas nutekėjimo ir pagalves plaukams. Jei matote daugiau nei įprastų sruogų gulėti apie, jūs prarasti savo plaukus.

5. Jūsų galvos yra linkę į odos nudegimą

Turėti storą galvos plaukai nauda yra ta, kad jūsų galvos viršuje lieka apsaugotas nuo UV spindulių. Bet kai tavo plaukai pradeda retinimo ir jūs pradėsite prarasti tą apsaugą, jūs pamatysite, kad jūsų galvos oda yra labiau linkusios į odos nudegimą. Jei nesate praleidžia daugiau laiko lauke nei įprastai ir jūsų galvos tampa jautresnė saulės, jums gali būti prarasti kai kurie iš jūsų plaukai.

Gydymas retinimo plaukų vyrai gali naudoti

Svarbu, kad jūs nuolat Lookout šių požymių, kad jums bus suteikta galimybė vietoje plaukų slinkimas, prieš jums prarasti didžiąją dalį savo plaukų. Geros naujienos yra tai, kad yra daug gydymo planus žinoma, kad gali sustoti ir, kai kuriais atvejais, net pakeisti plaukų slinkimas skaičius. Kurti režimas alsuoja sveiko maisto, biotino papildų ir kliniškai patikrintas vaistai, tokie kaip minoksidilas ir Finasteride gali būti jūsų Geriausia už sustojimo plaukų slinkimas.

load...