5 plaukų slinkimo mitai

14 lapkričio 2018

Plaukų slinkimas yra nieko naujo. Kaip mes pastebėjome anksčiau, tai buvo žmogaus kultūros dalis nuo seniausių laikų. Per 3000 metų nuo pirmojo dokumentacija plaukų slinkimo kilo tūkstančiai mitų atėjo ir praėjo.

Kas labiausiai kelia nerimą apie šių mitų yra tas, kad, atsižvelgiant į Nacionalinio sveikatos instituto šie mitai gali apriboti, kas gali nustatyti dermatologas efektyvumą. Štai keletas mitų, kurie padės jums įgyti pažvelgti į tai, kas sukelia plaukų slinkimas, ir padėti jums gauti veiksmingą gydymą kuo greičiau.

load...

Plaukų slinkimas Mitas # 1 plaukų slinkimas atsitinka tik su amžiumi.

Tyrimai rodo, kad esate niekada ne per anksti pradėti prarasti savo plaukus. Jei genetiškai linkę, tai galite paspausti anksčiau kaip jūsų paaugliams. (Jų rūšies) Geros naujienos yra tai, kad jei jūsų plaukai yra ne visai taip pilna, nes ji kažkada buvo ten nebūtinai yra sveikatos problema, už ją. Tai gali būti tiesiog jūsų genų, kurie gali sukelti jūsų plaukai ploni lėtai per tam tikrą laiką, bet negali sukelti didelę plaukų slinkimas. Tai yra geriausia atkreipti dėmesį, nors, plaukų retinimo yra lėtinė ir laipsniškas, todėl kuo greičiau gydyti ją, tuo geriau.

Plaukų slinkimas Mitas # 2: nuplikęs vaikinai turi daugiau testosterono

Legenda pasakoja, kad plikas vaikinai yra aukos savo padidėjusi testosterono lygį. Jie taip pat turi daugiau lytinių santykių su partnerių gausa. Jie Holivudo žvaigždės, MMA legendos, karo didvyrius ir p švarus. Visa tai testosterono yra per daug jų homoseksualistai plaukų folikulai spręsti ir todėl jų plaukai iškrenta. Tai yra klaidinga.

load...

DHT (dihidrotestosteronas) yra testosterono pašalinis produktas, kuris sukelia vyrų modelio plaukų slinkimas pasireiškia pirmoje vietoje. Paprastai DHT lygiai padidėjusi laikotarpiais vyrų plikimo, kuris, žinoma, galėtų lemti daugelis tiki, kad aukšto lygio testosterono yra kaltas už tai. Nors nėra visiškai klaidinga, plaukų slinkimas buvo pastebėta tiek aukšto ir žemo testosterono vyrų.

Svarbu pažymėti, kad yra niuansų DHT, skirtumas tarp serumo ir audinių DHT klausimais. Pasirodo, kad audinių DHT yra padidėjusi į nuplikimas vyrai galvos odai. Audinių DHT galvos odos yra susijęs su modelio plaukų slinkimas. Kur DHT renka į galvos odą, plaukų slinkimas linkęs laikytis.

Daugiau:

Iš tiesų, tyrimai parodė, kad vyrai, kurie vyksta nuplikęs ir tie, kurie neturi tų pačių testosterono. Tai daugiau apie tai, kaip jautriai Jūsų plaukų folikulai yra hormonų įtakos jūsų kūno. O kas nustato, kad jautrumą? Greičiausiai jūsų genetika.

Plaukų slinkimas Mitas # 3: dėvėti kepurę pernelyg dažnai suffocates plaukus

Kuris atėjo pirmas? Skrybėlių arba traukiasi Valsčiaus? Populiarus (interneto) mokslas sako skrybėlės gali uždusti plaukus ir paspartinti greitį, kuriuo jis dingsta. Tikrasis mokslas sako, kad tai baloney.

load...

Jei jūs dėvėti tikrai stora kepurę, o gal, kad gali daryti spaudimą srityse, kur jis kontaktai galvą, kuris potencialiai gali sukelti traukos alopecija. Štai medicinos pavadinimas plaukų slinkimas sukėlė traukdami plaukus per trumpas.

Plaukų slinkimas Mitas # 4: stresas daro jūsų plaukai iškrenta

Tai tikrai tiesa, kad tam tikri trauminių įvykių buvo susiję su plaukais nuostolinga dalykų, pavyzdžiui, kenčia didelį liga, priaugti svorio, karjeros kovų arba iš mylimo žmogaus mirtį, gali sukelti plaukų slinkimas. Tačiau plaukų slinkimo tipus, susijusios su didelio streso paprastai telogenną tvaikas, A "ramybės stadijoje", kurioje plaukų folikulai nustoja augti ir židininės alopecijos, netolygus plaukų slinkimas. Kurie abu gali būti laikinas, grįžtamas, ir lengvai gydoma vietiškai, arba geriamųjų tirpalų Jumpstart atkūrimo procesą.

Plaukų slinkimas Mitas # 5: Naudojant daug produkto plaukus

Meilė dėmė Atgal Jūsų spynos, arba pridėti keletą 360 laipsnių bangas? Negali atsispirti pagundai putoja ant kai vaškas, putėsiai ar gelio? Na, nebijok, nes nėra plaukų produkto kiekis ketina sukelti vyrų modelio nuplikimas. Nesvarbu, ar esate kortelė nešiojančių Fashionista, kurie tikrai mėgsta ieško jo geriausias ar jūsų plaukai reikia chemiškai sukeltos drausmės tiek likti, kur jūs pasakyti, kad, jums nereikės bijoti masinis plaukų tik todėl, kad jums davė tai purkšti kai laku. Mėgaukitės savo plaukus, o jūs galite, o ne laikyti savaime suprantamu dalyku.

load...