5 klausimai paprašyti savo kirpėjo

12 lapkričio 2018

Dėl kai kurių vaikinai, eikite į šukuosena salone yra tiesiog ne išeitis. Tai arba kirpėjas arba visai nieko, ir dėl geros priežasties. Jei aptikote kvalifikuotos kirpėjas, jūs niekada galės pasitikėti savo plaukus su niekuo dar kartą.

Pastaruoju metu vis daugiau vyrų buvo priverstinio tūpimo ant vandens plaukų salonai ir eiti į visų jų plaukai susijusių poreikių kirpėjas. Ir jei esate naujas į visą kirpyklą dalykas, Jums gali prireikti šiek tiek patarimų, kaip visa sistema veikia. Štai keletas klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti savo kirpėją.

load...

1. Kas yra stilius galiu atkurti namuose?

Ar ne jūs tiesiog nekenčiu jo, kai jūs negalite iš naujo sukurti, kad stilingą šukuoseną, kad jūs nešiojo pirmą dieną savo šukuosena? Tai kažkas, kas atsitinka, kad geriausia mums, ir dažniau nei ne, tai todėl, kad mes pasirinkome šukuosena, kad buvo sunku stiliaus. Ką jūs tikrai norite yra kažkas, kad yra "plauti ir eiti". Šukuosena, kuri leidžia jums apynių iš dušo, greitai stiliaus savo plaukus ir atrodyti * skustuvo aštrių * už likusią dienos dalį. Ir jei kas nors žino, kaip padėti jums rasti šį mažą priežiūros šukuosena, kuri atrodo puikiai, ji ketina būti jūsų kirpėjas.

2. Kas supjaustyti man tinka geriausiai?

Kiek norite vaikščioti su savo mėgstamą įžymybių nuotraukos, kad jūs galite paprašyti savo kirpėją atkurti tą šukuoseną, pabandykite atsispirti noras. Mes visi turime skirtingus veidus ir plaukų tekstūros, tai kas gali dirbti vienam žmogui gali atrodyti absoliučiai traukinių avarija jums. Vietoj to, kreipkitės į kirpėją, ką jie galvoja būtų dirbti už jus. Žmonės dažnai pamiršta, kad kirpėjai mokomi specialistai, kurie paprastai pereiti į barbering mokykloje, todėl jie žino geriau nei bet kas apie ką ir netinka kažkieno veidą.

load...

3. Kada turėčiau gauti savo kitą šukuoseną?

Jei norite, kad jūsų šukuosena ieško švieži visais laikais, jūs ketinate reikia ateiti techninės priežiūros gabalai. Ir jei tai yra jūsų pirmą kartą su tam tikra šukuosena, jūs negalite tiksliai žinoti, kiek laiko jis bus prieš jūsų plaukai auga iš iki taško, kad jums pradėti prarasti formą ir stilių plaukus. Jūsų kirpėjas turėtų galėti jums pasakyti, kai jums reikia planuoti savo kitą kirpimas sesiją.

Daugiau:

4. Kaip gali šis stilius darbas už mane?

Mes visi susidurti šukuosena, kad mes tikrai norėjo, bet nežinojo, kad tai tik nebūtų dirbti mums. Prieš visiškai priverstinio tūpimo ant vandens stilių, kreipkitės į kirpėją, ką jie galvoja. Jūs nustebsite, kaip kvalifikacijos kirpėjas gali padaryti keletą nedidelių pakeitimų ir - * voila - * esate staiga galėtų uolos, šukuosena ir atrodyti viso bosas.

5. Ką tai reiškia?

Kirpyklos turi savo terminologiją, kad jie norėtų naudoti, kai klausia jums klausimus apie savo šukuosena. Žodžiai kaip * siaurėjantys, blokavo, išnyks * ir * sprando * paprastai naudojami nustatant, kaip tiksliai norite, kad jūsų plaukai. Ir jei jūs neturite žinoti, ką jūsų kirpėjas klausia jums ir tik linkteli susitarusi, galite pėsčiomis su stiliumi visiškai kitokia nei tai, ką įsivaizdavo. Jei jūs nežinote, ką jūsų kirpėjas kalba apie, paklausti.

load...

Būkite aprašomojo apie savo šukuosena

Būdamas neaiški yra greičiausias būdas, kad galite erzinti savo kirpėją. Vietoj sakydamas norite apdaila, išsamiai aprašant, kaip jūs norite, kad jūsų plaukai. Pasakykite jiems, kiek Plaukų kurį norite iškirpti iš kiekvienos jūsų galvos dalis ir apibūdinti jų coliais ar centimetrais.

Be to, jei jūs kada nors išėjo iš kirpyklą su fenomenaliai šukuosena, įsitikinkite, kad jūs imtis jo nuotrauką kaip galima greičiau. Tokiu būdu, jei Jūs nežinote, kaip apibūdinti tą pačią šukuoseną, kad ateityje, galite parodyti kirpėją ir paprašykite jį atkurti.

Štai pagrindai, kaip jums reikia pasikalbėti su kirpėjas apie savo šukuosena. Su tuo padengta, esate pasirengę peržengti tų vaikščioti salonuose ir gauti stiliaus kažkas su žiniomis, vyriškų plaukų.

load...