5 gudrybės ieškoti kirpiko, kuris tinka jūsų asmeniniam stiliui

13 lapkričio 2018

Rasti tinkamą kirpėją yra tarsi dar per Gralis. Tai reiškia, kad jūs radote ką nors, su didelę plaukų žinių, kuris žino, kaip dirbti plaukų kirpimo mašinėlės taip tiksliai, kaip chirurgas naudoja skalpelį. Ir jie taip pat tikriausiai smagu bus aplink. Šiandien mes ketiname pažvelgti į kai į dalykus, kurie nustatytų didelį kirpėją be pusėtinas vieną, todėl, kad jūs gaunate pirmosios klasės šukuosena kiekvieną kartą.

Ginčų į kirpyklą tradicijos

Jei einant į kirpyklą yra nauja patirtis jums, ten bus kai pastebimi skirtumai nuo unisex salone. Dėl užkandžių, Barbershop yra daugiau nei tik vieta, kur jūs gaunate savo plaukų iškirpti. Tai vieta vaikinai pakabinti ir bendrauti, o gauti greitą šukuoseną ir nusiskusti. Tai taip pat daug geriau nei jūsų run-of-the-mill grandinės parduotuvėje, nes jūs linkę matyti tą patį Kirpėjai reguliarius ir jie gauna žinoti savo plaukų tipą ir, kaip norite jį sumažinti. Ir kaip papildoma premija, kirpyklų nėra susijęs su plaukais apskritai, jie specializuojasi vyriškų plaukų. Jie turi žinių turtus apie tai, kaip * jūsų plaukai * turi atrodyti.

load...

Taigi, ką jūs turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami aplink kirpėją?

1. Rasti kirpėją, kuris užduoda klausimus

Jūs norite pasitikėti savo plaukus su žmogumi, kuris manimi galėtų suteikti jums tiksliai, ką jūs ieškote. Ir kirpėjas, kad tik remiasi apsaugos numerius tikriausiai ne tai, kad žmogus,. Geras kirpėjas norite sužinoti tiksliai, kaip norite, kad jūsų plaukai atrodo, kas jums patinka apie plaukus, ir ką jūs norite, galite pakeisti apie savo dabartinį stilių. Tokiu būdu, jie pjaunant plaukus, taip pat padėti jums pasirinkti tinkamą rūšies stiliaus produktas jūsų šukuosena gali nustatyti geriausią veiksmų eigą. Iš esmės, jūs norite ką nors, kas galėtų imtis laiko ir sužinoti daugiau apie savo lūkesčius, siekiant suteikti Jums stilių įsivaizduoti.

load...

2. Jūsų kirpėjas turėtų būti prašoma pateikti savo nuomonę

Jūsų laikas per kirpyklą neturėtų būti in-ir-out išbandymas. Gera šukuosena ar skustis negali būti skubėjome, ir jūsų kirpėjas turi laiko paklausti, kas jums patinka arba nepatinka apie tai, kaip jūsų plaukai anketa nupjovus. Gal tai nėra pakankamai trumpas šonuose, arba jums nepatinka, kad cowlick į savo pakaušį. Tada jūsų kirpėjas gali atlikti koregavimus taip, kad jums nereikia baigti važiuoju namo su subpar šukuosena.

Daugiau:

3. Duokite jam išbandymu

Jei galvojate apie bando kirpėją, bet jaustis nesmagiai apie pasitikėti naują vaikinas su savo plaukais, pradėti mažas. Vietoj to, kad jūsų plaukai visiškai perdarytas, turi kirpėjas formuoti jį, ištiesinti savo Valsčiaus arba padaryti savo barzda šiek tiek neater. Bet kirpėjas kas kvalifikacijos su kirpimo mašinėlės ir žirklės gali tai padaryti savo miego poroje, ir jei jis pamesta kamuolių per procesą, tada tai yra pagrindinis raudona vėliava. O kadangi jūs tik gauti jūsų plaukai formos, jūs neturite jaudintis dėl jokių didelių pokyčių savo išvaizdą, jei jis subpar.

load...

4. Ieškokite socialinės žiniasklaidos profiliai

Šiomis dienomis, dauguma įmonių turi buvimą "Facebook" ir Instagram. Kai ieškote aplink savo miestui Kirpyklos, taip pat išbandyti ir rasti juos ant socialinės žiniasklaidos. Kad duos jums galimybę pamatyti keletą jų prieš ir po nuotraukas, kad jūs galite gauti geresnį supratimą apie tai, kaip kvalifikacijos jie yra.

5. Užduoti klausimus, susijusius su plaukais

Jūsų kirpėjas turi žinoti, ką ar du apie plaukus, kitaip, jis tiesiog šlovino Kirpykla. Įsitikinkite, kad užduoti klausimus apie tai, kaip valdyti savo plaukus, kaip dažnai jums reikia gauti priežiūros supjaustyti ir kokie produktai veikia geriausiai su savo plaukų tekstūros ir stilių. Jei jūsų kirpėjas nežino atsakymas į šiuos klausimus, jis tikriausiai tik specializuojasi suteikiant flattops ir buzzcuts, o ne vaikinas, kad jūs norite rūpintis savo plaukais.

Galutinis žodis dėl kirpyklų

Ėjimas į kirpėjas yra daugiau nei tiesiog gauti šukuoseną ir nusiskusti, tai taip pat apie patirtį. Jūs norite surasti kirpėją, kad jūs sugyventi su, kitaip, tai kaip keista ir nepatogu, kaip vyksta šių walk-in salonuose. Turint tai sakė, jūs taip pat nenorite eiti į kirpėją, kuris per daug populiarus, ypač jei jis veikia vieno vyro operaciją. Tai reiškia, kad jums gali būti laukia amžinybę gauti freshened iki.

Atminkite, kad yra daug padorių kirpyklų ten, bet pavyzdinga viena yra gana laimikis. Nebijokite apsipirkti aplink, kol rasite kirpėją su įgūdžių ir asmenybės, kuri geriausiai atitinka jums.

load...