5 geriausios šukuosenos vaikinams su plonais plaukais 2018-2019

12 lapkričio 2018

Ar jūs turite bauda, ​​Plonas plaukų tekstūrą, kad manimi sunku stilių? Jūs nustebsite, kiek vaikinai dėvi gandai sumažinti, nes jie tiesiog nežino, kaip valdyti švelniavilnių gyvūnų plaukų. Priežasties, kad tiek daug žmonių labai sunku šį plaukų tekstūros tipas kontrolinį yra ne todėl, kad gerai plaukai yra sunku valdyti, tai todėl, kad jie nežino, kaip su juo dirbti. Tiesa yra ta, kad per daug žmonių imtis "vienas dydis tinka visiems" požiūrį su plaukų priežiūros, bet kas tinka vidutinio ir šiurkščiavilnių plaukų ne visada dirbti švelniavilnių gyvūnų plaukų - ir atvirkščiai.

Jei jūs gaunate pavargę dėvėti tą pačią buzzed šukuosena tada šiandieninis jūsų laimingas dieną, nes mes ketiname padengti gaivaus, naujų stilių, atrodo puikiai su savo švelniavilnių gyvūnų plaukų.

1. Slicked atgal žvilgsnis

Žinoti, kas yra didelis, apie buvimo anksti suaugus pabaigoje 2010-? Derlius stilius yra labiau populiarus nei bet kada. Jei esate iš stilių ventiliatorius iš savo tėvų ir senelių dienas, dabar yra puikus laikas išbandyti kai tų senų mokykloje atrodo - kaip slicked atgal plaukus.

load...

Slicked atgal Plaukų veikia tikrai gerai vaikinai su švelniavilnių gyvūnų plaukų, nes tai mažiau tikėtina, kad ateis iš vietos suformuoti garbanas ir bangas, tarsi ji būtų su daugiau šiurkščiavilnių plaukų. Kitas dėvėti plaukus slicked atgal privalumas yra tai, kad tai priimtina beveik kiekvienai progai. Tai pakankamai formalus dirbti bet profesinėje aplinkoje, bet ir puikiai atrodo, kai jūs pasirenkančių atsitiktinis išvaizdą, taip pat.

Turint tai sakė, tai šukuosena gali būti ne geriausias pasirinkimas, jei jūsų plaukai šiuo metu retinimo. Vietoj slėpdama savo ploni plaukai, jūs iš tiesų gali būti skiriama daugiau dėmesio bet plikas ar plonėjimas pleistrai jau turite.

load...

2. Išpjova

Apatinės išpjovos buvo vienas iš populiariausių šukuosena aplink per pastaruosius ketverius metus ar panašiai. Ir daugeliu atvejų, The sumažino tinka verslo ir laisvalaikio gyvenimo būdą. Vienintelis realus laikas, kad priverstinai gali sukelti sambrūzdį profesiniame pasaulyje, kai jūs turite didžiulį skirtumą ilgio tarp plaukų ant jūsų galvos viršuje ir plaukų ant jūsų nugaros ir šonų. Bet kai kuo trumpesnį ilgį, The priverstinai tampa neįtikėtinai universalus stilius.

Daugiau:

Kitas dalykas, kad daro nupjovimo didelį šukuosena yra tai, kad ji dirba beveik visiems. Nesvarbu, ar turite storą galvos plaukai ar jūs pradeda pastebėti požymiai retinimo savo Valsčiaus ir karūna, The priverstinai vis dar gali būti stilingas pasirinkimas, kad gali slėpti nuplikimas.

3. Pusė dalis

Jei esate laimingas su klasika, konservatyvus atrodo tada pusė dalis taip pat yra geras pasirinkimas už švelniavilnių gyvūnų plaukų. Panašus į slicked atgal šukuosena, šoninių dalių paprastai gana sėkmingai likti vietoje žmonėms su švelniavilnių gyvūnų plaukų. Viskas ko jums reikia yra taikyti produktą kaip vaškas, plaukų gelis, ar Wypomadować ir laikyti jį sausa visą dieną.

load...

Apskritai, pusė dalis yra kietas šukuosena turėti. Kadangi jūs šukavimas plaukus iš vienos pusės galvos į kitą, jūs galėtų veiksmingai paslėpti retinimo ar plikas dėmės, kad jums gali turėti. Vienintelis realus apribojimas šį šukuosena yra jo konservatyvumo. Vis dėlto, nepriklausomai nuo jūsų asmeninį stilių, jei jūs dėvėti šoninį dalį užtikrintai tada ji tikriausiai dirbti už jus, nepriklausomai nuo to, ar esate teisininkas arba profesionalus banglentininkas.

4. Įgulos supjaustyti

Jei jums patinka išvaizdą ir trumpą šukuosena, bet gandai supjaustyti ne daro jums, crewcut gali būti tiesiog nori jums reikia. Kalbant apie Elegancija, galvoti apie tai, kažkur tarp priverstinai ir gandai. Jis suteikia jums trumpas puses ir atgal tiek šukuosena, tačiau, skirtingai nei Buzz supjaustyti A crewcut palieka jus su pakankamai plaukai ant viršaus dirbti su, kad jūs galite stiliaus jį taip, kad jums patinka. O kadangi tai šiuo metu stiliaus, jūs neturite jaudintis, kad nuolat klysta kareivis ar policijos pareigūnas.

5. Dirbtiniais vanagas

Šis geras dalykas apie dirbtiniais vanagas, kad ji niekada išėjo iš mados. Nuo vidurio 2000-ųjų, tai buvo vienas iš eiti į šukuosena iš vyrų rinkinį. Ir su švelniavilnių gyvūnų plaukų, jūs turėtumėte turėti jokių problemų skulptūrų ir išlaikyti savo Wannabe Mohawk vietoje visą dieną.

Viešnagės Domina Stilingas ir taškas

Tai yra penkių eiti į šukuosena vyrams su švelniavilnių gyvūnų plaukų. Jei jūs ieškote pabandyti kažką kitą nei tą patį Ol 'šukuosena, kad jums jau dėvi ilgus metus, išeiti iš savo komforto zonos ir suteikti vieną iš šių madingų šukuosenos pabandyti.

load...