5 būdai, kaip sustabdyti plaukų lūžinimą dabar

12 lapkričio 2018

Plaukų lūžimo gali svyruoti nuo ne-taip-blogai Skambinkite 9-1-1. Kai kurie veiksniai, kurie prisideda prie lūžimo yra iš jūsų kontrolės, tačiau daugelis atsilieka plaukų lūžimo švino priežasčių teisę grįžti į ką mes darome mūsų garbanos kasdien. Nors sustabdyti lūžimo visiškai gali užtrukti šiek tiek laiko ir rimtų TLC, dažnai galima sumažinti ją gana greitai paspartinti savo plaukų priežiūros žaidimą.

Trim savo galus

Kai kurios moterys, apipjaustymas prilygsta pjovimas, kuris gali taip pat lygūs "Ne, ačiū." teisę padaryti A Trim pašalina tik aklavietes, kad visas gabaliukus plaukus. Kai apdaila aktyviai, jums sumažinti tikimybę, kad jūsų galai tapo toks sausas ir trapus, kad supjaustyti tampa būtina. Moterys, kurios kenčia nuo Split baigiasi turite sumažinti juos, kol jie aplaužyti savo. Kai Split baigiasi išeiti iš po kontrolės, jie keliauja iki plauko, todėl rimtas supjaustyti labiau tikėtina. Vietoj to, kodėl gi ne kirpti apačios 1/4 iki 1/2 colio plaukų kas du tris mėnesius? Lankstiniai yra daugiau net ir mažiau traumuoja nei gabalai, kurie turi būti padaryta.

load...

Pirkti Tweezerman stiliaus žirklės Amazon

Negalima valyti plaukus, o šlapias

Tiesiog pasakyti "ne" šukuojant plaukus, kai jis permirkusi. Juodi plaukai jau trapi - šlapi, jis yra jos silpniausia valstybės. Tai gerai, kad šukos per plaukus, o šlapias; iš tikrųjų, ideali būklė, kad šukų yra, kai jis prisotintas kondicionierius. Bet valant šlapias juodi plaukai su šepečiu driekiasi ją kartais į Point-of-no-mainais. Garsiai "Snap" yra paskutinis dalykas, kurį norite girdėti, o stiliaus plaukus.

Ką apie moterų, kurie nori ištiesinti plaukus prieš plokščio lyginimas? Nėra apvalios šepečiai pagaminti už tai? Šepečiai yra gerai, kai jūsų plaukai yra bent pusiaukelėje sausas, bet džiovintuvas yra geriau. Vietoj turo šerių šepečiu, naudoti irklas arba Denman šepečiu sklandžiai plaukus, bet vėl, palaukite, kol jūsų plaukai yra ne mažiau kaip 50% sausosios prieš kovos su teptuku ir plaukų džiovintuvas.

load...

Pirkti Denman šepetėliu Amazon

Kažkiek baltymų asap

Daugiau:

Priklausomai nuo jūsų lūžimo lygio, savaitinis baltymų stiprinimas gydymas gali būti tobulas, ar jums gali prireikti skubios pagalbos priemones, jei jūsų plaukai yra trūkimo nerimą keliančiu greičiu. Paprastai, chemijos žalą yra už nekilnojamojo lūžimo ekstremalioms situacijoms. Intensyvus produktas kaip ApHogee dviejų etapų baltymų gydymas gali sustabdyti iš lūžimo daug savo kūrinių, tačiau jūsų plaukai vis dar gali būti toli nuo sveikos.

Tai svarbu ne persistengti baltymų, nes per daug gali būti džiovinimas. Pakaitinis švelnios baltymų gydymas drėgmės turtingas giliai kondicionieriai išlaikyti plaukus sveikus ir nesudužtų žemyn linija.

Pirkti ApHogee dviejų etapų baltymų gydymas

Tegul Jūsų Stilistas Taikyti Chemicals

Sutampa cheminių medžiagų yra didžiulis indėlis į plaukų lūžimo. Jis gali būti labai patrauklus taikyti nuolatinę spalvą ir relaxers save, ypač jei bandote sutaupyti pinigų. Jis gali gauti brangiau turėti stilistas atlikti šias paslaugas, tačiau kai kalbama apie cheminių procedūrų, tai verta turėti specialistą, tai padaryti. Sutaupyti iki ReLaxEr korekcija ir spalvos, bet jūs galite padaryti didžiąją dalį savo kasdienio plaukų save prižiūrėti. Jei atlikite rekomenduojamas cheminis paslaugų tvarkaraštį, reikia turėti tik liesti-up iš kas aštuonias savaites minimalus, todėl tai nepatinka tai kartą per savaitę.

load...

Lengva ant šilumos

Aukštos šilumos = žalos = lūžių. Dažnas šilumos = žalos = lūžių. Pamatyti pavyzdį čia? Nors garbanoti lygintuvai, lygintuvų ir smūgis džiovintuvai padaryti mūsų gyvenimą paprasčiau, leidžia mums nešioti tik apie bet kokio stiliaus, mes galime sugalvoti, šie įrankiai taip pat gali sukelti neatšaukiamą žalą, kai naudojamas per dažnai ar neteisingai. Nuolat "nelygumai" savo galus su geležies mažins, plonas ir jas laužyti laikui bėgant. Naudojant šilumos, kad kelią per karšta net vieną kartą gali nutraukti savo plaukus.

Naudoti kitus metodus, stilius, pavyzdžiui, drėgnas nustatymo magnetinių volelių arba curlformers. Šlapias įvyniojimas už elegantišką išvaizdą, ar šlapio rinkinys su nerijos ir posūkiais cool bangų plaukai. Išsaugoti šilumos įrankiai ypatingomis progomis, ir tikrai ne daugiau nei vieną kartą per savaitę.

load...