5 būdai, kaip padaryti, kad jūsų plaukai atrodytų storesni ir išsamesni per kelias minutes

10 lapkričio 2018

Leiskite face it, iš mūsų dauguma vyrų ketinate patirti retinimo plaukų tikru metu mūsų gyvenimo momentu. Ir nors nėra nieko blogo su trupučiu plaukų praliejimo, ploni plaukai, gali būti sunku nešioti tam tikrus šukuosena. Laimei, jūs turite galimybių, kai kalbama apie vis plaukus storį.

Dėl užkandžių, Finasteride ir minoksidilas abu patvirtintas FDA gydyti vyrų modelio nuplikimas ir yra įrodyta, kad padidinti plaukų tankumą, kai naudojamas ilgą laiką. Tačiau, yra keletas kartų, kai jums reikia greitų rezultatų, o ne per 20 ar daugiau savaičių laukti jūsų plaukai auga storesnis, kuris yra, kodėl jums turėtų pasinaudoti šių penkių gudrybių, kad jūsų plaukai atrodo storesni.

load...

1. Plaukite plaukus su garsumo didinimo šampūnas ir kondicionierius

Riebaluoti plaukai yra ploni plaukai Kryptonite. Kaip jūsų riebi galvos oda gali sukelti jūsų plaukai sulimpa ir patenka butas yra pakankamai, kad kieno nors plaukai atrodo plonesnis nei ji yra. Taigi, jei jūs bandote gerinti savo plaukų apimtį, jūs norite įsitikinti, kad jūs plauti plaukus prieš naftos ir purvo pradeda kauptis (paprastai kas dvi ar tris dienas). Nors dauguma šampūnų yra puikus padaryti savo plaukų išvaizdą pilnesnis, galbūt norėsite eiti dar vieną žingsnį ir naudoti šampūną ir kondicionierių, kad padidina apimtį ir daro jūsų plaukai atrodo storesni.

Tiesiog įsitikinkite, kad ne eiti už borto ant Volumizing produktų, ypač tų, kuriuose yra parafino (bičių vašką), nes tai gali susilpninti plaukus laikui bėgant ir sukelti sruogų pertrauka. Bet, kaip ilgai, kaip jums laikytis šampūnu kasdien švelniai DHT blokuoja šampūnas, jūsų šampūnas kenkia jūsų plaukai yra tikimybė bus labai sumažintas.

load...

2. Stilius plaukus su putėsiais

Kai jis ateina kurti garsą ir storį, putos yra iš savo lygoje. Ar pamenate didelis Rock-n-Roll plaukus 1980? Tai buvo viskas putos ir lakas. Skirtingai nuo produktų, pavyzdžiui, želė ir vaškas, putos suteikia jūsų plaukai tankesnis išvaizdą sukurti standumą kiekvienoje plaukų kryptis, todėl jūsų plaukai atsistoti šiek tiek. Kai kartu su kai smūgis džiovinimo ir silpną rūkas plaukų lakas, putos gali palikti plaukus ieško beveik dvigubai storesnis kaip ir anksčiau.

Daugiau:

3. Naudokite plaukų pluoštai

Plaukų pluoštas yra puikus pridedant greitai garsumo padidinti. Jie dirba, prisijungdamas prie jūsų plaukų sruogų, sukurti išsamesnę atrodo, kad slepia savo galvos. Geriausia dalis apie plaukų skaidulų yra tai, kad jie paprastai likti vietoje, kol šlapias ar plauti plaukus, todėl jūs neturite jaudintis dėl jūsų plaukai staiga praranda apimtis įpusėjus dieną.

4. Panaudojimas sausas tekstūros purškimo

Jei esate reikia šiek tiek greitai apimties didinimui, bet nenorite, kad produktas ketina pasverti savo plaukus, pabandykite sausą tekstūros purškiklis. Tiesiog kėlimo skyrių plaukus ir suteikia šviesos aerozolių kiekvieno skyriaus šaknis, jums padidinti savo storį, pridedant šiek tiek atšokti į plaukus. Ir kai jūs baigsite purškimo, tiesiog greitai pereiti per savo plaukus su šepečiu ar šukomis rūpintis jokių palaidų plaukų sruogų.

load...

Kitas produktas, kuris veikia panašiai kaip yra sūraus vandens purškalai, kurie yra skirti imituoti atrodyti ir jaustis gausite praleidus popietę į vandenyną. Skirtingai nuo sausų tekstūros purškalai, tai suteiks jums tomo padidinti tiek, o pridedant šiek tiek daugiau bangos ar garbanės plaukus. Jie labai gerai, jei jūs ketinate šiek tiek nepatogus išvaizdą.

5. Plaukite plaukus su sausu šampūnu

Jei jums reikia, kad jūsų plaukai greitai švarus, kartu didinant storį procese, purškimo ar pabarstyti šiek tiek sausą šampūną ant savo galvos. Ji sugers visas aliejų ir purvo plaukus, paliekant už nematomą likučių, kuri leidžia jūsų plaukai lygesnė, storesnis ir lengviau stiliaus. Jis netgi suteikia jums šviesos griebtis, kai jūs stiliaus plaukus. Ir geriausia dalis apie naudojant sausą šampūną yra tai, kad jis tiesiog trunka minutę kreiptis. Nereikia šveitimas arba išdžiovinkite plaukus - tiesiog įdėti jį ir eiti.

Padaryti plaukus darbą už jus

Kaip matote, pridedant greitai sprogo apimtis yra ne raketų mokslas. Pridedant keletą papildomų minučių, kad savo viliojimo rutinos, galėsite pasukti ploną galvos plaukus į tankiais miškais.

load...