4 plaukų produktai visi vyrai turėtų bandyti bent vieną kartą (ir kaip juos naudoti)

9 lapkričio 2018

Valdyti ir prižiūrėti jūsų plaukai neturėtų būti sunku, bet atrodo, kad iš vyrų daug kovoti nuolat mūšį su juo. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl yra todėl, kad iki tol, kol per pastarąjį dešimtmetį, daugelis vyrų nebuvo praleisti laiką sužinoti apie tinkamą viliojimo būdų. Jie niekada išmoko dirbti su plaukais, kad jie turėjo, o tai reiškė, kad kiekvienas šiek tiek laukinių plaukų buvo sunku išlaikyti jį kontroliuoti.

Laimei, dabar mes turime prieigą prie daugiau informacijos nei bet kada dėl vyrų Plaukų priežiūros. Taigi, jei jums sunku stiliaus plaukus arba laikyti jį ieško sveika ir švytinti visą dieną, apsvarstyti galimybę naudoti kai kurias iš šių produktų.

1. Sculpt plaukų vaškas

Ar jūsų dabartinis stilius produktas negauna darbą? Jei turite tiesią arba banguoti plaukai, kad ne pernelyg storas, galbūt norėsite pažvelgti į stiliaus su plaukų vašku. Skirtingai gelio ir plaukų lakas, vaškas nepalieka plaukus ieško blizga arba šlapias visą dieną. Vietoj to, ji suteikia jums vidutinio griebtis, kad skleidžia natūralų žvilgsnį, o todėl jis vos pastebimas visiems, kad jūs net dėvėti plaukų produktą ne visiems.

load...

Ir geriausias iš visų, ją naudojant yra paprasta. Visi jūs darote, yra vieta DAB ant delnų ir sklandžiai, kad per plaukus. Nesvarbu, ar jūs bandote išlaikyti savo plaukus išsiskyrė tam tikru būdu visą dieną ar norite sukurti kontroliuojamą nepatogus išvaizdą, plaukų vaškas bus surengti savo plaukus į vietą, kol jūs suteikiate savo plaukams plauti.

2. Kontroliuoti savo plaukus su Wypomadować

Iš pirmo žvilgsnio, jūs manote, kad Pomāde veikia taip pat, kaip plaukų vašką, nes jo gebėjimas turėti plaukus į vietą nesukuriant gumulėlių ir suteikti jums pasenusią drėgnų plaukų išvaizdą. Tačiau gauti maksimalią naudą iš Wypomadować, jums turėtų būti siekiama stiliaus jūsų plaukai labiau klasikinio stiliaus. Vietoj dirbtiniais Hawk arba nepatogus atrodo, pabandykite naudoti Wypomadować švariai nutempti kelio dalis arba slicked atgal išvaizdą. Tai puikus bet stiliaus tipo, kad reikia šukos - tik nereikia tikėtis, kad jūsų plaukai judėti daug visą dieną.

Daugiau:

Galite naudoti Pomāde tą patį kelią, kad jūs naudojate plaukų vaškas. Tiesiog taikyti kai ant jūsų delnų ir atsargiai patrinti ją į plaukus. Turint tai sakė, jūs norite įsitikinti, kad jums nereikia gauti šiek tiek per Gung-ho su Wypomadować. Nes jei jūs naudojate per daug, jūs galų gale duoti plaukus nepageidaujamą neplautas išvaizdą, todėl nepamirškite naudoti tik taip, kaip nurodyta.

load...

3. Nebebijokite plaukus su stiliaus kremu

Nesitikėkite stilius kremas suteikti jums pačius rezultatus, kaip plaukų želė, vaškas ar Wypomadować, tačiau ji gali būti stebuklas darbuotojas žmonėms su garbanotais arba šiurkščiavilnių plaukų. Jei jūsų plaukai buvo garbanotas, beformė netvarka, kad jaučiasi neįmanoma valdyti, ne nukirsk ją nedavę tam tikru stiliaus CREAM pabandyti. Tai padės jums gauti tam tikrą formą savo plaukų, o taip pat išlaikyti jį sudrėkintas. Ir nors ji nedaro daug turintis savo plaukus į vietą, stilius kremas suteiks jūsų plaukai geriau ieškote bangos ir garbanos.

4. Didina savo plaukus su druskos purškimo

Ar jūs kada nors pastebėjote, kaip paplūdimio visiškai keičia savo plaukų tekstūrą? Net vaikinas su beveik tiesūs plaukai bus pradėti kurti bangos ir garbanos po kelių dienų maudytis vandenyne pora. Ir daug žmonių bando atkartoti šią išvaizdą su plaukų produktus, bet nieko atrodo, kad darbas gana gražus, kaip vandenyno - iki šiol. Druskos purškimo leidžia jums atnešti į paplūdimį Jūsų vonios kambariui. Tiesiog užpurkškite šiek tiek plaukus ir žiūrėti, kaip jūsų plaukai gauna postūmį apimtis ir pokyčius tekstūros, kurti daugiau rafinuotų garbanos ir bangos.

load...

Ieškoti, kas geriausiai tinka jums

Dabar, kad žinote, yra galimybių ribų plaukų lakas ir želė, jūs skatinami išbandyti skirtingus produktus, kol rasite vieną, kad jums patinka. Jei nesate tikri, apie pirkimo naujo tipo plaukų produkto butelį, kreipkitės į kirpėją ar stilisto mėginyje kitą kartą, kad jūs apsikirpti. Taip pat galite paprašyti jų, ką jie rekomenduoja jūsų tipo plaukai, taip pat.

load...