4 geriausios vyrų šukuosenos plaukuotoms plaukams 2019

12 lapkričio 2018

Darbas su retinimo plaukų, arba traukiasi Valsčiaus gali būti varginantis. Kaip jūsų Valsčiaus juda atgal ir plaukai ant galvos tampa retesnis, tam tikrų šukuosena tiesiog nežiūri visai taip gerai, kaip jie naudojami.

Laimei, yra daug būdų, kaip valdyti savo šukuosena, kaip jūsų plaukai pradeda tolti ir plonas.

Nuo šukuosena traukiasi hairlines plaukų produktų, pridėti storį ir padengti iki pleistrai retinimo plaukų, jūs turite įvairių variantų jūsų dispozicijoje sumažinti estetinius poveikį plaukų slinkimo ir išlaikyti plaukus ieško gero.

load...

Žemiau, mes išvardyti mūsų geriausius patarimus ir rekomendacijas dėl valdyti savo šukuosena, kaip jūsų plaukai plonina ir tolsta. Mes taip pat išvardyti keletą paprastų prevencijos patarimų, kurie padės jums sustabdyti savo plaukų slinkimas ir išvengti vyksta nuo nuplikimas, kad plikas.

Pasirinkite plaukų slinkimą draugiškas šukuosena

Jei jūs susiduriame su plaukų slinkimas, svarbu žinoti, kad ne visi šukuosena yra lygūs. Kai gabalai gali pabrėžti savo plonas ar plikas rungtynes ​​ir padaryti savo plaukų slinkimas akivaizdu, o kiti, kad ji mažiau vizualiai akivaizdu, kad jūs prarasti plaukus.

Prieš mes į mūsų šukuosena rekomendacijas vyrams su retinimo plaukų, tegul padengti vieną taisyklę stiliaus jūsų plaukai plaukų slinkimo: niekada griebtis šukomis per.

load...

Žinoma, tai "paslepia" savo nuplikimas - bent jau ta prasme, kad ji apima iki matomų dėmių retinimo plaukų. Tačiau vietomis šukos yra akivaizdūs ir labai lengva pastebėti ir paprastai baigti pareikšti daugiau dėmesio savo retinimo plaukų nei įprasta šukuosena būtų.

Su šis įspėjimas iš kelio, pažvelkime vieni iš geriausių šukuosena vyrams su retinimo ar traukiasi plaukus.

Geriausių vyriškų šukuosena retinimo arba traukiasi plaukus

Buzz supjaustyti

Lengvas stilius, ir net lengviau valdyti, gandai sumažinimas yra puikus pasirinkimas, jei turite retinimo plaukų. Kadangi jūsų plaukai yra trumpi ir jūsų oda yra matomas, plonos dėmės ant savo galvos neturi išsiskirti tiek, kiek jie būtų ilgesnį šukuosena.

Buzz supjaustyti taip pat yra geras būdas kovoti su traukiasi Valsčiaus, nes tai daro visa Valsčiaus mažiau akivaizdus, ​​mažinant kontrastą tarp kaktos ir plaukus lygį.

Įgulos sumažinti

load...

Karinė stiliaus įgulos supjaustyti yra idealus variantas už atsitraukia Valsčiaus mažiau akivaizdus. Tai yra, nes ji sumažina kontrastą tarp savo šventyklas ir galvos pusių lygį, su trumpesni, plonesni pusių sukurdami daugiau net Valsčiaus iliuziją.

Jei norite šiek tiek ilgesniais plaukais ant viršaus, galite pakeisti karinio stiliaus įgulos supjaustyti daugiau klasikinis didelis ir stora šukuosena.

Šluostę viršų

Nėra trumpų plaukų ventiliatorius? Klasikinis MOP Top šukuosena yra geras pasirinkimas už retinimo plaukų mažiau akivaizdus. Patepkite jį į priekį arba per savo kaktą ir ji taip pat gali paslėpti traukiasi Valsčiaus su mažiau akivaizdžios išvaizdos nei šukomis per.

Daugiau:

Vienas gražus aspektų MOP viršuje galite reguliuoti jo ilgį, kad atitiktų jūsų skonį, nuo klasikinės Beatles "stiliaus šukuosena kažką Messier ir lengviau valdyti.

Dėmė atgal

Nors dėmė atgal šukuosena nebus paslėpti savo traukiasi Valsčiaus, tai puikus būdas turėti jį, o jūs padarote retinimo plaukų ant jūsų karūną mažiau akivaizdus.

Dėmė atgal šukuosena, ką jis skamba kaip - trumpas pusių, su slicked atgal plaukus nuo jūsų galvos viršuje, kuri apima savo karūną. Jei jūs neturite retinimo plaukų, bet noriu padaryti traukiasi Valsčiaus mažiau akivaizdus, ​​taip pat galite dėmė jūsų plaukai visoje vietoj atgal.

Naudokite plaukams formą suteikiančius produktus duoti storesnis plaukų išvaizdą

Nors stilius produktų, pavyzdžiui, putėsiai ir plaukų lakas nebus tikrai padaryti jūsų plaukai storesni, jie gali suteikti storesnis plaukus iliuziją, pridedant garsą, leidžia jums pridengti plonas pleistrai ir suteikti jūsų plaukai vienodesnį, sveiką išvaizdą.

Mūsų pagrindinė taisyklė, kai jis ateina į stiliaus produktas yra išvengti vaškai ir plaukų geliai, kurie abu yra žinomi už pleistrai plaukelis atrodo plokštesnis, plonesni ir labiau akivaizdu.

Vietoj to, naudokite šviesos putėsiai stiliaus plaukus. Skirtingai nei geliu ir vaško, putos prideda apimties plaukus ir daro ji atrodytų storesnės, ypač, kai jūs ją taikyti tinkamai drėkinimo plaukus pirmas ir smūgis džiovinimo jį po.

Jei turite didelį pleistrai plaukelis, taip pat galite naudoti plaukų pluoštas produktų, pavyzdžiui, Toppik padengti juos ir padaryti juos mažiau akivaizdus. Šie pluoštai paprastai yra pagaminti naudojant keratino baltymų ir suprojektuoti obligacijų plaukus laikinai storesne išvaizdą.

Skutimosi visa tai ne

Žinoma, tai branduolinė variantas, bet ji veikia. Jei jūs turite pasitikėjimo nutempti nusiskuto galvą ir jums patinka, kaip jums atrodo, be plaukų, nedvejodami skustis galvą, kai jūs pradėsite pastebėti savo Valsčiaus retinimas.

Tiesiog neužmirškite, kad skutimosi galvą netrukdys jokios papildomos plaukų slinkimas, o tai reiškia, jūs negalite turėti daug plaukų jums prisiminti, jei jūs kada nors nuspręsite auginti ją atgal.

Užkirsti kelią tolesniam plaukų slinkimas naudojant vaistus

Kai jis ateina į plaukų, tai daug lengviau išlaikyti tai, ką jūs turite, nei ji yra atgauti plaukus per persodinimo ar kitos chirurginės procedūros. Dėl šios priežasties, yra geriausias būdas valdyti savo šukuosena, jei jūs nuplikimas yra išsaugoti ir apsaugoti plaukus jūs vis dar turite.

Naudojant Finasteride, galite apsaugoti savo esamą plaukų blokuoja DHT, pagrindinis hormonas, atsakingas už vyrų modelio nuplikimas. Kai kuriais atvejais, finasteridas ir minoksidilą net susijęs su šiek tiek plaukų atauga, nors tai nėra garantija.

Geriau ar blogiau, kai tavo plaukai dingo, tai paprastai dingo geros. Jei pastebėjote plaukus pradedant praretinti, tai geriau pradėti naudoti Finasteride, minoksidilio ir kitų plaukų slinkimas prevencijos produktus anksčiau nei vėliau.

load...