4 būdai, kaip atsikratyti pažastų plaukų namuose

9 lapkričio 2018

Pažastų plaukai užima ten su vienu iš labiausiai erzinančių vietų, kad būtų neaiškus. Galime sutikti su jumis, kai jūs sakote, "tai duobes". Dauguma pažastų plaukai ant storesnio pusėje. Tai reiškia, kad, kai ji sugenda odos paviršių, kai jis buvo pašalintas, jis pastebimas ir gali jaustis dygliuotas. Tai daro jį vienu iš tų vietų, kur plaukai yra pašalintas dažnai.

Yra pora skirtingų būdų rūpintis jos teisę savo namuose, ir vienas, kad yra daugiau nei tiesiog laikinas. Mes padedame duoti jums keletą patarimų, kaip gauti geriausius rezultatus ir saugos patarimų kiekvieno metodo.

Lazerinis ar IPL plaukų šalinimas

Šviesos impulso naudojama pakenkti plaukų folikulus. Su daugeliu sistemų, jums reikia turėti šviesą ir vidutinio odos atspalvio ir plaukų ant tamsesnės odos. Nors taip pat galite gauti lazerio ar IPL (intensyvios impulso šviesos) padaryta profesionaliai, yra devicesyou galima naudoti namuose, kaip ir Tria lazeris (palyginti kainas Amazon) parodyta čia.

load...

(Žr Visi Namų lazerių ir IPL plaukų šalinimo sistemoms).

Norėdami gauti geriausius rezultatus: Kiekviena įmonė duos jums specialius nurodymus, kiek sesijų naudoti sau, taip pat ir kiek savaičių laukti tarp kiekvienos sesijos. (Pavyzdys: Naudokite kartą per keturias savaites šešis mėnesius).Safety patarimai: Jūs turite patenka šviesos odos tonas diapazone saugiai naudoti vieną iš šių modelių namuose. Tamsesnė oda gali degti arba lizdinės plokštelės. Tai yra aukštųjų technologijų įrenginiai, todėl labai atidžiai perskaityti per visas instrukcijas ir saugos patarimų.

Kodėl mes tai patinka: Tai FDA nuolatiniam plaukų mažinimo. Su pakartotinių procedūrų turėtumėte pamatyti mažiau plaukų, ar plaukus, kad grįžta prabangiau. Jums gali būti suteikta galimybė visiškai sustabdyti turintys pašalinti plaukus savo pažastų arba gerokai sumažinti, kiek kartų per savaitę.

load...

Tie, kurie turi tamsiai storio plaukai tikrai vertiname, kai plaukai yra visiškai dingo iš folikulo. Jie neturi, kad "šešėlis", kad dažnai į kairę po skutimosi.

Depiliacijos (plaukų šalinimo kremai)

Depiliacinis esmės skaido virš odos paviršiaus plaukus, todėl, kad jūs galite jį nuvalykite. Deja, plaukai vis dar bus ten, tai tik po oda anketa surface.For geriausius rezultatus: Po nuomos produktas atlikti savo darbą, nuvalykite nedidelį plotą norėdami pamatyti, jei ji pašalinti plaukus prieš pakylant kremą iš viso ploto (be vyksta per pasiūlytą didžiausią metu).Safety Patarimai: Ar lopo mėginys pirmasis prieš naudojant, nes plaukų šalinimas kremai yra stiprus produktas. Lopo mėginys kiekvieną depiliacinis produktas bandote, net iš tos pačios įmonės. Norėdami išvengti paraudimas, scabbing ir lupimasis nepalikite ant bet ilgiau nei siūloma kryptimis. Nedelsiant imtis produktą off, jei manote, jokios deginimas.

Daugiau:

Kodėl mes tai patinka: aš būsiu sąžiningas, aš negaliu pasakyti, kad aš myliu depiliatoriai, nes jie gali būti gana griežta ir turi atskirą Permė kvapą. Bet Aš duosiu jiems Ačiū už tai, kad už prieinamą kainą, galima rasti vaistinė, lengva naudotis, ir nereikia jokio įgūdžių.

load...

Skutimas

Nėra abejonių, kad tai lengviausias ir labiausiai paplitęs būdas atsikratyti pažastų plaukai. Skutimosi pjauna plaukus išjungti odos level.For geriausius rezultatus: Skutimosi po mažiausiai penkių-ąją dušu ar vonioje, todėl šiltas vanduo ir garai turi laiko suminkštinti odą ir plaukus.

Jei jūs neturite jokių paraudimas, spuogų ar uždegimas, švelniai nušveisti plotas tiesiai prieš skutimąsi. Tai padeda atsikratyti negyvų odos ląstelių, kurios leidžia iš arčiau skutimosi ir padeda išvengti išaugę plaukai.

Naudokite geros kokybės skustuvas ir skutimosi kremas. Įsitikinkite išmesti ar pakeisti ašmenis, kai jie pradeda gauti nuobodu. Priešingu atveju jūs tiesiog klausia nubrozdinimų, įpjovimų ar skustuvas rash.Safety Patarimai: plaukai gali augti įvairiomis kryptimis. Įsitikinkite, kad skustis priešinga plaukų augimo kryptimi gauti arčiau skutimąsi.

Kodėl mes tai patinka: Kai daroma teisingai, jūs galite gauti sklandžiai plikasis pažastis į porą minučių.

Epiliatoriai 101

Šie prietaisai padaryti darbą už jus, šalinant plaukus tiesiai iš folikulo. Pažastų gali būti plaukų nemokamai savaites per time.For Geriausi rezultatai: sekti visus nurodymus iš gamintojo ir naudoti įvairių funkcijų jis gali tekti sumažinti skausmą ar plaukų lūžimo.

Saugos patarimai: valyti ir prižiūrėti savo įrenginį, kad būtų išvengta spuogų ir plaukų nesilaikantiems aukščiau ar žemiau odos paviršiaus.

Kodėl mes tai patinka: Epiliacija ir cukrumi, taip pat pašalinti plaukus nuo šaknų, bet reikalauja daugiau įgūdžių tai daryti namuose. Epiliatoriai nereikia imtis šiek tiek laiko priprasti prie su jausmu ir technika, bet jie nuostabus greitai plaukų šalinimo ir gali padaryti didelę investicijų.

load...