3 galbūt neįsivaizduoję baldymo požymiai

9 lapkričio 2018

Svarbiausias žingsnis kovojant su plaukų slinkimas yra imtis iniciatyvaus požiūrio. Kuo greičiau imtis veiksmų, tuo geriau jūsų šansai yra išlaikyti visą galvą plaukai. Kuo ilgiau jūs laukti, kad imtis veiksmų prieš vyrų modelio nuplikimas, tuo mažiau veiksmingas Jūsų gydymas programa yra tikėtina, kad bus - ypač vėlesniuose etapuose vyrų modelio nuplikimas. Dėl šios priežasties, labai svarbu, kad jums pavyko atpažinti ankstyvus požymius, nuplikimas, kad jūs neturite pabusti vieną dieną ir pastebėsite, kad pusė jūsų plaukai dingo.

Kaip pastebėsite, įspėjamuosius ženklus nuplikimas

Tiesa yra tai, kad daugelis vyrų tegul Vyras modelio nuplikimas eiti nepažymėta, kol jie pasiekė kritinį etapą jų plaukų slinkimo - net tada, kai požymiai yra viskas. Bet kodėl gi kažkas ignoruoti nuplikimas, kol dar nevėlu? Dažniau nei ne, nes neigimas. Daugelis jaunų vyrų asocijuota plaukų slinkimas su vidutinio amžiaus ir atsisakau tikėti, kad jaunatviškas asmuo iki 40 metų gali būti nuplikimas. Deja, jie klysta. Vyras modelio nuplikimas gali atsitikti bet kam, net žmonių vėlyvoje paauglystėje ir anksti 20s.

load...

Taigi, kaip mes sugauti plaukų slinkimas, kol ji tampa nekontroliuojamas? Pirmasis žingsnis yra būti realistai. Neigimas yra nesiruošia gauti bet kur. Kai susitaikyti su tuo, kad jūsų Valsčiaus yra atsitraukia ir jūsų plaukai yra retinimo, galite imtis veiksmų.

Be to, jūs turite žinoti, įspėjamuosius ženklus, kad dažnai nepastebėtas. Jei matote bet kuriuo iš šių ankstyvųjų požymių nuplikimas, galbūt norėsite apsvarstyti pradedant plaukų slinkimas gydymo programą.

1. Jūsų plaukai veikia skirtingai

Nebent jūs nuolat Buzz pjovimas didžiąją dalį savo suaugusiųjų gyvenimą, jums reikia turėti gerą idėją, kaip valyti ir formuoti plaukus. Žinote kur cowlicks yra, kai tai sūkurinė savo karūną, ir kaip stiliaus plaukus taip, kad jis nelimpa arba garbanės konkrečiose srityse. Apskritai, tai, kaip jūsų plaukai elgiasi tik pakeisti dėl dviejų priežasčių: jūs naudojate produktus ar cheminių ištiesinimo ar jūs patiria plaukų slinkimas.

load...

Jei ne perėjo prie naujo tipo šampūnas, kondicionierius, ar stiliaus agento ir staiga jūsų plaukai nėra stiliaus, kaip jis naudojamas, jums gali būti ankstyvosiose stadijose nuplikimas. Nors tai tikriausiai nėra kažkas, kad jūs norite girdėti, yra šviesus pusėje su ja. Kai jūs sugauti jį šį anksti, jūs turite daug daugiau galimybių sustabdyti, kol ji tampa pastebimas.

Daugiau:

2. Plaukai visur!

Išsiskirti plaukai yra natūralus. Vidutinis žmogus praranda nuo 50 iki 100 plaukų kiekvieną dieną, todėl nereikia freak out, kai jums rasti keletą sruogų plaukus gulinčius. Išlaikyti tai galvoje, tiesiog įsitikinkite, psichikos dėmesį, kiek plaukai jums rasti jūsų šepetys arba sėdi prie dušo apačioje. Jei pradėsite pastebėti daugiau nei įprastai, galbūt norėsite pradėti ieškoti į plaukų slinkimas gydymo režimus.

3. Tavo galva darosi didesni

Ar jūsų kaktos ieško šiek tiek didesnis? Pažvelkite į Norwood skalę galite patikrinti, ar jūsų Valsčiaus pasikeitė per metus. Jei taip, jums gali būti gauti baimės traukiasi Valsčiaus. Realiai, tai sunku sekti savo Valsčiaus kai jums pažvelgti į save veidrodyje kiekvieną dieną, todėl pažvelgti į kai save nuotraukų iš poros metų atgal ir palyginti savo Valsčiaus kaip ji yra dabar.

load...

Daugumai vaikinų, Valsčiaus nuosmukis prasideda galvos kampų ir galų gale plinta, kol jis formuoja siaurą našlės viršūnę. Kai liks neišspręstos, atsitraukia Valsčiaus ilgainiui galėtų išaugti į didesnį problema, kad palieka daug galvos su gilia M formos nuplikimas modelio.

Aš pastebėjau, ankstyvus požymius, nuplikimas. Kas dabar?

Pirmiausia, nepanikuokite. Medicinos mokslas nuėjo ilgą kelią nuo mūsų tėvai ir seneliai dienų. Tiesiog todėl, kad jūs pastebėjote, kad kai kurie iš jūsų plaukai yra iškristi nereiškia, kad jūs ketinate eiti plikas. Dabar, kad jūs sugauti jį laiko, svarbu, kad jūs imtis atsidavimą požiūrį į kovą su plaukų slinkimas. Kai kuriems žmonėms, tai reiškia, kad priimant gyvenimo būdo pasirinkimas: DHT blokuoja šampūnai ir kondicionieriai, valgyti sveikesnį maistą, ir tyrinėti medicinos galimybes.

Dvi labiausiai paplitusių gydymo yra minoksidilio ir finasteridas. Abu yra moksliškai įrodyta ir FDA padėti užkirsti kelią plaukų slinkimas į vyrų dauguma, o kai kurie žmonės gali net regrow plaukus jie jau prarado. Apgaulė į sėkmę su šiais gydymo programose turi būti kantrus ir pasiryžęs. Rezultatai neatrodo per naktį, jie užtrukti keletą mėnesių.

Už šiame straipsnyje peržiūros ketina pabrėžti alternatyvius tyrimus ir skatinti dialogą. Jie yra autoriaus nuomonė ir nebūtinai atstovauja Hims nuomonę, ir yra skirta tik informaciniams tikslams, net jei ir tiek, kiek šis straipsnis funkcijos gydytojų ir gydytojų patarimų. Šis straipsnis nėra, nei tai nurys pakaitalas profesionaliems gydytoją, diagnozės arba gydymo, ir niekada neturėtų būti remiamasi konkretaus medicinos patarimų.

load...